´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod MATESzKE 25 Mar 2011 19:34

nato sa neda níc napisat.. :poklona: na pokojne hranie?
MATESzKE
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Kominak 25 Mar 2011 19:40

Super 7castle !!! Aj ja studujem pravo a prave som uprostred statnic. Trestne pravo mam uz za sebou a akurat placem nad obcianskym pravom, ktore si neviem predstavit, ze dam :) Kazdopadne, tiez nad tymto povolanim neuvazujem a verim, ze moje cesty povedu k burzovemu obchodovaniu (mam uz dobre naslapnute) a ze poker bude jednym z prostriedkov, ktorym si na to po statniciach zarobim (vyhliadky su opat dobre). Skolu sa ale musim pokusit dokoncit aj ked bez motivacie je to tazke :(
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Marian21x 25 Mar 2011 19:49

Super rozhovor so SNG guru :D , čakal som kedy tu pribudne. V každom prípade GL v MTT kariére.

Kominak napísal:Super 7castle !!! Aj ja studujem pravo a prave som uprostred statnic. Trestne pravo mam uz za sebou a akurat placem nad obcianskym pravom, ktore si neviem predstavit, ze dam :)


To počkaj čo budeš hovoriť na správko, to bude ešte len sranda :crazy: Ak si náhodou na UK a ešte tam je pán Zloch, tak si určite užiješ, lol.
Marian21x
 
Príspevky: 107
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 17 krát/4 krát
Karma: 1

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Kominak 25 Mar 2011 20:05

Marian21x napísal:Super rozhovor so SNG guru :D , čakal som kedy tu pribudne. V každom prípade GL v MTT kariére.

Kominak napísal:Super 7castle !!! Aj ja studujem pravo a prave som uprostred statnic. Trestne pravo mam uz za sebou a akurat placem nad obcianskym pravom, ktore si neviem predstavit, ze dam :)


To počkaj čo budeš hovoriť na správko, to bude ešte len sranda :crazy: Ak si náhodou na UK a ešte tam je pán Zloch, tak si určite užiješ, lol.



v Kosiciach som a spravko som mal minuly rok :bad: spravil som aj ked som nechapal jak :D tento rok uz len obcan a ustavko.....
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod ramzey 25 Mar 2011 22:04

Ty si taky stary? :D Nevyzeras :)

Zelam gl v dalsom posobeni kazdopadne :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod mr_kaktus 25 Mar 2011 22:31

Marian21x napísal:Super rozhovor so SNG guru :D , čakal som kedy tu pribudne. V každom prípade GL v MTT kariére.

Kominak napísal:Super 7castle !!! Aj ja studujem pravo a prave som uprostred statnic. Trestne pravo mam uz za sebou a akurat placem nad obcianskym pravom, ktore si neviem predstavit, ze dam :)


To počkaj čo budeš hovoriť na správko, to bude ešte len sranda :crazy: Ak si náhodou na UK a ešte tam je pán Zloch, tak si určite užiješ, lol.

kokos tak ked sa zloch spomina uz aj na pokrovom fore :D to je vazne legenda :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 25 Mar 2011 22:39

yegon napísal:profik = zivi sa pokrom

obv 7castle nie je luckbox co trafil 300k v jednom turnaji a zbohatol na pokri ale clovek ktory planuje stabilne vyhravat a dufa ze popri tom sem tam trafi aj nieco velke

no a co sa tyka volby povolania tak snad peniaze nie su najdolezitejsie, cloveka by to malo aj bavit

pocuj yegon hrate to dobre ale profik??naposledy prihlasenz 9.3 to je trosku smiesne ale to neznamena ze to nieje dobry hrac len sa nazvat profikom je trosku silna kava a spoliehat sa na prijem od P****Stars je velmi velmi vrtkave.preto podla mna treba mat nahrete naozaj velke peniaze aby sa hrac mohol stat pro.podla mna aspon 200 000-300 000 eur.ale je to len moj nazor drzim vam obom palce.
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod palo1973 25 Mar 2011 22:52

*wwssoopp* napísal:
yegon napísal:profik = zivi sa pokrom

obv 7castle nie je luckbox co trafil 300k v jednom turnaji a zbohatol na pokri ale clovek ktory planuje stabilne vyhravat a dufa ze popri tom sem tam trafi aj nieco velke

no a co sa tyka volby povolania tak snad peniaze nie su najdolezitejsie, cloveka by to malo aj bavit

pocuj yegon hrate to dobre ale profik??naposledy prihlasenz 9.3 to je trosku smiesne ale to neznamena ze to nieje dobry hrac len sa nazvat profikom je trosku silna kava a spoliehat sa na prijem od P****Stars je velmi velmi vrtkave.preto podla mna treba mat nahrete naozaj velke peniaze aby sa hrac mohol stat pro.podla mna aspon 200 000-300 000 eur.ale je to len moj nazor drzim vam obom palce.


ja suhlasim,ak nemas 10 000 buy-ov in tak na turnaj nelez...........

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
Teo.sk
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod popoBA 25 Mar 2011 23:01

*wwssoopp* napísal:pocuj yegon hrate to dobre ale profik??naposledy prihlasenz 9.3 to je trosku smiesne


nema na dovolenke v thajsku nahodou nonstop grindit? :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod yegon 25 Mar 2011 23:10

asi mame ine predstavy o tom co to znamena profesional :)

ked sa zivis nejakou pracou tak je to tvoja profesia, nezalezi na tom kolko hodin do mesiaca odpracujes ani kolko zarabas - dolezite je ze je to tvoj hlavny zdroj prijmov
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!