´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod popoBA 26 Mar 2011 04:02

jaj ty a tvoje ppl. ja co teraz hravam na jednej herni tak mam odohratyh cca 250sng s urcitym profitom ale podla ppl ich mam odohratych o polku menej s uplne inym profitom pripadne mi ukazuje vyhry tam kde som vobec nic nevyhral alebo naopak,.cize tolko k vypovednej hodnote ppl alebo ptr.a poker pro je ako povedal uz yegon ten co sa pokrom zivi.a je jedno ci za mesiac urobi 600 uero alebo 60,000.pre mna osobne je to kazdy kto urobi mesacne nad 1,000 eur co je cca priemerny slovensky plat a nechodi pritom do roboty mrtvej
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod w4444x 26 Mar 2011 04:24

popoBA napísal:jaj ty a tvoje ppl. ja co teraz hravam na jednej herni tak mam odohratyh cca 250sng s urcitym profitom ale podla ppl ich mam odohratych o polku menej s uplne inym profitom pripadne mi ukazuje vyhry tam kde som vobec nic nevyhral alebo naopak,.cize tolko k vypovednej hodnote ppl alebo ptr.a poker pro je ako povedal uz yegon ten co sa pokrom zivi.a je jedno ci za mesiac urobi 600 uero alebo 60,000.pre mna osobne je to kazdy kto urobi mesacne nad 1,000 eur co je cca priemerny slovensky plat a nechodi pritom do roboty mrtvej


meanwhile in 2028

Za tento príspevok od w4444x poďakovali :
Teo.sk
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod rastik 26 Mar 2011 06:08

w4444x napísal:
popoBA napísal:poker pro je ako povedal uz yegon ten co sa pokrom zivi.a je jedno ci za mesiac urobi 600 uero alebo 60,000.pre mna osobne je to kazdy kto urobi mesacne nad 1,000 eur co je cca priemerny slovensky plat a nechodi pritom do roboty mrtvej


meanwhile in 2028


zabudas na jeden podstatny detail ze do roboty mozes chodit cely zivot, ale grindit cely zivot je "ponekud zvlastne"... z tohoto pohladu je pro podla mna ten kto zaraba nasobne viac ako je priemer... a dokaze to odlozit/investovat inde... just my 2c.

edit: ja vobec netusim ako je na tom 7castle, len tato debata suvisi s mojou davnejsou otazkou, ze kto je vlastne pro... lebo grindit dnes ako mlady clovek (18-30) NL2-50/SNG10-20 s vyhliadkou, ze este aj o 30 rokov to budem robit a zapnem si 3-5x do tyzdna session na starsoch... aby som mohol ist na dovolenku/kupit si auto/splatit hypo... mi pripadne ako nepochopenie moznosti co poker ponuka skutocne sikovnym jedincom.... sikovnym aj v tom, ze nerozmyslaju v intenciach 10+ rocneho grindenia.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 26 Mar 2011 11:04

morfeusko napísal:No offence ale zjavne si celkom mimo , ohanas sa tu nejaky prolabsom a vysledkami ale na druhej strane uplne zabudas na to ze za tych x tisic turnajov ( ci uz sng alebo MTT) co odohral zaplatil aj nejaky rake, a tiez mozes pouzit tu svoju kalkulacku co mas a spocitat si kolko je rakeback pri Supernove a hned sa dostanes na ine cisla . A na to aby clovek bol pro ( ako uz Yegon pisal, robil to na plny uvazok) nepotrebuje zarabat kazdy mesiac desiatky tisic eur mesacne .

vsak prave pekne si napisal zaplatil neaky rake to sa da ale vyhrat na ten rake je umenie...a to tie cisla nepotvrdzuju popo a je jasne ze tam nemas vsetky sng ale len 27 a viac clenne takze preto to skreslenie...ale ok ranking je zly a prolabs je zly pisu tam hluposti len ten vas profik ma skvele vysledky :Bravo: :Bravo: .ked niekto pise do medii ma si uvedomit aky vyznam moze mat jeho clanok pre ostatnych ked to citaju mlady ludia tak ich prosim nech si z takychto ludi neberu priklad...a rad si na tuto temu popisem tak o 2-3roky neskor.a dufam ze sa k tomu vyjadri aj 7castle a apropo hrat naraz 14-15 mtt turnajov sa skor viac podoba hraniu video hier ako pokru je to hlupy pocitacov gamling nema to mic spolocne s pokrom....skuste si to ale jasne treba udrzat supernova status.kvantita nikdy nenahradi kvalitu....
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Matej Zavacky 26 Mar 2011 11:33

wsop - vies co je na tom najlepsie? Ze ty si stale nepochopil podstatu slova profesional. Aj keby zarabal pokrom 200eur mesacne a nemal by ziadny ini prijem tak je profik, tak co tu riesis. Druha vec je kompetentnost hraca a o tej sa pri 7castlovi hadam ani nemusime bavit...skus sa zamysliet nad svojimi slovami precitaj si 7castlov blog jeho myslienkove pochody, handy a pod. a potom zhodnot myslienkove pochody trebars aj belabacsiho (aj ked ho nepoznam a mozno je skvely hrac, ) a porovnaj ich, prides mi doslova (a to sa neuraz) nekompetentny hodnotit napr. to ze pri hrani viacerych stolov uz neide o poker ale o video hry a pod., to su nepodlozene tvrdenia :P
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod 7castle 26 Mar 2011 12:37

Profik/neprofik - wsop neviem co chces pocut, ja to chapem tak ze som profesional v tom zmysle ze ma to zivi, a to kolko tym zarobim je asi relevantne asi len pre mna, ked sa to tebe zda malo tak holt s tym nic nenarobim :D A rozhovor som dal lebo som o to bol poziadany, neboj ked sa ma niekto spyta rad kazdemu vysvetlim ake tazke je hrat poker, nebojim sa ze by som bol nejaky zly vzor pre mladych...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod jonatanko 26 Mar 2011 14:53

Clicking monkeys -:>> online Video poker. -:))) Najdolezitejsie je ze ho to bavi a je spokojny samozrejme. Ano ked chces zarabat velke peniaze tak sa nezaoberas pokrom samozrejme ale inymi cinnostami, kde ide o velke peniaze, len nie som si moc isty wsop ci chapes vyznam slova velke peniaze.
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 26 Mar 2011 16:40

jonatanko napísal:Clicking monkeys -:>> online Video poker. -:))) Najdolezitejsie je ze ho to bavi a je spokojny samozrejme. Ano ked chces zarabat velke peniaze tak sa nezaoberas pokrom samozrejme ale inymi cinnostami, kde ide o velke peniaze, len nie som si moc isty wsop ci chapes vyznam slova velke peniaze.

preco nie?pokrom sa daju zarabat velmi slusne peniaze ja som to tam niekde na zaciatku pisal moja osobna hranica vnimania profika ja ked ma niekto profit vacsii ako 100 000 eur za rok za dva tri roky 200 000 300 000 tam to niekde zacina ale naozaj len zacina. ale ok mozno je to inak a vnimam to zle som rad ze mi tolko ludi odporuje.ja viem uspechy pridu postupne pevne verim ze to bude aj u 7casleho ale az ked tie uspechy pridu ho mozeme nazvat osobnostov a profikom dotedy to vyznieva mierne povedane zvlastne.inak pravda je ze medzi slepimi je jednooky kral...
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod dom 26 Mar 2011 16:53

nema PPortal volny flek na grammar pro? chcem byt aspon daky pro xD
dom
 
Príspevky: 157
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 10 krát/6 krát
Karma: 1

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod yegon 26 Mar 2011 16:57

slusne peniaze su relativny pojem, pre teba je to 100k rocne, pre niekoho 20k a pre ineho 1M

nezabudaj ze poker hra niekolko milionov ludi a pocet tych ktori zarobia milion dolarov za rok je maximalne v desiatkach

predstavy o lahkom zbohatnuti v pokri su dost skreslene hlavne TV pokrom, vidis ze ludia vyhraju 1-2M na jednom turnaji ale uz nie je vidiet kolko turnajov im nevyslo, pamatam sa z nejakeho rozhovoru na stats tusim Kathy Liebert vyhrala okolo 6M USD ale ked jej to spocitali so zaplatenymi buyinmi, cestami a danami tak jej to vychadzalo na zisk okolo 70k USD rocne

velmi dobry hrac moze mat hourly rate okolo 200USD teda na to aby rocne zarobil 200k musi odpracovat 1000 hodin za rok a o tom je poker - byt dobry a vela hrat

zarobit rychlo a jednoducho je lotto, treba na to sakra velke stastie a vobec to nemusi odzrkadlovat tvoje schopnosti, moze sa to podarit aj uplnej ovci

poker je proste praca ako akakolvek ina, ziadny zazrak

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!