´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod jonatanko 26 Mar 2011 19:12

Vlastnu neschpnost nemozes zamienat s realitou, na ps sa na normalne uzivis ako mtt pro, to ze tie mttcka su vacsie len zvacsuje variaciu, ked si myslis ze sa na tom neda zarabat podla tvojho nazoru tak to nerob -:)))
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod popoBA 26 Mar 2011 19:13

wwssoopp na tvojich prispevkoch je krasne ze dokola opakujes a pises to iste, ale ked nieco nedava zmysel na prvykrat tak nepomoze ze to napises este 115x.absolutne nechapem co je gro tvojho prispevku,co nam tym chces povedat a vlastne aj to, naco nam to chces povedat.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Traged 26 Mar 2011 19:30

Jonatanko ja som nepovedal, že sa nedá zarobiť, jasné, že sa dá, len dlhodobo byť na dobrých platených pozíciach je otázka lucku ako skillu, to som myslel, čiže tie zárobky nie sú pravidelné a nevybuduješ si to svojim skillom pravdepodobne. Demon skončil druhy na Mini napr., ale keby nevytočil AK do 88, tak skončí ku konci final table s cashom možno 30 tisíc eur, takže berme to takto.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Chlpo1989 26 Mar 2011 19:43

Cele to je rigged, neviem, na co to vsetci hrate...software neda, holt smola...

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali :
Hutar94
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod yegon 26 Mar 2011 19:52

Traged napísal:Jonatanko ja som nepovedal, že sa nedá zarobiť, jasné, že sa dá, len dlhodobo byť na dobrých platených pozíciach je otázka lucku ako skillu, to som myslel, čiže tie zárobky nie sú pravidelné a nevybuduješ si to svojim skillom pravdepodobne. Demon skončil druhy na Mini napr., ale keby nevytočil AK do 88, tak skončí ku konci final table s cashom možno 30 tisíc eur, takže berme to takto.


preco by si preboha chcel sa stabilne umiestnovat na poprednych miestach? ved to by si zarabal strasne peniaze. V turnaji s 5000 ludmi mas realisticku sancu vyhrat 1 krat z 1500 pokusov a aj to staci na to aby si velmi dobre zarabal na tom. PReco myslis ze ceny za prve miesto su 1000x buyin? Snadf si nepredstavujes ze to das kazdy mesiac?

pozri si na OPR napriklad takeho JohnnyBax -a v roku 2010 zarobil na stars 200k pritom vyhral len 9 turnajov, 2x bol druhy a 6x treti z 1400 odohratych turnajov a on hrava hlavne turnaje s mensim poctom ludi
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod jonatanko 26 Mar 2011 19:52

There is no luck in poker just skill -:)))


Musim editovat tuto spravu lebo ptom by vyhraval len waxo,... cize to musim zmenit There is no skill just luck -:)))


Musim este raz editovat tuto spravu keby to bolo len o lucku tak to vyhravam jeden za druhym, cize az na tento pokus sa mi podari presne definovat co som chcel.

There is no luck nor skill just variance -:))))
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod MoOlkY 26 Mar 2011 21:07

Chlpo1989 napísal:Cele to je rigged, neviem, na co to vsetci hrate...software neda, holt smola...
Prílohy
zakazat_internety.jpg
tak
zakazat_internety.jpg (47.58 ) Zobrazená 2226 krát
MoOlkY
 
Príspevky: 125
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 17 krát/2 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Cawo444 26 Mar 2011 23:01

Mily Traged, tvoj nick uplne presne vystihuje tvoje nazory.. ked sa podla teba a wwssoopp neda zivit pokrom a vsetko je len o lucku a podobne pic...ny, tak naco sa vobec zapajate do konverzacii? Podla mna len neskutocne obidvaja zavidite a o pokri viete asi tak velke nic.. Keby kotrykolvek z vas dvoch dosahoval take uspechy ako 7castle, tak rozpravate uplne inak. Naco sa vobec snazite spochybnit veci, ktore uz niekto dokazal? to vobec nie je o nejakej trafenej flushi, alebo postupke ale o rozhodnutiach ktore su EV+ z dlhodobeho z hladiska..
Tolko len moj nazor.. lebo uz sa nemozem pozerat na tieto vase strasne "mudre" reci.. ;)
Cawo444
 
Príspevky: 135
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod picoviny 26 Mar 2011 23:12

cawo ty si ....

napis nejake EV+ spoty, co si myslis, ze su

videli ste video yegona z turnaja, co trafil za 25k usd v deale? vo vacsine allinov bol velmi horsi a vyhral ich .. teda v MTT je potreba mat brutalny luck a s tym nenarobi nikto nic, ani vsetci poker pro, co tu hladaju EV+ spoty .. darmo budete hladat EV+ spoty, ked v turnaji potrebujete vyhrat 5-10 all inov, staci, ze z nich 1 prehrate a ten super rozohrany turnaj je pre vas KO

a k tomu ci je software rigged .. podla mna nie, ale staci sa pozriet na to, ze jedna 7castlova session stoji 500-1000usd .. ked takych odohra za mesiac 20, tak to stoji obrovske peniaze, je samozrejme, ze si potom zasluzi trafit jednu 10k vyhru a aj tak je vacsinou len BE, pripadne v miernom pluse

sa konecne vsetci spamatajte, ze poker uz neni to, co byval pred 3-4 rokmi, ked vam doplatili s K high all in

vyhrat velky turnaj je ako vyhrat LOTO
picoviny
 
Príspevky: 2
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Cawo444 26 Mar 2011 23:24

Ja som absolutne nic nepovedal o tom, ze pri pokri netreba mat stastie a najma pri MTT, ja hovorim o pokri vseobecne. Podla mna je poker o matematike, skusenostiach a o rozhodnutiach, ktore su ziskove z dlhodobeho hladiska, nadavat do chujov mi mozes, ale moj nazor mi nezoberies.. ;)
Cawo444
 
Príspevky: 135
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!