´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 27 Mar 2011 19:44

Mayday napísal:inac zaujimalo by ma, ci ludia, ktori sa pytaju na to, ci "sa da hrat poker vecne" rozmyslali z tejto perspektivy aj o beznom zamestnani. Da sa chodit do roboty desiatky rokov bez toho aby si sa nescvokol?


podla mna max. 7-8, rovnako aj poker grind.
Naposledy upravil rastik dňa 27 Mar 2011 19:55, celkovo upravené 1 krát.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod 7castle 27 Mar 2011 19:47

*wwssoopp* napísal:jasne ked niekto vyhra 600 000 dolcov v kariere na live tak je za tym velka davka stastie ked nikto vyhra par dolarov v tisickach sbgecok a mtt a je to super dobry hrac...dokonca profesional nemam slov pan 7castle...dufam ze svojou genialnou hrou oslnite nas vsetkych na wpt bratislava.


Pocuj ja som ti nieco urobil ked ma tu stale s takym nasadenim riesis? :shock:

Ja zo seba nerobim osobnost ani pokroveho majstra sveta, rozhovor som dal lebo ma oslovili, profik som lebo ma to zivi (a ako si uz snad pochopil taketo chapanie pojmu tu ma vacsina), ked mas pocit ze profik je len ten kto robi 100K+ rocne tak ok, profik nie som, spokojny?

Tiez nechapem tie ironicke poznamky o genialnej hre, ja o sebe nic take ani nepriamo netvrdim, ale nechapem preco by som nemohol mat svoj nazor na Daga alebo kohokolvek ineho, ak je pre teba jedine meradlo zisk tak potom to mas lahke, v prvej 5ke naj hracov su Eastgate, Cada a Yerry Jang... to akoze ked sa stane zazrak a dneska vyhram SM tak uz zrazu budem podla teba super hrac, profik a zacnes ma respektovat alebo co?
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod yegon 27 Mar 2011 19:53

*wwssoopp* napísal:
Chlpo1989 napísal:Ty stale nevidis rozdiel medzi pojmom long run a "uluckovat jeden turnaj", ze? :)

ja vidim rozdiel medzi ludmi co nieco slusne vyhraly a medzi tymi co tie vyhry nemaju poker sa hra o peniaze a meradlom uspechu je mnozstvo vyhratych penazi na celom svete je to tak ale na slovensku je to asi naopak ze ano..presvecte ma o tom prosim.



peniaze su meradlom uspechu to ano ale nie hracskych schopnosti

aj boris zeleny moze skoncit druhy na WPT a mat vyhrate 100k ci kolko, to z neho ale nerobi 5-teho najlepsieho hraca na slovensku
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 27 Mar 2011 20:01

7castle napísal:
*wwssoopp* napísal:jasne ked niekto vyhra 600 000 dolcov v kariere na live tak je za tym velka davka stastie ked nikto vyhra par dolarov v tisickach sbgecok a mtt a je to super dobry hrac...dokonca profesional nemam slov pan 7castle...dufam ze svojou genialnou hrou oslnite nas vsetkych na wpt bratislava.


Pocuj ja som ti nieco urobil ked ma tu stale s takym nasadenim riesis? :shock:

Ja zo seba nerobim osobnost ani pokroveho majstra sveta, rozhovor som dal lebo ma oslovili, profik som lebo ma to zivi (a ako si uz snad pochopil taketo chapanie pojmu tu ma vacsina), ked mas pocit ze profik je len ten kto robi 100K+ rocne tak ok, profik nie som, spokojny?

Tiez nechapem tie ironicke poznamky o genialnej hre, ja o sebe nic take ani nepriamo netvrdim, ale nechapem preco by som nemohol mat svoj nazor na Daga alebo kohokolvek ineho, ak je pre teba jedine meradlo zisk tak potom to mas lahke, v prvej 5ke naj hracov su Eastgate, Cada a Yerry Jang... to akoze ked sa stane zazrak a dneska vyhram SM tak uz zrazu budem podla teba super hrac, profik a zacnes ma respektovat alebo co?

budem ti fandit aj na SM aked to vyhras zacnem ta respektovat presne ako hovoris pokial ti tam na ranking nic poriadne nepribudne tak budes pre mna nula tak makaj chlape a zacni vyhraj nieco poriadne.potom tu stebou mozu spravit rozhovor.
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod poldinhoo 27 Mar 2011 20:08

ja nemam slov uz naozaj..tebe nieco hovorit, to je ako kricat do suda asi..

som ti pisal, ze 7castle sa do rozhovoru netlacil, ale bol osloveny..stale ho napadas, pritom on ani nereagoval doteraz poriadne..

tvoje prispevky za sebou ani nedavaju logiku..podla teba teda 7castle teda profik nie je, uz sme to poculi.. to je fajn, nemusis to pisat 100x, aj tak je to absolutne nepodstatne..

chapem, ze internet dava slobodu vyjadrovat sa hocikomu..ale co je moc to je moc..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod TuKE 27 Mar 2011 20:11

Kastlik mi prave volal, ze nemoze spavat, cely den sa trasie od stresu a ani jest mu nechuti, pretoze ho nejaky anonymny hejter nerespektuje :tuke:

Za tento príspevok od TuKE poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 27 Mar 2011 20:14

yegon napísal:
*wwssoopp* napísal:
Chlpo1989 napísal:Ty stale nevidis rozdiel medzi pojmom long run a "uluckovat jeden turnaj", ze? :)

ja vidim rozdiel medzi ludmi co nieco slusne vyhraly a medzi tymi co tie vyhry nemaju poker sa hra o peniaze a meradlom uspechu je mnozstvo vyhratych penazi na celom svete je to tak ale na slovensku je to asi naopak ze ano..presvecte ma o tom prosim.



peniaze su meradlom uspechu to ano ale nie hracskych schopnosti

aj boris zeleny moze skoncit druhy na WPT a mat vyhrate 100k ci kolko, to z neho ale nerobi 5-teho najlepsieho hraca na slovensku

a preco nie?ja neviem kto je boris zeleny ale ked niekto je na piatej pricke co sa tyka zarobkov tak ho povazujem za pieteho hraca slovenskeho pokru jesne najdu sa stale desiatky ludi co budu tvrdit ze oni su ty lepsi ...musi existovat neake meradlom u mna su to peniaze.mne je jasne ze poker sa tu unas hra len velmi kratky cas a mnohy hraci sa z dlhodobeho hladiska neprejavili.myslim na ich solidnu hru mohli mat naozaj smolu tak uvidime casom sam som zvedavy ci sa naozaj casom objavy neaka skutocna stars.dag to mal dobre nasliapnute ale zda sa mi odkedy mu platia turnaje akoby strtil motivaciu neviem mozno nemam pravdu tak na mna posobi
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 27 Mar 2011 20:20

hlavne si tusim treba urcite co je to dlhodobe hladisko? 7-8 rokov alebo viac smerom do cvokhausu :wall:
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod mino_o 27 Mar 2011 20:21

7castle napísal:ak je pre teba jedine meradlo zisk tak potom to mas lahke, v prvej 5ke naj hracov su Eastgate, Cada a Yerry Jang...


Absolutne nesuhlasim, uplne si zabudol na majstra majstrov

Obrázok

Za tento príspevok od mino_o poďakovali :
fekalm
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 27 Mar 2011 20:22

TuKE napísal:Kastlik mi prave volal, ze nemoze spavat, cely den sa trasie od stresu a ani jest mu nechuti, pretoze ho nejaky anonymny hejter nerespektuje :tuke:

tak to dufam ze ho ta moja buzeracia naserie a ukeze nam casom naozaj neaky pekny vysledok.
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!