´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod MiskoKvo 31 Mar 2011 20:56

nuz rok aj nieco som hral na expekte atd ..

ja som sa pytal preto lebo si to cem dat schovat ... ako to mam na sharkscope a ofpr kvoli osobnym dvovodom .. touto cestou by som vas chlapi poprosil aby ste upravili prispevky a vymazali moje cisla.. budem vam vdacny ;)

request na bloknutie pro sharku som akurat zaslal
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod janobendik 01 Apr 2011 00:24

popoBA napísal:matematika je tvoj velky kamarat to si nam dokazal uz pri detailnej financnej analyze TSOP z hlavy.pokracuj,je to zaujimave. hlavne vypocty pre MiskoKvo ktory vobec nehra cg su NAC.vyrataj aj mne prosim ta

Co sa ti chlapce nezda na tychto vypoctoch. Bud aspon raz konkretny a presne uved ktore cislo je tam uvedene zle!! Vies akurat p"covat na nete a ked som bol v blave ani si sa nezastavil prekonzultovat tu "tatransku akciu"! Urcite si totiz vedel ze cisla sedia ako tieto tu!
vypocty boli pre vas vsetkych chvalenkarov <nie len pre miska>, ktori vyhravate na nete tazke prachy, a ked sa jedna o nejaky vklad do EPT turnaja zase svorne placete skade zobrat prachy :lol2: :lol2: . ESTE RAZ bud konkretny uved ktory udaj vo vypocte je zly .....a potom to bude korektne!!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod popoBA 01 Apr 2011 00:37

aku tatransku akciu?ak myslis ten nas HU tak tato story pre mna skoncila tym ze si odmietol hrat na limite ktory si mozem dovolit a navrhol si taky o ktorom si vedel ze hrat nebudem (nemozem).sam si sa vyjadril ze by ten HU by bol "osobny" aj pre teba koli tymto strkaniciam co tu mame tak nechapem preco ti nebolo jedno ci budeme hrat o zapalky,5 korun alebo 500 euro. podla mna si kalkuloval stym ze ja by som sa mohol "vyhovorit" nato ze som prehral s top slovenskym hracom.ty ak by si prehral tak jedine na dealera. k tymto vypoctom neviem co ti mam napisat. zovseobecnujes tak ako aj stale.podla teba kazdy na pp.sk hrava 16stolov NL400 a logicky tak musi mat za rok zarobene statisice ak vyhra 4BB/hod. uz to samo o sebe je nezmysel.ukaz mi 3 ludi odtialto co to tu takto hravaju. ja ked si dam 6 stolov sng tak som rad ze som rad a stiham.to ze su tu dlhodobo vyhravajuci hraci ale nemozes popriet.a je jedno ci vyhraju kazdy mesiac 500 dolarov konstantne alebo 2000.ak sa zivia len hranim pokru tak tie peniaze logicky pouzivaju na zivotne vydaje a nie nato aby si ich skreckovali a doma jedli suche rozky a vdaka tomu si 5x doroka zahrali EPT.ty sam si tie BI neplatis a neni to ziadne tajomstvo.draho predavas percenta alebo triafas kvaldy na rigged online pokri.to ze trafis 100k eur na EPT ked dorovnavas za svoj turnajovy zivot allin na flope s Ahi a jeden z tvojich 4 outov ti na river pride je co?iba stastie.a vdaka tomuto stastiu mas teraz love.to je cele. alebo sa v niecom mylim?
Naposledy upravil popoBA dňa 01 Apr 2011 00:38, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod janobendik 01 Apr 2011 04:18

popoBA napísal:aku tatransku akciu?ak myslis ten nas HU tak tato story pre mna skoncila tym ze si odmietol hrat na limite ktory si mozem dovolit a navrhol si taky o ktorom si vedel ze hrat nebudem (nemozem).sam si sa vyjadril ze by ten HU by bol "osobny" aj pre teba koli tymto strkaniciam co tu mame tak nechapem preco ti nebolo jedno ci budeme hrat o zapalky,5 korun alebo 500 euro. podla mna si kalkuloval stym ze ja by som sa mohol "vyhovorit" nato ze som prehral s top slovenskym hracom.ty ak by si prehral tak jedine na dealera. k tymto vypoctom neviem co ti mam napisat. zovseobecnujes tak ako aj stale.podla teba kazdy na pp.sk hrava 16stolov NL400 a logicky tak musi mat za rok zarobene statisice ak vyhra 4BB/hod. uz to samo o sebe je nezmysel.ukaz mi 3 ludi odtialto co to tu takto hravaju. ja ked si dam 6 stolov sng tak som rad ze som rad a stiham.to ze su tu dlhodobo vyhravajuci hraci ale nemozes popriet.a je jedno ci vyhraju kazdy mesiac 500 dolarov konstantne alebo 2000.ak sa zivia len hranim pokru tak tie peniaze logicky pouzivaju na zivotne vydaje a nie nato aby si ich skreckovali a doma jedli suche rozky a vdaka tomu si 5x doroka zahrali EPT.ty sam si tie BI neplatis a neni to ziadne tajomstvo.draho predavas percenta alebo triafas kvaldy na rigged online pokri.to ze trafis 100k eur na EPT ked dorovnavas za svoj turnajovy zivot allin na flope s Ahi a jeden z tvojich 4 outov ti na river pride je co?iba stastie.a vdaka tomuto stastiu mas teraz love.to je cele. alebo sa v niecom mylim?

popoba. si este vacsi podrazak ako som si myslel! si dokonca v prekrucovani faktov este horsi ako nasi politici
A/ tatranskou akciou som myslel tebou opomenuty vypocet na akciu Tomasa Ziaka v hoteli permon, ale to ty dobre vies
B/ vyzval som ta ku konkretnostam k vypoctom profitu z online, ktory som tu hodil podla vasich udajov, a ty len mlzis !!! Este raz!! Ktory udaj sa ti v mojom vypocte nezda???! Bud uz konkretny, inac budes nasmiech vsetkych tuna zucastnenych!!! :evil:
C/ svoje vklady do turnajov si platim sam. nie som ani P****Stars ani fultiltpro, ani ine pro, nikdy som nepredal viac ako 20% z vkladu < vacsinou som to nepredal, ale vymenil!>, takze neviem skade to pre teba to nioe je ziadne tajomstvo?? :( asi si debil.
a kto nechce nech nekupi! lol , pred prahou napisal tuna jeden , ze by musel mat IQ hojdaceho konika ak kupi podiel za 160% , po Prahe si mohol bit hlavu o stenu :lol2: .
D/ to ze triafam kvaldy je pravda , minuly rok to bolo 5x na nete a 6x live. Tohto roku je to zatial 1x na nete< ME Madrid grand finale> a 2x live! To , ze to triafam aj na nete asi neviete prezrat a pochopit! , ale aspon nepisem tu picov"ny , ze na nete je to super a plus!
E/ v Prahe som allin s AK dal ja, nie super, ten dorovnal, a to je trocha rozdiel, ale to ty asi tazko pochopis! :lol2: :D :lol2:
F/ pre tych co hraju iba 6 stolov ako pises : 4X4X6=96 USD/ hod x 5 hoid = 480USD/den x len 200 dni =96.000USD! :Yahoo!: hadam je to dost aspon na 5 turnajov EPT : ZIADAM konstruktivny komentar, NIE DRISTY!!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod popoBA 01 Apr 2011 05:21

toto sa hadam neskonci.

tak adA nie nepochopil som co si myslel tatranskou akciou,mal si byt konkretnejsi, myslel som ze si myslel hento.ja vypocty k TSOP davat nebudem ani som netvrdil ze budem, pretoze do tej akcie a do jej rozpoctu vidi mozno tak Tomas a dalsi zainteresovani a nie ja alebo TY.ked to teda bolo tak super a nedalo sa prerobit preco si nebol grand a neprevzal tu akciu ty?mohol si urobit dobru akciu a este si aj zarobit :) skutek utek ako sme si vsimli

adB: tvoje vypocty su na urovni prveho stupna zakladnej skoly a nepocitas s X faktormi ale ako by si aj mohol, prd sa do online cg vyznas.a aj tak je to podvod.nebudem radsej pouzivat slova ako downswing variacia a pod kedze vieme ze im nerozumies.+to kto je skrz svoje nazory a tvrdenia nasmiech uz viac ako rok tu vsetkym zucastnenym nechajme radsej na ich posudeni ok?

adC: nikdy si nepredal viac ako 20 percent vkladu?ok moze byt ale predavas tie percenta so 100 percentnym mark upom (pouzi slovnik) dokonca teraz aj na ten Madrid co ako spominas si trafil na nete.do tohto sa ti starat nejdem je to tvoja vec,zarob si na percentach,pokri si naklady na cestu atd to je v poriadku.len netvrd ze si vsetko cvakas sam ked to nieje pravda :)

adE ok beriem spat, necalloval si to,pushol si milionovy stack do 300k potu na Ahi ked mal v tej chvili super cca 88 percentnu sancu na vyhru.dobra hra.

adF 96k dolarov je cca 67k eur.cize 5x ept = -25k eur+ cestovne naklady,ubytovanie,strava atd atd cize by z toho zostala tak polovica(ked teda uz pouzivame tu detsku matematiku).ked myslis ze je fit obetovat polovicu svojho rocneho zisku na 5 turnajov tak ok je to tvoj styl.ja ho neuznavam,niekto mozno ano, ale naco sa navazas do niekoho koho podla vlastnych slov uznavas ako dobreho hraca koli tomu ze tiez nechce rozgemblovat polku svojho profitu na 5 turnajov.ved on za tie peniaze moze na nete odohrat 150 turnajov s este vacsim prizepoolom ako ma EPT.tak teda co sa viac oplati?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod matiapag 01 Apr 2011 06:16

Zasa diskusia ako sa patri... ja by som len chcel zazelat vela stastia chalanom, nech sa dari! yegom ma pekny stack 7castle 1x-2x zdabluje a moze to tam veselo nicit tiez :) tak gl, tomu elkymu tiez nebudu chodit karty donekonecna ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Chlpo1989 01 Apr 2011 07:54

janobendik napísal: F/ pre tych co hraju iba 6 stolov ako pises : 4X4X6=96 USD/ hod x 5 hoid = 480USD/den x len 200 dni =96.000USD! :Yahoo!: hadam je to dost aspon na 5 turnajov EPT : ZIADAM konstruktivny komentar, NIE DRISTY!!

Je este rano, ale nezda sa mi toto tu. Ak ma niekto konstantnu winrate, tak je jedno, ci hra na 1 stole, alebo na 48. Tzn., ze nemozes nasobit tvoju winrate s poctom stolov, ktore hras. Smerodajnejsi je podla mna pocet ruk, ktore clovek zahra za hodinu.

Cize ak ma niekto winrate 4€/hod, tak to je len 20€ za den.
Iny priklad by bol, keby sa pocita winrate v bb/100 ruk. Tam zohrava pocet stolov vacsi faktor ako v tom, co odohras za hod. Samozrejme odohras viac ruk, ale zas na druhu stranu ti klesa koncentracia, nevies sa sustredit na vsetky info na stole a pod.
Cize tam je otimum najst nejaky stred vsetkeho. Je ine, ked hras na 2 stoloch a za hod. spravis 150 ruk a je ine ked hras 8 stolov a za hodinu spravis 600 ruk (CG). Takze aj hodinovka ide niekam inam.

Cize sumar - ak hrame NL400 napr. na 6 stoloch (zhruba 450 ruk/hod) pri optimistickej dlhodobej winrate 4bb/100 (nie ptbb) nam to vychadza na 16€/100 ruk, co je zhruba 72€/hod/6stolov NL400. Ale ofc sa mozem mylit :)

Inak :gl: chalanom, dufam, ze sa vacsina z vas umiestni dost vysoko :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod cercerBTSSK 01 Apr 2011 08:03

nezvyknem toto robit, ale musim dorazne povedat, ze mi Vase diskusie uz lezu na nervy...
Ak mate nieco medzi sebou, nemusite to tahat na fora, mate maily a ss...

Zvacsa je to tak, ze pravda a jednotlive nazory nie su take jednoduche na zhodnotenie - Jano je dobry hrac a hra svojim stylom, tak neviem na co sa to tu riesi...popo ma zase svoje nazory a skusenosti, ktore tiez maju svoju logiku...
Ja tiez nie som pre vsetkych idealny a moje nazory a skusenosti nie su niekedy OK, kolkokrat ste ma zvozili, ale nebudem z toho vytvarat temu
Chcel som aj nieco ine napisat, ale radsej som to vymazal.....

Za tento príspevok od cercerBTSSK poďakovali - 2:
APminer, Renegade
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod goldman2 01 Apr 2011 11:22

Chlpo1989 napísal:
janobendik napísal: F/ pre tych co hraju iba 6 stolov ako pises : 4X4X6=96 USD/ hod x 5 hoid = 480USD/den x len 200 dni =96.000USD! :Yahoo!: hadam je to dost aspon na 5 turnajov EPT : ZIADAM konstruktivny komentar, NIE DRISTY!!

Je este rano, ale nezda sa mi toto tu. Ak ma niekto konstantnu winrate, tak je jedno, ci hra na 1 stole, alebo na 48. Tzn., ze nemozes nasobit tvoju winrate s poctom stolov, ktore hras. Smerodajnejsi je podla mna pocet ruk, ktore clovek zahra za hodinu.

Cize ak ma niekto winrate 4€/hod, tak to je len 20€ za den.
Iny priklad by bol, keby sa pocita winrate v bb/100 ruk. Tam zohrava pocet stolov vacsi faktor ako v tom, co odohras za hod. Samozrejme odohras viac ruk, ale zas na druhu stranu ti klesa koncentracia, nevies sa sustredit na vsetky info na stole a pod.
Cize tam je otimum najst nejaky stred vsetkeho. Je ine, ked hras na 2 stoloch a za hod. spravis 150 ruk a je ine ked hras 8 stolov a za hodinu spravis 600 ruk (CG). Takze aj hodinovka ide niekam inam.

Cize sumar - ak hrame NL400 napr. na 6 stoloch (zhruba 450 ruk/hod) pri optimistickej dlhodobej winrate 4bb/100 (nie ptbb) nam to vychadza na 16€/100 ruk, co je zhruba 72€/hod/6stolov NL400. Ale ofc sa mozem mylit :)

Inak :gl: chalanom, dufam, ze sa vacsina z vas umiestni dost vysoko :)


ked niekto robi zhruba 72 eur / hodinu v online pokri tak robi zhruba (kedze na pracu sa moze vys...) tak robi zhruba 12 000 eur mesacne... vy ste mimo, ale kfc sa mozem mylit:) :Bravo:
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod DevilMayCry 01 Apr 2011 11:53

goldman2 napísal:
ked niekto robi zhruba 72 eur / hodinu v online pokri tak robi zhruba (kedze na pracu sa moze vys...) tak robi zhruba 12 000 eur mesacne... vy ste mimo, ale kfc sa mozem mylit:) :Bravo:


tak neviem kto tu hrava 160hodin mesacne....taky fanatik tu asi nue je nikto cize pri solidnych 80 hodinach to mas za 5600EUR.....

btw uz par desiatok posotov naspak to je total nuda :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!