´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod cercerBTSSK 30 Mar 2011 15:17

no je ich samozrejme viac, len sa o tom nepise...aj napr.Palo Chalupka ma nieco z januara
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod nutsbaby 30 Mar 2011 16:11

vsetci velky on line pro hraju aj live turnaje a myslim ze uspesne a moze to platit aj naopak je dobre ked sa to kombinuje.vsade sa da vela veciam priucit.ja osobne som zacal hrat live preto lebo som bol zvedavy ci sa aj live otacaju take hovadiny ako na P****Stars a musim povedat ze este aj vacsie.takze ja odporucam hrat oboje vramci moznosti :gl:
nutsbaby
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod 7castle 30 Mar 2011 16:14

janobendik napísal:vlado, to ze si nehitol nic poriadne je mozno aj tym, ze moc sedis za pocitacom a kazi ti to hru <live>. Su ved velke rozdiely a to co si nazval, ze zagemblovali, je na live turnajoch uplne bezne a prave na tom musi dobry live hrac postavit svoju hru!


Neviem ci si rozumieme, ja som tym negamblerskym stylom myslel nie hru, ale BR manazment, proste nie som ochotny riskovat neprimeranene, to ze chodim na 500e turnaje je maximum co si mozem dovolit realne...

janobendik napísal:normalne ja som z domu prec 200 dni v roku a pokryjes to 130K E, vsetko co mas nad je tvoj zisk :)


LOL, tak z tohto je jasne ze sa nemame o com bavit, fakt super ze to pokryjes LEN 130k E, a vsetko nad to je moj zisk :D Kokos Jano trosku reality by ti neuskodilo, nie sme vsetci 20 rocni balleri bez zavazkov ani 50 rocni biznismeni s dospelymi detmi a vilami na Bali
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod popoBA 30 Mar 2011 16:20

ved zacni aj ty predavat percenta na turnaje so 100 percentnym mark-upom a mozes si zadarmo jazdit kam chces
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod nutsbaby 30 Mar 2011 16:34

povedzme si uprimne preco nie sme taky uspesny...na eptcka sa chodi posledne 4 roky a chodia tam v primere 3-4 slovaci ked sa mylim prosim opravte ma primerna ucast berme 700 hracov tj sanca na vyhru je 1 ku 200 ten kto stavkuje aj kto nie vie ze je to dost zly kurz takze preto tak malo uspechov pre slovenskych hracov.vo vegas to vyhra stale neaky amik preco lebo s 7500 hracov co startuje je urcite 5000 amikov sanca na vyhru amika? 1,5 a to je fajn kurz :) preto pokial nebu na slovensku online kvalitny hraci hrat aj tieto velke turnaje tak nase sance na slusne vysledky su mizive.i ked musim povedat ze tri final table slov hracov povedzme z 40 EPTciek nieje zle ked si zoberieme tu matematicku pravdepodobnost sa tam dostat.
nutsbaby
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 30 Mar 2011 16:44

popoBA napísal:ved zacni aj ty predavat percenta na turnaje so 100 percentnym mark-upom a mozes si zadarmo jazdit kam chces


nice idea.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 30 Mar 2011 16:57

yegon napísal:pro hranica je co? ak myslis hranicu kedy sa to oplati viac ako bezny job tak zavisi od jobu. Ak v normalnej praci si schopny zarobit 2k mesacne tak podla mna ma zmysel rozmyslat nad prechodom na profesionalnu pokrovu karieru ak dokazes pravidelne vyhravat 6k mesacne a viac.


:poklona: svojho casu som dospel k cca. rovnakemu zaveru (v inej gambling oblasti). aspon, ze aj niekto iny okrem mna, lebo tu sa vacsina tvari ze pokerpros (v mojom ponimani hranica kedy hrat poker sa opalti viac ako bezny job) su ti co si pokrom zarobia na mesacne vydavky :ROFL:

yegon napísal:podstatna je aj placa, zarobit 400-500E na pokri mesacne rozhodne nie je cielova suma ale povedzme zaciatok, mas perspektivu napriklad v cash games ak na sebe pracujes zarabat radovo 5-10k mesacne pomerne pravidelne a to sa ti v beznom jobe nepodari tak skoro.


1, za aky cas sa mas dostat na zaciatok (500e mesacne)
2, za aky cas sa mas dostat na 3nasobok bezneho random jobu (2000e mesacne)
3, za aky cas sa mas dostat na 3nasobok normal jobu na ktory mas schopnosti/kvalifikaciu (2000-xxxxx e mesacne)

a ci je sucet casov mensi ako cas kedy sa dostanes do cvokhausu (ak si masstable grinder) alebo vacsi?
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod yegon 30 Mar 2011 17:19

rastik napísal:1, za aky cas sa mas dostat na zaciatok (500e mesacne)
2, za aky cas sa mas dostat na 3nasobok bezneho random jobu (2000e mesacne)
3, za aky cas sa mas dostat na 3nasobok normal jobu na ktory mas schopnosti/kvalifikaciu (2000-xxxxx e mesacne)

a ci je sucet casov mensi ako cas kedy sa dostanes do cvokhausu (ak si masstable grinder) alebo vacsi?


do cvokhausu sa nedostanes, tym ze je to viac stresujuce a psychicky narocne som myslel ze nemozes to robit 8,5hodiny denne ako normalny job lebo sa na to tak dlho nedokazes sustredit a hrat Agame

obv tie casy su individualne, ak by k tomu clovek pristupoval fakt poctivo tak verim ze na breakeven rakeback pro level na NL200 sa da dopracovat behom 1-2 rokov. Byt breakeven na NL200 nie je az taky problem, staci hrat ABC a multitablit a len na rakebacku spravis tych 2000EUR bez problemov

ja napriklad pri 4tablingu minuly mesiac som mal rakeback okolo 1300EUR a to som odohral len 84 hodin, to mas 15 EUR/hod len za to ze hras. Ak hras povedzme 10 stolov (su ludia co tocia 16-24) tak to vyjde zhruba na 40EUR/hodinu len na rakebacku a taky plat na slovensku nema vela ludi. Ak navyse dokazes este aj vyhravat v samotnom pokri tak si v pohode
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod marjan556 30 Mar 2011 17:30

nevzdelavaj fishe boha :)

Za tento príspevok od marjan556 poďakovali :
buschle
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 30 Mar 2011 17:52

yegon napísal:obv tie casy su individualne, ak by k tomu clovek pristupoval fakt poctivo tak verim ze na breakeven rakeback pro level na NL200 sa da dopracovat behom 1-2 rokov. Byt breakeven na NL200 nie je az taky problem, staci hrat ABC a multitablit a len na rakebacku spravis tych 2000EUR bez problemov


no idem pokukat blogy, ze aka je realita ;) nl200vka na bwine pred 3 rokmi (ked som to hral ja) sa dala 4-6tablovat "na oci" (bez stats) na BE/mierny zisk... len mam pocit ze stupla uroven hracov odvtedy (aj ked ja som vtedy urcite nehral ani ABC a ani A-game) a treba exploitovat "regular fish leaks", nielen hrat ABC proti velrybam.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!