7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod Topolman 02 Apr 2011 01:10

Ta bloncka ked nema parochnu, tak veru nevim :D
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod 7castle 02 Apr 2011 03:36

Som uplne mrtvy, takze len strucny report...

Po Day 2 som zrejme posledny 31/31, ITM je 27, mam 12bb :( Ale na druhej strane kym mam chipy nic nie je stratene :D

Uplne sick turnaj, dneska som hral 13h defacto na shorte, a nejak nemam pocit ze by som s tym mohol nieco spravit. Zacal som s 25bb a cakal na prilezitost, ked som mal 2x monster (AA,KK) tradicne ziadna akcia, dockal som sa po tom sialenom DU AQ/77 AI PF na boarde TT7TQ, nasledne som vyhral solid pot ked som flatol 99 a v multiway pote original raisor c/r 642 flop s 57 proti mojmu 99 a nejak som to ustal. Tym som sa dostal na 60k, ale nepodarilo sa mi to nejak nastartovat, lebo hned potom som prehral 18k pot, ked som EP raisol AT, dostal v cally, vsetci sme checkli J54 flop, na turne A som zvolil tricky lajnu a c/c som rozumny bet, no a na riveri J som samozrejme insta c/c pomerne velky bet, bohuzial fesi otocil 55 :(

Tym som zas spadol na 43k, zase som mal AA 2x, zase som zobral blindy, pricom ostatne raisy mi 3betli, po pade na 37k som vyhral AK/AQ, dostal sa na 75k, presadili ma na novy stol, tam som odhodil nieco na 3bet s A9 (foldol som na 4betshove, fesak mal AA), no a odvtedy nastala neskutocna faza, ked mi chodilo vylucne Q4o a 82o, takze som foldoval 2 levely (= 3 hodiny) az kym som padol na 22k pri 1.2k/2.4k, kde som najprv zdablil proti Akenheadovi (A8/QT sb/btn) a nasledne s KK vs AQs a dostal sa na 90k.

Opat som bol presadeny, dlho som sa motal okolo tych 90k, na chvilu som prekrocil dokonca 100k, co mi prislo ako maly zazrak v tom zufalstve, ale poslednu hodinu na mna prisla fakt kriza, taky unaveny som este nebol, a bohuzial ma to stalo asi 35k, ked som defendoval QJs, a na 78Q4T boarde som c/c flop a river, pricom som fakt nebol schopny rozmyslat kde v tej ruke som, po jeho checku behind na turne som si povedal ze raz v zivote ma mozu aj bluffovat tak som to s tym TP zavolal, bohuzial fesi ma vyskolil s KQ :(

Ostalo mi 60k, este som raz UTG 4bet pushol AQo ked sa mi zdalo ze 3betu od BTN sa neda nejak verit, a potom som bol celkom happy ze mi poslednu polhodku nedoslo nic nad cim by som musel rozmyslat, lebo fakt som chcel uz len vydrzat do konca a ist sa vyspat...

Celkovo to bolo super zufale, 4x som sice prezil AI o turnajovy zivot, ale vsetko ostatne absolutne zle, 3-4 monstre zobrali len blindy, ak som sa dostal do postflop hry nevedel som nic trafit, raz mi vysiel fajnovy bluff, inak cele uplne nula bodov :(

Zajtra mam 51k, ostavaju 4 do bubble, urcite som posledny, ale mam bojovnych 13bb (2k/4k), cize 2 orbity na shove o prezitie, nebude to lahke ale staci trocha stastia do mincashu, ten by nebol zly v konecnom dosledku, ale nejaky extra tight kvoli tomu neplanujem byt ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod yegon 02 Apr 2011 06:15

7castle napísal:Celkovo to bolo super zufale, 4x som sice prezil AI o turnajovy zivot, ale vsetko ostatne absolutne zle


no tak nech ti to vydrzi co najdlhsie, ja som neprezil hned prvy :)

GL na dnes
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod palo1973 02 Apr 2011 07:19

good luck dnes :gl: ,vidis na sebe ze aj slabsi hrac to moze dotiahnut daleko ;)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod yegon 02 Apr 2011 07:36

palo1973 napísal:good luck dnes :gl: ,vidis na sebe ze aj slabsi hrac to moze dotiahnut daleko ;)


a predstav si co by mohol dokazat keby sa este dostal do ruk skuseneho profesionala ktory by ho usmernil :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod hegides 02 Apr 2011 09:05

.potom pozor na taketo plays ked uz ho mas na stole :lol2:

http://www.youtube.com/watch?v=sGEhBuO9C98
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod palo1973 02 Apr 2011 16:16

gg vlado,respect hlavne za vcera,je neuveritelne narocne,hlavne na psychiku sediet X hodin na shorte a hladat kazdy spot,maximalne e sa sustredit,koncentrovat,je to ine ako s BS kde si mozes dovolit vypnut,odist,resp par BB jednoducho odhodit,viem o com hovorim,sam som to vcera 10 hodin robil,nakoniec som si vybral celkom dobry spot,len timing bol zly,no a stvu ma tie kviny co som missplayol,gratz k ITM
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod 7castle 02 Apr 2011 16:39

Tak som definitivne doma, ako som uz pisal, dnes som najprv reshovol JJ vs EP raise a zobral pot, potom som este raisol AQo UTG a preslo to, tym som sa dostal na 60k, medzitym vypadli 2 hraci, no a kym praskla bubble tak som odfoldoval 2 orbity, padol na 40k, po prasknuti som prvu ruku na novol stole foldol QJo s 10bb bvb, a hned dalsiu som na opat bvb pushol 96s, BB snapol AQ, a nejakym zazrakom ma uluckoval na Axx9x boarde :D

Nie je to ziadny zazrak, ale urcite je aj mincash fajn, mrzi ma ze som sa nedokazal nikdy z toho shortstacku odlepit, ale nemyslim si ze tam boli nejake dobre spoty, urcite sa nieco dalo skusit, ale v zasade lutujem len 2 ruky, prvu ked som mal 20bb, AA na SB, a Vinky raisol tiez z 20bb na EP, prislo mi ze ked len raisnem tak budem mat tie AA napisane na cele, flatovat som nechcel lebo BB mal velky stack a nechcel som to 3way, tak som mu to shipol, spatne si myslim ze som mal risknut s tym stackom ten 3 way, ktovie... Druhu lutujem na konci vcerajsieho dna, ked som fakt nebol schopny rozmyslat a bluffcatchoval som s TP v spote kde mal super urcite o dost viac value ruk ako bluffov, tam sa dalo nieco usetrit...

Anyway, super skusenost aj tak, hral som s vybornymi hracmi, dufam ze takychto turnajov si este v zivote zahram vela ;)

A v neposlednom rade dik za podporu, ci uz vsetkym co pisali tu, alebo aj chalanom co boli priamo v Hrone, plus aj chalanom z PP co robili reporty :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod APminer 02 Apr 2011 17:30

:good: GRATZ :poklona:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod dipos 02 Apr 2011 18:52

gratulujem k vysledku aj k dobrej hre ;)
dipos
 
Príspevky: 25
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!