Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod 7castle 03 Apr 2011 16:52

Reagujem aj na ine thready ale tu uz je to aktualnejsie...

sudden napísal:Na mna teda ako nejaky superskiller neposobil, 7c s nim myslim hral pri stole tak to bude vediet posudit lepsie, ale skor ho mam zaradeneho v kategorii stastlivcov, ktori tie turnaje vedia triafat castejsie ako bezni smrtelnicii :)


Uplny suhlas, Romanello nie je nejaky zly hrac ale robi dost velke hovadiny, a hlavne je vrcholne nesympaticky... agresinve nadaval Lubosovi Kudlickovi za slowroll ked posledny trochu pomalsie otacal vitaznu ruku vo 4way pote (bolo to v poslednej polhodine Day2, bol som prilis mimo aby som vedel posudit ci to bol trochu slowroll), a pindal dokola ze to neznasa a ze je to "bad etiquette", ale sam sa sprava neznesitlne, furt akoze "vtipkuje", hento trapne a urcite neeticke "all-out" robil casto, plus akoze simuloval ze ide vela 3betnut a potom so smiechom muckol, etc.

trgy napísal:K tomu Romanellovi
Simon Charette raised with AK from mid position and Roberto Romanello made a three-bet from behind with J 4 when he made it 31,000 to play. The action folds around to Charette who four-bets to 96,000. The action is now back on the Welshman who makes a five-bet shove with J 4 for 400,000 (all of his chips) and Charette made the call.

“Why do people keep on shoving on me with trash?” Charette asked the sky.
“Sorry mate it was just a move.” Said Romanello.


Toto len potvrdzuje ze Romanello ma viac stastia ako rozumu, uz predtym Simon ukazal ze ked 4betuje uz prestav sranda a ze sa nenecha vytlacit z AQ/AK, Simon je agresivny hrac ale v klucovych spotoch co som videl bol vzdy nit, ten jeho 5bet mal minimalne FE...

yegon napísal:inak skoda Mareka - je to fakt asi jediny slovensky live poker hrac pred ktorym mam respekt - myslim ze keby sa este vymakal po technickej stranke tak je totalne zviera a neskutocne by ownoval velke svetove live turnaje


Velky suhlas, uz vidim ze ma Marek vysmeje ked mu to poviem najblizsie osobne, ale jemu by hrozne pomohlo zobrat nejaky koucing od nejakeho dobreho onlajnistu ohladom tej "technickej" stranky, trochu teorie o handselection, polarizacii a par dalsich veciach, keby to potom spojil so svojim handreadingom mohol by byt este o dost lepsi...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod maroshluchy 03 Apr 2011 17:09

7castle napísal:Toto len potvrdzuje ze Romanello ma viac stastia ako rozumu


chalani prepacte ale taketo hlasky - znie mi to trochu zavistlivo - romanello ma vysledky o akych sa nam ani nesniva takze netrepte. (presne takto mi to znie aj ked kritizujete napr. daga palovica). Ozaj su to iba luckeri? Ja tomu neverim. Pokrova teoria... no ok ale realita je podstatna nie?
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod 7castle 03 Apr 2011 17:14

maroshluchy napísal:
7castle napísal:Toto len potvrdzuje ze Romanello ma viac stastia ako rozumu


chalani prepacte ale taketo hlasky - znie mi to trochu zavistlivo - romanello ma vysledky o akych sa nam ani nesniva takze netrepte. (presne takto mi to znie aj ked kritizujete napr. daga palovica). Ozaj su to iba luckeri? Ja tomu neverim. Pokrova teoria... no ok ale realita je podstatna nie?


Maros nebudem sa hadat, ja len hovorim, ze som hral na WPT mozno so 40 hracmi, polovica z nich boli vyborni, niektori fakt spickovi a nemal som pocit ze zrovna Romanello k nim patril... a hlavne, no neviem presne co vyhral, ale ak ma dajme tomu 4-5 vybornych uspechov, tak si proste zober ze ked na kazdom vyhral aj preto ze vyhral nejaku podobne sialenu ruku, tak si uvedom co by vyhral keby presne tie ruky prehral - vobec nic. Ja hodnotim co som videl...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod maroshluchy 03 Apr 2011 17:26

7castle napísal:
maroshluchy napísal:
7castle napísal:Toto len potvrdzuje ze Romanello ma viac stastia ako rozumu


chalani prepacte ale taketo hlasky - znie mi to trochu zavistlivo - romanello ma vysledky o akych sa nam ani nesniva takze netrepte. (presne takto mi to znie aj ked kritizujete napr. daga palovica). Ozaj su to iba luckeri? Ja tomu neverim. Pokrova teoria... no ok ale realita je podstatna nie?


Maros nebudem sa hadat, ja len hovorim, ze som hral na WPT mozno so 40 hracmi, polovica z nich boli vyborni, niektori fakt spickovi a nemal som pocit ze zrovna Romanello k nim patril... a hlavne, no neviem presne co vyhral, ale ak ma dajme tomu 4-5 vybornych uspechov, tak si proste zober ze ked na kazdom vyhral aj preto ze vyhral nejaku podobne sialenu ruku, tak si uvedom co by vyhral keby presne tie ruky prehral - vobec nic. Ja hodnotim co som videl...


ok. jasne ze bez poriadnej porcie stastia takyto turnaj nevyhras - bez debaty! iba sa snazim povedat ze prvorade je vynikajuco hrat a k tej hre je to stasticko a nie opacne. zaroven ti vlado blahozelam k ITM umiestneniu - nebolo to lahke...
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

couch

Odoslaťod mirlah 03 Apr 2011 17:37

vlado a mne by si nerobil couching?
mirlah
 
Príspevky: 6
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod w4444x 03 Apr 2011 17:39

jager sa nam prefolduje do hu :D ? alebo od day1 zacal aj hrat
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod 7castle 03 Apr 2011 17:40

maroshluchy napísal:ok. jasne ze bez poriadnej porcie stastia takyto turnaj nevyhras - bez debaty! iba sa snazim povedat ze prvorade je vynikajuco hrat a k tej hre je to stasticko a nie opacne. zaroven ti vlado blahozelam k ITM umiestneniu - nebolo to lahke...


Dik, a jasne suhlasim, len to este doplnim - proste z toho co som videl, som citil velky respekt najma k Elkymu, Akenheadovi, Jesperovi Hoogovi, prave tomu Simonovi Charettovi alebo aj kolumbijcovi Rocovi - to boli vsetko hraci co sa netvarili ako majstri sveta, ale hrali vyborny poker, aspon z tych par desiatok ci sto ruk co som s nimi mal moznost odohrat - a v tom vidim porovnanie s Romanellom, ktory mi az taky dobry neprisiel, zato ho bolo stale pocut
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod 7castle 03 Apr 2011 17:42

Gogogo Roca!

One time nech vyhra niekto kto si to "zasluzi" ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod Ivo 03 Apr 2011 17:51

Tak chlapci, ale tento Roberto je svetová extratrieda. A podľa výsledkov to isto nie je nejaký lucker.

http://www.youtube.com/watch?v=MvXep7WPzew
Naposledy upravil Ivo dňa 03 Apr 2011 18:03, celkovo upravené 1 krát.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod Ceasears 03 Apr 2011 18:00

Dnesny hyper agresivny poker : 15% skill,35% stastie,35% "mat gule" + 5% dobry timing a 10% vediet vyhravat flipy :D
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!