Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod ROYAL SHlT 03 Apr 2011 18:04

Ivo napísal:Tak chlapci, ale tento Roberto je svetová extratrieda. A podľa výsledkov to isto nie je nejaký lucker.

http://www.youtube.com/watch?v=MvXep7WPzew



Kolko krát tu ešte dáte toto video? Ty asi 10ty :o
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod tomiG 03 Apr 2011 18:08

to snad nieje pravda marek takto dopadol?nechce sa mi verit bol to jediny svk hrac ktory ten turnaj mohol vyhrat.neviem si inak vysvetlit ze chcel v 10 hracoch ublafovat hraca ktory ma 3 krat vacsi stack ako on a na stole je hrac a ma 8bb len ze mu vypol uplne mozog v tej milisekunde mal iq mensie ako hnede uhlie.medzi agresiou a debilitou je velky rozdiel.musim vam ale napisat pani ze ho viem pochopit raz som hral v prahe jeden sachovy turnaj a v rozhodujucej partii proti nerkorsiemu vitazovi som mal vyhratu partiu stacilo urobit poslednych par vyhernych tahov po asi 15min rozmyslania som siel na akciu mohol som ale urobit jednu fatalnu chybu ktoru som par krat preratal a vedel som ze tam za ziadnych okolnosti nemozem potiahnut,ale prisla ta milisekunda a ja som spravil a to este vitazoslavne ten najhorsi mozny tah.musim vam povedat ze som asi 2 dni nejedol a nedokazal rozmyslat...chapem mareka aj ked nemyslim ze je na tom zle a predsa je to hazard s prehrov sa rata.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod maroshluchy 03 Apr 2011 18:10

Ceasears napísal:Dnesny hyper agresivny poker : 15% skill,35% stastie,35% "mat gule" + 5% dobry timing a 10% vediet vyhravat flipy :D


vediet vyhravat flipy sa neda - to si prirataj k tomu stastiu :)
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod Ceasears 03 Apr 2011 18:13

maroshluchy napísal:
Ceasears napísal:Dnesny hyper agresivny poker : 15% skill,35% stastie,35% "mat gule" + 5% dobry timing a 10% vediet vyhravat flipy :D


vediet vyhravat flipy sa neda - to si prirataj k tomu stastiu :)

Viem,ten koniec bol tak trosku joke :) ,ale aj Vojta Ruzicka spominal v rozhovore,tesne po podpise zmluvy s pokerstrategy.cm,ze jeho silna stranka je vyhravat flipy ;)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod ramzey 03 Apr 2011 21:49

Ja som aspon uluckoval side event 2.miesto gg 4me.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod Arakas 03 Apr 2011 23:22

7castle napísal:Proste z toho co som videl, som citil velky respekt najma k Elkymu, Akenheadovi, Jesperovi Hoogovi, prave tomu Simonovi Charettovi alebo aj kolumbijcovi Rocovi - to boli vsetko hraci co sa netvarili ako majstri sveta, ale hrali vyborny poker, aspon z tych par desiatok ci sto ruk co som s nimi mal moznost odohrat.


Ja som zas nadobudol velky respekt k Ludovicovi Lacayovi s ktorym som sedel pri stole jeden a pol dna. Hral neskutocne dobry, ultra agresivny poker, az som sa pri nom miestami citil ako ovca. A tiez sa netvaril vobec ako majster sveta, naopak bol velmi priatelsky.
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod tomas.ziak 04 Apr 2011 02:22

ramzey napísal:Ja som aspon uluckoval side event 2.miesto gg 4me.


Tak nakoniec dobre, že si sa rozhodol zapojiť. Grats :poklona:
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod Chlpo1989 04 Apr 2011 08:18

tomiG napísal:to snad nieje pravda marek takto dopadol?nechce sa mi verit bol to jediny svk hrac ktory ten turnaj mohol vyhrat.

Nikto iny ho nemohol vyhrat? Mali to zakazane, ci?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod Miham 04 Apr 2011 11:43

Nemali to zakazane, ale myslim ze to bol najlepsi hrac z ostavajucich SVK hracov a tiez som mu daval velku nadej vyhrat to cele. Skoda ze to nedotiahol do konca, Marek je uzasny hrac.
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod TomMolivan 04 Apr 2011 12:56

Romanello v rozhovore ešte vravel, ako mu počas Day 2 pre-flop crackli AA, prehral QQ vs KT a KK vs AQ vždy o nemalú časť jeho stacku, čiže tiež to nebol zase luckiest man evar.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!