V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod ramzey 15 Apr 2011 16:46

Myslim, ze este viem kto je Laco Cerveny :D

GL ALL
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod palo1973 16 Apr 2011 09:57

hm zaujimavy stol,emil nosko,miro jusris,niki kovacs,alex rettenbacher....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod 7castle 16 Apr 2011 10:00

palo1973 napísal:hm zaujimavy stol,emil nosko,miro jusris,niki kovacs,alex rettenbacher....


Zdroj?
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod palo1973 16 Apr 2011 10:51

Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod diamondsguru 16 Apr 2011 22:51

tak v turnaji uz je len jeden slovak ternoplayer kedze ja som uz vypadol 3 miesta pred ITM ale bola to velka parada :wall:
Moj stak cca 650k avg 405k.Na kazdom stole boli asi 2-3 shortstacky a cakalo sa na ITM.Pan na MP z bulharska ci odkial solid hrac ale dost si openraisol aj horsie ruky raise na 35k.blinds BB 16k SB 8k ante 2k.Ja na SB QQ reraise 82k.Pan dlho rozmyslal a dal call.
btw. stack mal asi 750k. Flop K92 rainbow.Ja cbet 120k pan dlho tankuje az dostane time a na konci call.turn Q.Ja set cize troska divadla a isla plna cez 400k...pan insta call.Tak v prvom momente mi prebehlo hlavou pan hral asi triky KK ale ked ukazal tu paradu tak ostali vsetci v nemom uzase JT.No na rivri sa nesparovalo takze seat open...do 15min boli ITM miesta.
Vyjadrite sa ci sa dalo s tym nieco robit(len hraci co maju skusenosti s turnajmi 500€ BI a viac).Dakujem...som z toho na prasky...
:(
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod APminer 16 Apr 2011 22:57

diamondsguru napísal:... Vyjadrite sa ci sa dalo s tym nieco robit (len hraci co maju skusenosti s turnajmi 500€ BI a viac).Dakujem...som z toho na prasky...
:(


:( QQ se zahazuje PF :o
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomm 17 Apr 2011 00:06

diamondsguru napísal:...


si pripraveny sa stacknut PF? Flop preco Cbetujes? Foldne Ti tam iba horsie, aj ked v tomto pripade nie, ale pravdepodobne (tvrdis ze to bol dobry hrac) ta len floatoval a chystal sa ta bluffovat ak checknes turn, takze tym cbetom si len zvacsujes pot v blbej situacii a bez pozicie. dost pravdepodobne by s tebou hral 100% svojho raising range-u ak to bolo poznat, ze ITM pre teba dost znamena, preto by som mozno len calloval PF a potcontroloval (proti dobremu hracovi deep oop pred bubble) a na flope necbetoval .
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod D21 17 Apr 2011 00:12

diamondsguru napísal:Vyjadrite sa ci sa dalo s tym nieco robit(len hraci co maju skusenosti s turnajmi 500€ BI a viac).Dakujem..
:(


zahral si to dobre, bohužial Bulhar si zaplatil gutshot..a Teba to uviazalo, taký je poker!

môj pohlad ako by som to zahral s inou variantou..
Kedže sa blíži bubble a som average, vyhýbam sa veľkým potom..a najmä all in showdownu pokým niesom "nuts"

pred flopom by som to zahral rovnako kedže za mnou je ešte BB, táto hra sa dala vyhrať jedine na flope..a to vyšším betom /bet velkosťou potu - 180k/ to by pravdepodobne na gutshot nedal..aj ked v Montesine som na final table videl už vela "fetákov"
ak by to dorovnal..už by som sa len modlil aby som nebol v alline na showdowne..ak by ktomu došlo samozrejme to nezahodím..a bol by sit open!
bohužial sú to len karty..a luck nevplyvníš!
D21
 
Príspevky: 144
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: 0

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod 7castle 17 Apr 2011 00:27

tomm napísal:
diamondsguru napísal:...


si pripraveny sa stacknut PF? Flop preco Cbetujes? Foldne Ti tam iba horsie, aj ked v tomto pripade nie, ale pravdepodobne (tvrdis ze to bol dobry hrac) ta len floatoval a chystal sa ta bluffovat ak checknes turn, takze tym cbetom si len zvacsujes pot v blbej situacii a bez pozicie. dost pravdepodobne by s tebou hral 100% svojho raising range-u ak to bolo poznat, ze ITM pre teba dost znamena, preto by som mozno len calloval PF a potcontroloval (proti dobremu hracovi deep oop pred bubble) a na flope necbetoval .


Tomas nestava sa mi to casto ale asi v nicom s tebou nesuhlasim... hlavne totalne nerozumiem preco chces QQ potcontrolovat na beznej (t.j. nie nejakej satelitovej) bubble... boli 40bb "deep"

Nemyslim ze pre OP bubble znamenala az tak vela (aj ked som ho videl prvy raz v zivote), bez ohladu na to je 3bet superstd, ja by som to tam obv easy natlacil PF, cbet moze nemusi byt, ale imo je to std tiez, samozrejme nie s hentakym sizingom

hlavne nechapem preco automaticky predpokladas ze super vedel co robi a chcel nejako tlacit, moj dojem z tej ruky je skor taky ze OP kedze nie je az taky dobry hrac tak ma mylny pocit ze super bol solid, ja by som stavil cely svoj (momentalne play money :D ) BR na PS ze to bola nejaka ryba, proste zaplatil gutshot lebo nevie hrat, flatol to PF lebo ma rad JT, na flope tankoval lebo sa mu pacil gutshot, a proste dosiel kruty setup...

Miro - vela si nevycitaj, proste setup, 3bet std aj dobry sizing, na flope mozes checknut ale potom sa to meni na guessing game prilis + davas free cards zadarmo, cbet je imo ok, len zbytocne vela, ~93k spravi tu istu robotu, casto aj o dost menej, na turne uz je jasne ze neskladas, ale nevidim dovod natlaci to tam cele, mas de facto nuts (samozrejme ze allin nie je velka chyba)

EDIT: Samozrejme ak tak 1k E "bubble" hra pre niekoho vyznamnu rolu, call PF je uplne ok, ale potom uz je fakt lepsie dat 550e na sporiaci ucet

APminer napísal: :( QQ se zahazuje PF :o


Boze Apik nechci byt za kazdu cenu vtipny :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod haman 17 Apr 2011 00:35

7castle napísal:Nemyslim ze pre OP bubble znamenala az tak vela (aj ked som ho videl prvy raz v zivote), bez ohladu na to je 3bet superstd, ja by som to tam obv easy natlacil PF

Naozaj by si dal 40BB 3bet allin preflop s QQ, ked mas ty aj protihrac nadpriemerne stacky? Ak ano, vysvetli pls. Suvisi to s bubble alebo nie?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!