FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod admin 15 Apr 2011 22:37

Diskusia k článku: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

V piatok 15.4. boli zakladatelia troch najväčších pokrových herní obvinení z bankového podvodu, prania špinavých peňazí a iných trestných činov. Jedná sa o 11 zakladateľov pokrových herní P****Stars, F****Tilt Poker a Absolute poker. Dvaja z obvinených boli v piatok popoludní zatknutí v Utahu a Nevade, FBI ďalej pátra po ostatných. Prokurátori z New Yorku sa snažia okamžite zavrieť spomínané stránky, obvinených poslať do väzenia a získať od nich 3 miliardy dolárov. Od piatkového popoludnia sa na webe F****Tilt pokru zobrazuje správa o zadržaní domény na základe zatykača FBI. Odhaduje sa, že približne 15 miliónov američanov hráva online. V roku 2006 schválil kongres zákon, ktorý zakazuje online hazardné hry. Tieto weby ale našli spôsob ako toto nariadenie obísť s pomocou zahraničných bánk, štátny zástupca ale tvrdí, že pri tom porušili zákon. Peter Bharara (právnik z Manhattanu) v prehlásení uviedol nasledujúce: "Títo obžalovaní vymysleli prepracovaný kriminálny podvod ktorým podvádzali americké banky a podplácali na rôznych miestach, čím sa im podarilo získať miliardy zisku v nelegálnych hazardných hrách". Uvidíme ako sa situácia vyvinie a samozrejme Vás budeme nadaľej informovať. ...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod wookie 15 Apr 2011 23:00

ked som to cital tak som len rozmyslal ci to nie je nejaky zabudnuty clanok z 1.aprila :fish:
wookie
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/3 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod pokpleja 15 Apr 2011 23:41

WTF? is it real? :shock:
Obrázok používateľa
pokpleja
 
Príspevky: 213
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/12 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 23:50

chlapci neni a neda sa uz ani cash outovat takze je to v pici no vela mi tam neostalo ale tych par stovak by potesilo...neviem mozno to pojde neskor ale skor si myslim ze nie ked im blokly ucty
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod puncel 15 Apr 2011 23:51

no som zvedavy co sa bude diat.. konkurencia si mydli ruky:-D
puncel
 
Príspevky: 139
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 14 krát/12 krát
Karma: 2

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 23:56

tak vies ale hraci tam maju prachy a ked ich nedostanu tazko sa inde zacina a pravdu povediac ten kto hral na starse alebo full tilte si tazko zvykne inde ale to je velky krach aj ziveho pokru tie turnaje na ktore sa dalo kvalifikovat budu omnoho slabsie a pre normalnych hracov nedostupne.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod wookie 15 Apr 2011 23:59

vyber z P****Stars na moneybookers nefunguje :(
wookie
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/3 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 00:06

skusal som vsetko mozne nic ja som cash outol v pondelok tak dufam ze aspon tie mi pridu je to v pici hram turnaj a neviem ci hram o real money alebo play money.sick
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod PeterK99 16 Apr 2011 00:07

Do pičeeee :D Ja chcem prevod....
PeterK99
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod vlade 16 Apr 2011 00:11

Ja si myslim ze to nebude take zle s tymi peniazmi. Najhorsie co sa stane bude podla mna to, ze asi uz nebudu hrat v herniach US hraci. Pokutu zaplatia, obvinenych bud zavru alebo si to nejako vykseftuju (predsa len taketo firmy asi budu mat lepsich pravnikov ako stat), FBI domeny odblokuje potom sa bude dat normalne vyberat a vsetko bude po starom :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 42 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!