Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 11 Jún 2011 09:16

LIVE pp.sk drunk session report

Zacalo to niekedy vo februari, kedy mi Emjay cely zroneny pise, ze mu je za nami smutno a ze by sme mohli dat stretavku v Nitre. Po mensich komplikaciach s datumom a s osadenstvom sme sa nakoniec stretli hned ako to bolo mozne (teda vcera 10.6.) v hojnom pocte 4-roch nedockavych a smadnych kusov v zlozeni - ako dozor prisiel Vlade, za mafianov Emjay, rastafarianov a veci s tym spojene obhajoval Drobec a este moja malickost.
Vsetko zacalo 17:45 na autobusovej stanici, kedy Vlade predviedol sick soul read a jednoznacne ma odhalil na zaklade cerveneho tatosa, na ktorom som dofrcal. O chvilku na to dofrcal Emjay, udajne autobusom (neskor sme ale zistili, ze nema daleko od podsvetia, tak urcite vystupoval z nejakeho mercedesu). Potrasenim ruk a vo veselej nalade (este sme nepili) sme sa presunuli do legendarneho pubu Pod Agatmi (platena reklama), kde sme cakali Drobca asi pol hodinu, ktory hovoril, ze za 10 min. je uz urcite tu (podla nas si vsak za rohom len pripravoval rec a veci, o ktorych s nami bude hovorit, lebo sa nas hanbil).
Cakanie sme si teda kratili nejakym tym pifcom a spominanim na alkoholicke pribehy. O chvilku padol navrh, hodit do seba okrem piva a nejaku potužinu vo forme 40%+ liehu, ale nakoniec sme boli trpezlivi a pockalis vyberom na Drobca (keby je niekomu zle, tak to hodime nanho).
Za moment prichadza Drobec a aj ten predvadza svoj skill a v momente nas odhalil (asi to bolo podla hluku, ktory isiel od nasho stolu a reci typu equity a range by tam asi nikto nezvadzal). Prisla chvila, kedy sa Drobec rozhodol pre ten "spravny" alkohol a Vlade sa vobec netrocharil a dovolil si z nasho rakebacku dosniest rovno 8 panakov. Tie v nas nenavratne zmizli, tak sa toho opat ujal Emjay v tom istom pocte. Pokracovalo sa v debatovani a Vlade nam odhalil nejake pikosky zo zakulisia pp.sk.
Po 2 hodinach nas to prestava bavit, tak sa presuvame do miestnej vykrmne, kde si "triezvym" jazykom pytame nieco na jedenie. Kedze Drobcovi (vyska 195 cm) sa porcia nezdala adekvatna zabojoval este s jednou bagetou. Najviac balla tam bol Vlade, ked si vypytal gyros, no po cely cas protestoval, ze mu ho nedali na tanier, ale do zemle. Zemlu samozrejme zjedol, no nenechal sa odradit a isiel si vypytat este gyros na tanier. Vsetci vieme, ako to dopadlo - prisiel, sadol si a zistil, ze nebol az taky hladny, takze sme mu s tym pomohli. Odtial sme sa presunuli do Ciernej Hory (dalsi pub), kde sme sa dorazili ostanimi pochutinami, ktore tam ponukali (pivo, nejaka pekelica 60% z piva atd.). Tu sme preberali chatu, na ktoru by sme sa mohli vybrat ako cela vyprava pp.sk zvieratiek, od najskusenejsich, po nas, mlade fishky.
Emjay este spozoroval na vedlajsom stole balla pokrovy turnaj, v ktorom okamzite videl EV+++ situaciu. Bol hanblivy sa tam niekoho spytat, tak posielal Drobca, ktory sa tiez ostychal. Nakoniec som sa odvazil ja, ked sa jeden z hracov postavil. Rozhovor bol asi takyto:
Ja: Prosim ta, co to hrate?
Villian: Poker.
Ja: No to vidim, ale co konkretne?
Villain: No Texas holdem.
Ja: No to tiez vidim, ale CG alebo turnaj?
Villian: No tusim turnaj.
V tom momente Emjay navrhuje minimalne NL20-tku, s cim sa nanho Villain nechapavo pozera, ze o com rozprava. Okolo 12-tej sa nam dost plietli jazyky a (este) zdravym rozumom sme usudili, ze by sme to mali ukoncit a tuto akciu urcite zopakovat. Dufam, ze kazdy bol spokojny a dame meeting vo vacsom pocte. :)

P.S.: Vlade spravil aj nejake balla fotky, tak by ich sem mohol hodit (hlavne Emjayove, kedze ten sa silou mocou nechcel fotit) + ak som nieco vynechal, tak to doplnte.
P.S.2: Inak zobudil som sa s hroznymi suchotami :D

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali - 4:
dzejkej, emjayko, matiapag, vlade
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Kominak 11 Jún 2011 09:25

na tu chatu by som sa mozno pridal ak to nebude nejaka sukromna akcia :)
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod matiapag 11 Jún 2011 09:27

No paradicka!! Chata cez leto MUST BE! Ale kludne by som bral aj repete vcerajska imo :D A este tie fotky!!!
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Drobec37 11 Jún 2011 10:23

nevynechal si hadam nič teda aspon nič čo si pamatam :D tiež som sa rano zobudil so suchotami ale bol som rano ešte odkopnut emajyka na autobusku (k mercedesu :D ) tak som to namieril rovno do obchodu kupit nejaku flašu tentokrat nealkoholického povodu :angel:
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod emjayko 11 Jún 2011 12:35

jaj chlpo spravil si zo mna hanbliveho mafiana... ale bolo super nekedy este zopakujeme... vlade je nezvestny? :D to asi z tej malinovky...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 11 Jún 2011 13:06

emjayko napísal:....

Šuhajko a ty si stihol vsetko co si mal stihnut?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod tucniak 11 Jún 2011 13:44

matiapag ty si tam nebol nie si v reporte:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod matiapag 11 Jún 2011 13:55

Mas pravdu, nebol :D ale cital som report a pozdaval sa mi, takze vsetko, co som napisal vyssie, plati :D
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod slemo69 11 Jún 2011 14:01

no na tie fotky som aj ja zvedavy :D
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod buschle 11 Jún 2011 14:49

Chlpo1989 napísal:Vlade sa vobec netrocharil a dovolil si z nasho rakebacku dosniest rovno 8 panakov.


hahahahah!
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!