7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod Topolman 22 Jún 2011 23:09

wat? :shock:
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod Ceasears 22 Jún 2011 23:50

Sorry sa nazor :D ,ale ja si myslim,ze clovek s Tvojim skillom uz mal davno beatovat NL5000 a nie tocit 15BB stacky s moronmi :bad:
:gl: do dalsich bojov :x ,Ty to urcite nevzdavaj 8-)
PS : Aj ked obv verim,ze to bol len nepodareny vtip ;)

Za tento príspevok od Ceasears poďakovali - 2:
___Mortylen___, dzejkej
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod 7castle 23 Jún 2011 00:45

ok long story long

Mam toho fakt dost. Ani neviem kde zacat kde skoncit, akekolvek kratkodobe pozitiva ktore sa zjavili za poslednych 8-9 mesiacov su uplne zabite, v globale to je cele zle, a to uz nehovorim o tom, ze prehrat jedno 77/KK (aka "not even fkin sorry") tak by ta katastrofa bola este o $10k horsia...

S cim koncim urcite je tento blog.

Realne uz nemam co povedat, live nehravam, online mi nejde, vyplakavanie nepomaha, zrazu o mne prilis vela ludi vie veci ktore by nemuseli, a ja sam uz z toho nemam ani to co kedysi - nejaku radost. Myslim ze som za tie 3 roky poradil fakt dost ludom, spravil tak 50hh reviews zadara (povacsine ludom co uz tak o 2 tyzdne SNGs uplne prestali hrat - moja hlupost obv), takze aspon nieco na tejto zemi po mne ostane.

Dalej koncim takmer uplne aj s akymkolvek postovanim tu aj na vsetkych ceskych forach. Nejak uz mam pocit ze nie je o com. Strategia, minimalne SNG/MTT je proste realne mrtva (aspon od isteho levelu skillu), riesit trollov ma uz nebavi, citat o tom kto zas co hitol ma nebavi uz vobec, radit uz nemam chut. Nevravim ze sa tu z casu na cas nezastavim, ale neratam s tym ze budem este nieco komentovat.

Otazne je co dalej z pokrom.

Od vyhry v 22c za $10k som vo volnom pade v rovnakej vyske, uplne bez sance na nejaku zmenu. Je uplne jedno co robim a ako hram, nema to ziadny vysledok. [Rant odbocka: Pride babenka na PG.cz, slahne tam dva grafy po 1k turnajoch z FTP a PS, cisto turba, vsade $20k profit, chce staknut na $1k turbo, v ten den hitne 3 dalsie FT, a napise "ja ty turbiny umim" - no do **** to sa ti hovori ked vies vyhrat kazdy ******** coinflip]. Turba su uplne zabite, vyhrat 3 ruky po sebe uplne nemozne. Pomale to je ina story, velky stack/deep run mam kazdy druhy den, ale bud dojde faza ze z CL pri 150 ludoch som tak card/situation dead ze ma to odblinduje po prvy flip, alebo rulujem az kym neprehram nejaku hustu ruku post flop a potom obv letim na prvy dalsi flip.

Viem ze nehram dokonale, viem ze robim chyby, ale zaroven viem 100% ze som v tom fakt ***** dobry, ze vyslovenych chyb (aj to vzdy tesnych) robim za 8h session 2-3 (hovorim o velkych potoch), viem ze netiltujem, ani podvedome (aj ked nieco nejde a myslim si ze to je dobre robim to stale), len akosi vysledok to nema ziadny.

Najviac ma ale tiltuju SNGs. Hravam 3-4 sessions za mesiac aby som udrzal SN, a od $10k DS ktory som zazil v oktobri a kvoli ktoremu som vlastne prestal sa nic nezmenilo. Neexistuje aby som mal JEDNU (!) normalnu session, proste nejaku dobru pri ktorej budem fakt runovat dobre, stale to iste trapenie dokola. Nechce sa mi vysvetlovat v com to je - proste subjektivne som si isty ze okrem toho ze bezim neskutocne pod EV (objektivne) tak hlavne ma to sialene drbe v konkretnych bubble spotoch - dnes to prislo opat a v takej extremnej podobe, ze uz som to fakt nezvladol - teda obv zvladol, jemne som odtiltoval jednu ruku a hral normalne dalej - ale asi prvy raz v zivote uz som bol kusok od rozbijania veci.

O tom ze som za cely zivot trafil realne JEDNU kvaldu (UKIPT Dublin) a zo vsetkych freerollov (TT, BOP, SN) som namincashoval mozno $500 uz ani nemusim hovorit, tam uz naozaj nedufam v nic.

A do toho vsetkeho ta radost okolo. Nejaky O'Shark (nie je to osobne, z blogu je jasne ze IRL je to dobry clovek) nema paru o pokri ale vyhra $42k dream job, povieme si ok. Nasledne hitne $5k na $109, why not. No zabije to tym, ze po par tyzdnov v tom istom $109 prehra az v HU, vyhra $25k, a este s naivitou sebe vlastnou napise ze "variance mu to bola dlzna". Lovely. To je chalan co na BB defenduje T3o a na Txx boarde c/r allin, kym ja 4betujem 85s a beriem na to velke poty. To je len maly (najviditelnejsi) priklad za vsetky, asi vsetci chapete o com hovorim.

Jasne, v pohode beriem ze zas X ludi napise ze som hater a vsetko to bla bla bla. Nie som. Som len fakt frustrovany, asi mame kazdy nejaku hranicu za ktoru to uz fakt nejde. Nechcem vela, chcem len tak nejak trochu normalne runovat.

Tiez je mi zbytocne pisat ze variance bla bla bla, tomu rozumiem, viem ze to tak musi byt, len mam pravo byt ludsky trochu nasrany ze ja musim byt na tom nespravnom konci. Inymi slovami, ak chcete nieco o variance, tak GTFO.

Oh a keby ste mi chceli radit co a kde - nieco ako 180many uplne vylucujem, to ma v sebe vsetko zle z SNGs aj MTTs dokopy, a o cashi ani nesnivam - to je proste iny sport ako som zvyknuty, nejake mini pokusy som uz daval, a viem ze to nie je pre mna, nejak na to nemam mindset (a objektivne myslim ze by som nemal ani skill). Jedine co dava zmysel je ina herna, to mozno zvazim, ale neviem ci radsej ako presadnut z Audi do skodovky nebudem chodit vlakom (akoze metafora).

Otazka teda znie co dalej. Sam este neviem, ale vidim to tak ze do konca septembra, kym mi vydrzi SN to nejak na PS este dokopem kym uplne bustnem. Dalej sa uvidi, ale nevylucujem ze sa na to vsetko uplne vybodnem. Mozno skusim nejaku inu hernu, ale skor to vidim tak ze to uplne zabalim, who knows. Mozno nastal cas vratit sa k rannemu vstavaniu, vizitkam, kravatam a pracovnym stretnutiam s ludmi co denne narabaju s vacsim balikom penazi ako Dag v zivote na live turnajoch uluckuje...

Posledne zelanie - tiez si prosim odpustite rozne smartass komenty, hned ma napadaju tak zo 3 kandidati - nie som na to zvedavy, vopred dakujem. Rovnako psychologicke okienko prosim nateraz vynechat, pocul som to uz vsetko, priamo pri hre som ok, mindset mam ok, vysledky nie su ok. Je pravda ze je to vlastne jedno, kedze tento blog konci, ale aj tak tu nemusia byt posledne posty slightly dementne.

Dik vsetkym ktori ma niekedy railovali a drzali palce, rovnako dik vsetkym co mi kedy pomohli, a GL vsetkym co si to zasluzia...

7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod trikoza 23 Jún 2011 02:06

myslim ze naj post na pp.sk aky tu kedy bol, vlade mozes to tu zavriet...
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod pLAYERsvk 23 Jún 2011 09:36

dik ze si mi spravil review HH aj za napomocne komenty v mojom blogu.
Velmi si toho cenim a posunulo to moju hru na uplne iny level.

Maj sa.
Obrázok používateľa
pLAYERsvk
 
Príspevky: 365
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 32 krát/84 krát
Karma: 3

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod cercerBTSSK 23 Jún 2011 09:40

tak tak...je to len poker, netreba byt pesimista....
mozno to cele treba obratit a hrat obcas len pre zabavu ked mas cas (to je uz aj moj pripad) a hned to budes vidiet pozitivnejsie a mozno pridu aj vysledky
su aj dolezitejsie veci
cau a drz sa
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod DevilMayCry 23 Jún 2011 09:58

z toho co si napisal je asi najdolezitejsia tato cast:
ja sam uz z toho nemam ani to co kedysi - nejaku radost

Ked clovek dospeje k takemuto stavu tak neni o com. Robit nieco co ti neprinasa radost je zle......
Nech uz spravis akekolvek rozhodnutie tak ti prajem vsetko dobre do buducnosti :gl:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod Palo42 23 Jún 2011 10:15

Co povedat? Moj najoblubenejsi hrac v CZ/SK komunite, ktory navyse vie narabat s pisanym slovom ukoncil svoj blog. Velka skoda, lebo to bolo naozaj dobre citanie. Hru hodnotit nebudem, sam vies co je pre Teba najlepsie, a navyse ani na to nemam, aby som hodnotil niekoho hru. Uprimne Ti prajem vela stastia a dobre rozhodnutia. Ak by si niekde opat zacal pisat par svojich postrehov, daj vediet.

Za tento príspevok od Palo42 poďakovali :
Drak
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod 1zart1 23 Jún 2011 10:21

Drzim palce Vlado, nech ti to v zivote vyjde!
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod Topolman 23 Jún 2011 10:38

Normalne mi je smutno... :( Tak ci tak Gl dalej v zivote, thx aj za tych 240stran super citania tu na PP.sk.
Len mam jednu otazocku, dlho som rozmyslal ci sa opytam, kedze z tvojho postu bolo vidno, ze nemas vobec chut odpovedat na ziadne hovadiny...
Je nejaka realna moznost, ze by si za s tym istych okolnosti uplne nesekol? Myslim naky hotrun, huge hit, resp. obratenie tej neskutocnej variancie do septembra.
Neopdovedaj ked nechces, nemyslim to nijak v zlom.

All the best, nech uz sa dalej rozhodnes hocijak! :)
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!