7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod popoBA 23 Jún 2011 10:52

nahah tak za tento trojkilometrovy post hitnes v blizkej dobe SM uplne to viem :D porailujem,nebudem odbiehat do kuchyne po jogurty a ez game ;) anyway gl v osobnom zivote pane kravaťáku. (btw pamatas jak ste sa s waxom v aute smiali ze ta jedneho dna zamestnam u mna v obchode? kludne sa ozvi :D )
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod rastik 23 Jún 2011 11:32

10k down vs. SM winner? dobry pomer.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod Marian21x 23 Jún 2011 14:47

Vďaka 7Castle za Tvoj celkový prínos pre sk/cz najmä sng scénu. Tvoj blog pri rozhodovaní sa, ktorú variantu pokru skúsim, ma naviedol na cestu sng, bol si určite nielen pre mňa vzorom. Prajem veľa zdaru a pevné nervy v advokácii, možno sa raz stretneme pri dákom prípade :D

:gl: in RL
Marian21x
 
Príspevky: 107
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 17 krát/4 krát
Karma: 1

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod KKpokerkingKK 23 Jún 2011 15:29

:P

Cau, tha ja som ten troll, o ktorom si pisal. Boze, ty tu vyplakavas, jak keby ti odchadzali oblicky, ci co. K.rva, kedy si uz uvedomite, ze poker je len a len a len HRA. A sak ked ta to nebavi, tak drb na to a tahaj makat, vsak to ta urcite bude bavit. Asi ti uz zasibalo z tych statistik a grafov a neviem coho este. Syndrom vyhorenia. Vsak ale aj Michael Jordan furt odchadzal a furt sa vracal. POKER je HRA. Ja sa pri stoloch zabavam. Inac by som skoncil v truhle po tolkych badbeatoch. Daj si prasky, chod na dovolenku na dva mesiace, vytrtkaj vietnamske slecny, kup si ferrari a vrat sa. Chybas nam. S laskou tvoj KKpokerkingKK.
Kokos, take dristy od dospelych chlapov neznasam....
Sorry za nazor...

:evil:
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod ramzey 23 Jún 2011 16:30

KKpokerkingKK napísal: :P


Myslim, ze toto niesu slova, ktore si 7domcekov zasluzi!
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod 1zart1 23 Jún 2011 17:06

KKpokerkingKK napísal::P

Cau, tha ja som ten troll, o ktorom si pisal. Boze, ty tu vyplakavas, jak keby ti odchadzali oblicky, ci co. K.rva, kedy si uz uvedomite, ze poker je len a len a len HRA. A sak ked ta to nebavi, tak drb na to a tahaj makat, vsak to ta urcite bude bavit. Asi ti uz zasibalo z tych statistik a grafov a neviem coho este. Syndrom vyhorenia. Vsak ale aj Michael Jordan furt odchadzal a furt sa vracal. POKER je HRA. Ja sa pri stoloch zabavam. Inac by som skoncil v truhle po tolkych badbeatoch. Daj si prasky, chod na dovolenku na dva mesiace, vytrtkaj vietnamske slecny, kup si ferrari a vrat sa. Chybas nam. S laskou tvoj KKpokerkingKK.
Kokos, take dristy od dospelych chlapov neznasam....
Sorry za nazor...

:evil:


Ops, si zjavne tvrdas, ale to neznamena, ze ini dospeli chlapi maju aj city
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod MiskoKvo 24 Jún 2011 01:14

prezivam nieco podobne.. 5ty mesiac b/e a to hram 6hod denne + 2hod studium.. uz sa ani rozculovat nevladzem.. proste zufalstvo.. srdiecko mi vzdy zaplesa ked vidim zacinajucich regov ako ani poriadne nevedia co robia ale proste furt to niak vyhraju .. hold cas na zmenu..

kde mam ten vozik a zvaracku nech nan navarim hrniec a idem parky predavat na kupalisko.. +EV viac ako poker :johnmirow:
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod obivano 24 Jún 2011 08:19

Skoda hradok :(
Anyway drz sa a do skoreho videnia! :gl:
Obrázok používateľa
obivano
 
Príspevky: 887
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/8 krát
Karma: 7

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod dawidsvk 24 Jún 2011 13:18

ked som zacinal s pokrom a objavil som pp.sk, tak prave 7castle bol moj vzor. Skoda, ze to takto dopadlo.

:gl:
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod pegas1975x 24 Jún 2011 14:05

KKpokerkingKK napísal::P

:evil:


Niektorý ľudia sa nikdy nepoučia a budú stále proti všetkému a proti všetkým. Je zbytočné tu písať čo si o tebe myslíme KKpokerkingKK.

Vlado osobne sme sa nikdy nestretli a ani nahodou nedosahujem tvoju uroven v pokry ale prajem ti :gl: do osobného života.Bol si inšpiráciou pre veľa začínajúcich hráčov.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!