7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod Topper 04 Júl 2011 15:21

tomiG napísal:ahoj ...


jedno velke LOL, asi si necital jeho blog uplne, ale usudzujem ze si precital tak 10 postov, ak by si cital cely jeho blog vies aj jeho zaciatky, ale vsak co ine cakat aky iny nazor od cloveka, ktory rozmysla tak ze sadne za svoje oblubene "budky"
Topper
 
Príspevky: 25
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod tomiG 04 Júl 2011 15:23

buschle napísal:
tomiG napísal:...


prosim ta zmaz to, to su strasne rady. Radit niekomu kto sa tomu venuje 5rokov ze ma hrat 2 MMT sucasne , a este zvysisit variance cez kvalifikacie, a velke lifeturnaje z velkym BI out of BRM to je to co potrebuje.

prepac buschle asi som zle cital ja som sa docital ze sa mtt venuje intenzivne 6-7 mesiacov nie 5 rokov to obmedzenie stolov som pisal kvoli hladsiemu prechodu na live scenu kde si myslim ze maju jeho schopnosti a vedomosti potencial dosahovat uspechy samozrejme treba este na vela veciach popracovat...samozrejme nechcem tym povedat aby sa on line uplne vzdal ale hral to podobne ako live selektoval turnaje bol nane pripraveny po vsetkych strankach atd v tej nadveznosti som pisal aj o tych kvaldach a co sa tyka tych live turnajov tak urcite sa tam najdu slusne turnaje hlavne ked si zoberies ze on line bude vyrazne obmedzena vyuzit stackovanie atd...neviem mozno to fakt prestane hrat uplne ale to by bola podla mna skoda i ked to rozhodnutie plne chapem.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod dzejkej 04 Júl 2011 15:29

LDobre myslena a slusne napisana rada si nezasluzi skoncit ako iskra pre flamewar, tak to tu nezacnite nejak hrotit :good: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod Bossanowa 05 Júl 2011 01:22

buschle napísal:
tomiG napísal:...


prosim ta zmaz to, to su strasne rady. Radit niekomu kto sa tomu venuje 5rokov ze ma hrat 2 MMT sucasne , a este zvysisit variance cez kvalifikacie, a velke lifeturnaje z velkym BI out of BRM to je to co potrebuje.


Ved zmena je zivot. :) Zivy poker je vdaka spravnemu rozpoznaniu tells lahsie "citatelny" ako poker online. S jeho online skills moze dosiahnut velke vysledky na live eventoch kedykolvek. Vymakat psychologiu a postavit zivu hru na spravnych readoch tipologickych tells, je mozno aj 40% uspechu a dalsie EV+ :) A tymto smerom by kludne mohol chalan pokracovat bez nutnosti grindenia, ktora sa mu na cas isto znechutila. Nic "strasneho" na tejto rade imo netreba vidiet..
Bossanowa
 
Príspevky: 29
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 4 krát/3 krát
Karma: -1

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod sudden 05 Júl 2011 02:02

Bossanowa napísal:....

nic strasne na tom nie je, je to len absolutne nerealne, predstavujes si to strasne jednoducho

live turnaje = vela cestovania, velke naklady s tym spojene, casova narocnost, zla dostupnost, pri mensich BI (200-500+€) sa nikam extra daleko cestovat neoplati prave kvoli tym nakladom, ked chces pravidelne hravat vacsie BI 1500+ (IPT, EMOP, U***et Open etc.) tak na to potrebujes uz fakt velky roll + ak nehravas popri tych turnajoch aj cashgame tak ti tie naklady a BI fakt nema co pokryt ak na par turnajoch nic poriadne netrafis, co nie je nic nezvycajne
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod Bossanowa 05 Júl 2011 02:30

sudden napísal:
Bossanowa napísal:....

nic strasne na tom nie je, je to len absolutne nerealne, predstavujes si to strasne jednoducho

live turnaje = vela cestovania, velke naklady s tym spojene, casova narocnost, zla dostupnost, pri mensich BI (200-500+€) sa nikam extra daleko cestovat neoplati prave kvoli tym nakladom, ked chces pravidelne hravat vacsie BI 1500+ (IPT, EMOP, U***et Open etc.) tak na to potrebujes uz fakt velky roll + ak nehravas popri tych turnajoch aj cashgame tak ti tie naklady a BI fakt nema co pokryt ak na par turnajoch nic poriadne netrafis, co nie je nic nezvycajne


Isto, su to prekazky, ktore sa u zvyknuteho online hraca zdaju ako velka zataz a ovela komplikovanejsia forma pristupu ku hre ako m.tablovat z pohodlia domova. Rovnake podmienky vsak maju vsetci live hraci !(s vynimkou hracov zijucich v mekkach pokroveho diania) Kompenzaciou za tieto transportne naklady su prave spominane zive tells, ktore ziadna online hra nikdy nemoze nahradit. Moja hra (ako cisto turnajoveho live hraca) je zalozena z velkej casti na spravnych readoch a empatii supera. Preto, (imo) pre online grindera, (i ked 7castle hraval nepochybne vela aj live) je preorientacia cisto na live hru a sustredenia sa na live faktory lahsia way ako hladat priciny v stagnacii na (uz raz) zbeatovanych SNG levelov a zanevrenie na svet zetonov, pismen a cisiel. "Ak na par turnajoch nic poriadne netrafis.. " - chalan netriafa ani teraz a bustuje.. Otazku poloz tiez: ...ale ak na par turnajoch poriadne trafis, tak... ;)
Bossanowa
 
Príspevky: 29
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 4 krát/3 krát
Karma: -1

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod Topolman 05 Júl 2011 13:07

CO su toto za rady? Ak niekoho fackuje variancia pri online hrani je obv chujovina prejst na hranie obrovskych live MTT turnajov, kde ani ziadne tells nezmenia to, ze je tam spominana variancia o vela, vela vyssia. period!
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod MiskoKvo 05 Júl 2011 18:08

no moznosti su len 2 .. bud je to tou variaciou alebo to hras zle.
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod sudden 05 Júl 2011 18:40

Bossanowa napísal:Rovnake podmienky vsak maju vsetci live hraci !

super argument :poklona: poznas nejakych hracov, ktori sa zivia vyhradne hranim live MTTs a nehravaju popri tom cash (nepocitam sponzorovanych hracov, ktori maju platene buy-iny) ? ja nie, podla mna je to pri tej variance a malom pocte odohratych turnajov nepredstavitelne

Otazku poloz tiez: ...ale ak na par turnajoch poriadne trafis, tak...

tak to je super lebo si prave vyhral v loterii
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: 7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod tomiG 05 Júl 2011 19:34

ok suden nechcel som reagovat lebo si mi udelil za moje prispevky cervenu karmu a pravdu povediac sa mi ich nechce nezbierat 20...ale k veci ja pokial dobre citam nikde nepisem aby hral len live pisem aby skusil podstatnu cast a ked nie podstatnu cast tak kludne 50-50 financnych prostriedkov presunut na live scenu ja osobne by som skusil vacsie percento ale je to na kazdom hracovi...a este jednu vec som tu od marca a tak trosku viac tym padom sledujem tuto scenu a pokial som postrehol hral WPT a este nico vo viedni 250K este mozno nieco o com tu zmienka nieje ale podstata je to krasne ITM na WPT WPT ako asi uznas je druha najvacsia pokrova seria na svete a priniesla mu profit :poklona: tak osobne neviem preco si myslis ze jeho posobenie na live scene by malo horsi efekt ako to co teraz preziva na on line...samozrejme garancia nieje ziadna :( ale unho je predpoklad velmi vysoky ;) tak ked myslis pokojne posli dalsiu cervenu alebo nahovor niektoreho kamarata z fora :o
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!