Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Drobec37 05 Aug 2011 19:36

fuu aspon niekomu sa to otoča ja už som za 8 dni na doxxe 20BI pod all in EV a ani nahodou to nevyzera že by sa to chcelo otočit v pondelok vyberam ten moj smiešny BR a prichadzam naspat na LA. Tak :gl: GL čoskoro sa zase vidíme pri stoloch
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 06 Aug 2011 16:14

Tak konecne sa to otaca. Spravil som par opatreni, ako napr. to, ze hram 2-3 stoly s maximalnou sustredenostou. Aj ked je to celkom fun , ze za 4 hod som odohral cez 800 ruk.
Plan mam taky, ze postupne budem zvysovat pocet stolov (max vsak 6), ale len dovtedy, kym sa budem vediet sustredit na vsetky 100%. Takze je mozne, ze este par dni budem hravat so 4-mi. Aj ked sa snazim hrat ako to da, stale si pocas review najdem kopu velkych chyb. Mam na com pracovat.
Prílohy
poob.png
poob.png (43.03 ) Zobrazená 3253 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod 16160303 06 Aug 2011 17:19

Chlpo1989 napísal:.


nice graph :good:
aj som prešiel zo 6 na 4 stoly(vyriešilo to kopec vecí)..
pozerám že si mal tiež DS :) už to raz muselo skončiť...tak nech sa darí aj naďalej :gl:
16160303
 
Príspevky: 138
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 31 krát/5 krát
Karma: 3

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod poldinhoo 06 Aug 2011 18:13

Chlpo ja nechápem jednu vec..
keď je tvoj down spôsobený hlavne badbeatmi a "unluckom", teda čo sem postuješ tie ruky vždy a píšeš ako každý chytá nemožné a pod... tak potom aký význam k tomu majú nejaké "opatrenia" ako píšeš?? teda ako môže napr. hranie 3 stolov namiesto 6 ovplyvniť to či chytíš badbeat alebo nie? podla mňa nijako..teda akurát tak možno ich bude o tolko menej o kolko rúk odohráš menej, kvôli tomu, že máš menej stolov..potom sa ti zdá, že hráš lepšie, lebo beatov je menej ale je ich akurát tak možno menej/hod.
teda chcem tým povedať, že tvoj mindset mi príde hrozný a je založený iba na tom, či sa ti momentálne darí alebo chytáš beaty..keĎ sa darí všetko je dobre, super, "blýska sa na lepšie časy" (ako keby tie karty si pamätali) a keĎ sa nedarí, tak proste už len čakáš aký "nový" badbeat sa ti dnes stane..chápem že down je nepríjemný a viem, čo som kedysi mal za stavy, keď som niečo prehral čo som nemal :) ale proste nerozmýšlaj stále či si v downswingu, či si v upswingu, alebo čo..nič také neni..lebo to strašne ovplyvňuje hru..hráš to už dlho, tak už musíš vidieŤ, že bez tých badbeatov to proste nepojde nikdy..proste si za to sadni, hraj ako najlepšie vieš a nerieš..

neviem či ma chápeš, je to trošku chaotické..ale tak gl kámo..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 06 Aug 2011 18:26

Viem, ze moj mindset nie je dobry. Ide ale o to, ze pokial hram 6 stolov tak hram viac menej autopilota a sem-tam si vsimnem nejaky detail, poznacim si nejaku ruku do HM. Ked hram <4 stoly, tak si napr. za session napisem tolko (dolezitych) poznamok, co si nespravim za tyzden grindenia 6-tich stolov. A dost zistujem, ze mi utekaju brutalne informacie a tym padom mi ide dole winrate a nie malo. Preco mam jedneho typka (21/17) za 500 hands oznaceneho ako rega a druheho (s takymi istymi statmi a objemom) ako semi-fish. Pretoze na toho druheho mam poznacenych tonu leakov, ktorych som ho videl robit, na rozdiel od toho s ktorym som "len" sedel pri stole a nevsimal si ho.
Jednoducho ide o to, ze radsej zahram za mesiac kvalitnych 10k hands s winrate 12/100, ci uz tam budu bad beaty alebo co, ako odgrindenych 35k hands s winrate 3/100.

Edit: Mozem ti postnut 500 handovu session v downswingu a tuto. Handy su tam podobne, len nerobim tolko chyb a nelevelujem sa tolko :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 08 Aug 2011 22:42

Mini update

UPOZORNENIE - Heater inside

Pocas mojho downu som prisiel k zasadnemu poznatku. Tym poznatkom bolo, ze som debil, pretoze som robil presne vsetko preto, aby som dopadol, tak ako som dopadol.
Den som sa vrtal v HM, hladal leaky (nie, ze by ich bolo tazke najst) a dospel som k zaveru, ze tym mojim stylom alá 24/21 a levelovanim akurat sameho seba (ved uz kolko viem, majster sveta (lol)) vyhadzujem peniaze cez okno. Nieco som precital, nieco pozrel, dal veci v hlave dokopy a z 24/21 je zrazu 18/15 (NL10) co mi, cuduj sa svete, sposobuje menej vrasok na cele. Nieze by to bola nejaka extra sranda, ale zaraba to a ja zatial mozem studovat (lebo po minule mesiace som toho vela nenastudoval, co bola major chyba), kym rapidne nezlepsim hru a neposuniem sa vyssie.

Dostal som par velmi dobrych rad, ktore mi otvorili oci (pozdravujem, ak toto dotycny nahodou cita) a budem sa ich snazit zahrnut do svojej hry. Dalsia vec je ta, ze hram neskutocneho autopilota, takze sa este viac budem musiet zamyslat nad rangeami.

Toť vše, gl vsetkym. Pripajam motivacny graf ;)
Prílohy
fokin heater.png
fokin heater.png (52.78 ) Zobrazená 2955 krát

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali - 2:
dzejkej, tucniak
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod ___Mortylen___ 09 Aug 2011 10:05

Skvela praca! Ja som tiez 'zuzil ranges' a hram viac tight ale ako odmenu som dostal 15k BE streak a depresivnu cervenu. Najhorsie na tom je, ze vobec neviem, ci je tam nejaka korelacia :/
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod matiapag 09 Aug 2011 10:29

No ja som na tom velmi velmi podobne, az na par vynimiek :) Aj ja som zacal studovat, co som uplne zanedbaval. Aj ja som zacal hrat ovela viac tight hlavne OOP no ja som sa zacal snazit brutalne sa sustredit na vsetko, co sa deje. Kazdy dolezity showdown mam spoznamkovany a kazdy minimalne pozrety, aby som vedel, co tie ryby stvaraju. No ale najvacsi problem je ten, ze ja ani nahodou nemam heater, drzim sa tak BE poslednych par K ruk a vzdy, ked to vyzera nadejne, pride ta neposlusna variance a zrusi mi radost :)

Ale ked hrame dobre, tak zarabame bez ohladu na to, ci sa to odzrkadluje na nasom BR, je tak? :Yahoo!:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 09 Aug 2011 10:35

___Mortylen___ napísal:Skvela praca!

Ty, sir! :Rose:

matiapag napísal:Ale ked hrame dobre, tak zarabame bez ohladu na to, ci sa to odzrkadluje na nasom BR, je tak?

Dufajme, ze to tak funguje :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod vlk25 09 Aug 2011 11:37

Konečne :Bravo: :gl:
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!