Kuriozita

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Kuriozita

Odoslaťod popoBA 07 Aug 2011 13:56

to by nedopadlo dobre pre vela ludi :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Kuriozita

Odoslaťod GusTapka14 07 Aug 2011 15:33

Chlpo1989 napísal:Kuriozitou je forma akou si to napisal a zopar perál z tvojich vyrokov. Mimochodom "hrac na utg vzbudzoval respekt a cakal na reis" je nuts, hlavne ked limpol, tak by som mu daval vela respektu :D



... kuriozitou na tvojej strane je zase tvoje myslenie , pointa clanku je niekde inde a nie v tom ako ja citam hracou( ten hrac tam uz dva krat nalimpoval s top parom , tak kludne mohol aj treti krat ), ked tak hras aj poker mas to tazke ...
p.s. a na utg velmi casto aj ja limpujem top pary , lebo na takych ako ty je to skvele a velmi vela ludi su myslenim pozadu co sa tyka strategie MTT a jeho napredovania ...
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Re: Kuriozita

Odoslaťod popoBA 07 Aug 2011 15:37

limpovat esa utg bolo in v 2004
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Kuriozita

Odoslaťod Chlpo1989 07 Aug 2011 15:38

A ako limpujes s TP? Na takych ako ja je skvele, ked limpujes pary? V com?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Kuriozita

Odoslaťod sudden 07 Aug 2011 16:10

GusTapka14 napísal:...

mohol si to napisat normalnym pismom, skratene bez bez toho uzasneho readu a vsetkeho okolo a nemuselo tu byt tolko zbytocnych reakcii ;)

k pointe toho tvojho prispevku, to, ze vratili akciu na flop a zobrali ti ho, je za 1. dost nechutne od toho hraca, ktory si to vypytal, po prehratom showdowne samozrejme a 2. je to podla mna uplny bullshit od staffu, ak to chcel tvoj super riesit mal sa ozvat na flope a oni ta mali napomenut, pripadne sitout ak chceli byt velmi prisni, ale mucknut handu v situacii kedy sa rozhodujes ci dorovnas AI je podla mna nezmysel, uplne divne je ked sa vracaju k akcii na flope po tom, kedy uz super mal moznost vidiet vylozeny turn a river, keby mu ten flush dosiel tak by sa asi nestazoval :)

Za tento príspevok od sudden poďakovali :
GusTapka14
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Kuriozita

Odoslaťod GusTapka14 07 Aug 2011 16:26

Chlpo1989 napísal:A ako limpujes s TP? Na takych ako ja je skvele, ked limpujes pary? V com?

...samozrejme je tam viac ovplivnujucich faktorou ( faza turnaja, chips stack,blinds,a hlavne akych mas za stolom hracov) ...vzdy sa to neda ale v skorej faze neni problem nalipovat s utg s KK ,QQ,JJ a keby to aj nikto nereisne a vyjde nepriaznivy flop , nemas problem foldnut , ako v tomto pripade hrac na utg ;)
...a hraci ako ty ,ktory nemaju zmysel pre taketo myslenie , sa potom stavaju velmi lahkou koristou , lebo ti neuveria vobec nic
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Re: Kuriozita

Odoslaťod GusTapka14 07 Aug 2011 16:29

popoBA napísal:limpovat esa utg bolo in v 2004

:lol2: .... tak to hram trochu retro ,ale asi to dost funguje ,ked som stou hrou uspešny ;)
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Re: Kuriozita

Odoslaťod Chlpo1989 07 Aug 2011 16:34

Cize limpovanie vysokych parov sa oplati preto, lebo ked pride nepriaznivy flop, tak ich mozes foldnut?
A ja som lahkou koristou, lebo nic neuverim? Lol, ved vtedy ked mi limpuje niekto a zrazu sa zobudi po neviem kolkych rukach, tak budem davat pozor, lebo hra tricky monster...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Kuriozita

Odoslaťod GusTapka14 07 Aug 2011 16:36

palo1973 napísal:v concorde sa mi stala ...


...palo , vysia moc zasiahla aj v tomto mojom pripade , hrac ktory ma strekol , hral este asi 20 minut ,ked vyletel s KK vs 66 , len skoda ze som to nebol ja ,ale moj rakusky priatel ktoremu som akoze ukazal karty ;)
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Re: Kuriozita

Odoslaťod GusTapka14 07 Aug 2011 16:43

Chlpo1989 napísal:Cize limpovanie vysokych parov sa oplati preto, lebo ked pride nepriaznivy flop, tak ich mozes foldnut?
A ja som lahkou koristou, lebo nic neuverim? Lol, ved vtedy ked mi limpuje niekto a zrazu sa zobudi po neviem kolkych rukach, tak budem davat pozor, lebo hra tricky monster...


...chlpo neprekrucaj fakty , niesi az taky blby ,teda aspon myslim ...
...limpovanim parou neni ciel laksie foldnut nepriaznivy flop (je to len jeden s faktorou, ktory ti pomoze v rozhodnuti, ked nemas v potete vela chips) ,ale naopak ako som pisal viac mozez vyhrat , ked ta fisky neprecitaju a ty smerujes tvoju hru k tomu aby to po riveri vyzerarolo ze ich ides blafnut s over betom , skoro vzdy ti to zaplatia ;) ...niekedy to vyskusaj
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!