Kuriozita

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Kuriozita

Odoslaťod palo1973 07 Aug 2011 16:49

reakcia od dealerky z montesina Mirky:

takze moj nazor nato ... keby si zobral prisne internacionalne pravidla...predcasne otvorena ruka...je automaticky mrtva...hrac je povinny svoje karty chranit!!! takze reklamacia na flope a prisny verdikt...vyhral by hrac s 9Q...v tvojom pripade spravil dealer aj hrac chybu (podla mna)...poprve nemal dat turn, river...upozornit ta hned please protect your cards...ak by hrac, ktory bol v pote namietal hned mal zavolat floormana...dobre nestalo sa ... partia sa dohrala a potom prisla reklamacia...viem ze v montesine sa ukazovanie kariet verdiktuje velmi prisne...a bohuzial zalezi aj od toho ako mu to dealer vysvetli (ked sa dealer pokusa nepriznat si chybu je to tazke pre floormana, nebol na stole)...takze partia sa dohrala a floorman sa vratil na flop, kde by bolo jeho rozhodnutie pochopitelne a v zmysle pravidiel...moj nazor je ze ked uz bola partia komplentna, mal ju nechat tak ako je, uz len z toho dovodu ze protihrac mal dostatok casu reklamovat...lebo v podstate ak by mu dosiel ten flush tak by urcite nereklamoval a to je ako dost dobre ovplyvnovanie hry...pockam si na vysledok a potom zareklamujem...takze tu akciu povazujem od protihraca za nefair...ci urobil floorman chybu hmmm zalezi natom ako bola cela situacia interpretovana...skoda ze si sa nemohol branit, lebo si nerozumel co mu ini hraci reprodukovali...mne sa to tu hovori lahko lebo poznam tvoju verziu a aj verziu od floormana a sme este otom diskutovali neskor a jemu to bolo aj luto ale nemal skratka tie informacie ako si to dal na forum....mi hovoril ze mu to bolo vysvetlene tak, ze si otocil karty a potom zacalloval...nechcem si nejako zastavat floormana ale bola to fakt kuriozna situacia...moje rozhodnutie by bolo nechala by som partiu tak ako je...pot hracovi, ktory by podla originalneho boardu vyhral a za nechranenie-predcasne ukazanie kariet by som ti dala button penalty (aj ked by to bolo prisne) takze to je moj nazor mozem sa mylit ale ako som uz povedala chyba bola ze floorman nemal spravne informacie, dealer nestopol hru, hrac reklamoval neskoro a ty si nechranil ruku...takze pekny bordel a tazke rozhodnutie
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Kuriozita

Odoslaťod Chlpo1989 07 Aug 2011 16:50

A nestavaju sa ti pri tom take veci, ze za tebou nalimpuje cely stol a niekto chyti nejake posahane dva pary na 84o a zhoris? A druha vec je, ze nemas implied odds atd. Sice nehravam live a uz rozhodne nie MTT ale na CG by som to velmi neskusal.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Kuriozita

Odoslaťod bolzano10 07 Aug 2011 16:57

Na zaciatok musim podotknut, ze tejto kuriozite znizuje kredit objem alkoholu v krvi u oboch zucastnenych akterov(A1,A2)...

CG, blindy 0.25/0.5,9 hracov: obaja si to navzajom rozdavali skoro v kazdej hre, myslim ze vzhladom na uz hore spomenuty faktor nejake staty a ready niesu podstatne...

A1: cca 90E A2: cca 75E

PF: na flop sa dostali 5 hraci - po raise od A1(CO) na 3 a call A2(D) + dalsi traja (15)

flop: 3h 5d Js - vsetci hraci check (15)

turn: 8d - check, check, A1 bet 5, A2 raise 1O, fold, fold, fold, A1 call 5 (35)

river: Ac - A1 bet 16, A2 call (67)

showdown: A1 sa kruti nakoniec ukazuje 9c2h, naco A2 zahajuje slowroll(cca 2-3min) a az po prizvani floormana hrdinsky ukazuje vyhernu kombinaciu 4sTh...

tato CG bola pre mna dost EV+ po zamene 30E som po cca 3 hodinkach odisiel s 190E... 8-)
bolzano10
 
Príspevky: 11
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Kuriozita

Odoslaťod APminer 07 Aug 2011 17:10

palo

floorman, i kdyz mu to je blbe receno o co slo, nemuze vratit akci na flop = jednoduche rozhodnuti
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Kuriozita

Odoslaťod GusTapka14 07 Aug 2011 17:19

palo1973 napísal:reakcia od dealerky z montesina Mirky:

...jj , toto napisala aj mne ;)
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Re: Kuriozita

Odoslaťod palo1973 07 Aug 2011 17:21

este ma napadla jedna prihoda,akterom bol znamy cz player "horyna",bolo to pocas 4k Main Eventu v badene vlani,on raisol,Milan Joksic call,flop Qxx,Jirka bet,Milan raise,Jirka ho zacal vypocuvat,vzal do ruky zetony a presiel s nimi ponad ciaru na stole,kde je vlastne pot,Milan ako ostrielany profik to vyuzil,zavolal flormana a vynutil si call,mal top set,ja som bol v blbej situacii,lebo
poznam oboch,a aj keby som chcel horymu nieco povedat,milan kedze je povodom chorvat by ma rozumel a nebolo by to odo mna fer :(

-co z toho vyplyva?chranit si svoje karty,vzdy presne a jasne avizovat svoju akciu,a aspon pri tych vacsich eventoch si precitat pravidla turnaja/ci kasina
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Kuriozita

Odoslaťod palo1973 07 Aug 2011 17:21

GusTapka14 napísal:
palo1973 napísal:reakcia od dealerky z montesina Mirky:

...jj , toto napisala aj mne ;)



no myslim,ze s jej rozhodnutim by si vedel lepsie zit(pot tebe+1 kolo penalty) :(
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Kuriozita

Odoslaťod GusTapka14 07 Aug 2011 17:26

APminer napísal:palo

floorman, i kdyz mu to je blbe receno o co slo, nemuze vratit akci na flop = jednoduche rozhodnuti


Apik presne ototo mi ide , ci moze alebo nemoze to vratit az na flop , ked sa hra dohra . presne toto som reklamoval a floorman mi aj dal zapravdu ,ale stale sa vyhovaral na dilera ze spravil chybu , ale myslim ze na flop to vraciat nemal , mozname x podobnych pripadov (wsop kde diler zobral ( AA hracke este pred hrou a ani floormen a ani nikto jej uz nevratil karty spat ) tak neni ocom
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Re: Kuriozita

Odoslaťod palo1973 07 Aug 2011 17:29

skus sa este kvazi odvolat na najekeho managera,ze sem rad chodis,bla bla,ze sa citis poskodeny atd,ci nevedia najst nejake kulantne riesenie,snad ti daju nejaky gutschein do turnaja
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Kuriozita

Odoslaťod Ceasears 07 Aug 2011 17:31

GusTapka14 napísal:Dnesna kuriozita z montesina ( fakt som toto za 6 rokou co hram poker live nezazil )
normalne mi vzali vyherny pot :

Uspesny hrac calluje 6-2off? ,asi musim zmenit strategiu ;) ,ale to som nechcel,zaujimava situacia,ak Ta vazne zaujima koment niekoho kompententneho,tak skus mailnut panovi Rychtarikovi,mozno Ti odpise...Lebo aj na nemenovanej stranke rozobera TDA(medzinarodne turnajove pravidla) .....Ak sa k tomu odhodlas,tak postni vysledok,mna by to osbne tiez zaujimalo ;)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!