Kuriozita

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Kuriozita

Odoslaťod slemo69 10 Okt 2011 14:38

Ked napisem podobnu stranku, tak len koli affilate s nejakou hernou, co znamena ze som prave skoncil s ruletou a zarabam inak :D
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Kuriozita

Odoslaťod pLAYERsvk 10 Okt 2011 14:42

pri zvacsovani sa vzorky sa budu odchylky (pocet spinov v neprospech tej/ktorej farby) znizovat.


pri zvecsovani vzorky sa budu odchylky zvysovat..
napr ak pri EV0 urobis 100 stavok double or nothing(1e vklad), tak profit bude <-30,+30>
ak pri EV0 urobis 10000 stavok don(1e vklad), tak profit bude <-900,+900> (30x vyssie extremy)
Pravda ze % odchylka bude samozrejme nizsia, ale realne vysledky mozu byt daleko od reality(EV0)

----
cele je to vsak o tom ze hrac musi stale zdvojnasobovat svoje vklady.. tj. dopadne to tak ze nakoniec preda dom aby mohol zdvojnasobit vklad a zarobit spet co stratil +1e :) Ak ten flip prehraje, tak z neho bude bezdomovec...
sice potom mu hodin 1euro ked pojdem v meste na pivo.. cize je to vlastne +EV strategia...
Obrázok používateľa
pLAYERsvk
 
Príspevky: 365
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 32 krát/84 krát
Karma: 3

Re: Kuriozita

Odoslaťod Ivo 10 Okt 2011 14:45

slemo69 napísal:Ja tiez neviem preco, len ked mi padla nula, povedalo mi to congratulation, ako keby som neprehral. Vo vypoctoch mam niekde chybu, asi som nedodrzal presne system a niekde som vsadil menej ako som mal. Farby nemusis striedat, to je jasne, a rovnaka farba moze padnut aj 100 krat po sebe, otazne je kedy sa tak stane a kolko zarobis, kym sa tak stane. Budem to testovat a uvidime, ako to funguje realne.


Teoreticky môže jedna farba padnúť 100x po sebe. Reálne, čo som ja videl live za x rokov, ako aj z rozprávania hráčov a zamestnancov v kasínach ,padla jedna farba za sebou max. tak do 25x, ale 10-15 x sa to stávalo úplne bežne. Neviem ale,ako to funguje na elektronických ruletách a v online kasínach.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Kuriozita

Odoslaťod ___Mortylen___ 10 Okt 2011 15:05

TomMolivan napísal:http://www.uspesnysazkar.cz/120-tisic-za-mesic-je-to-mozne-prectete-si-muj-pribeh/

No money in poker, time to move on! Hor sa na ruletu! :P


V tomto pripade by mi cenzura internetu prisla ako dobry napad :)
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Kuriozita

Odoslaťod Topper 10 Okt 2011 15:22

treba si zapamatat ze kazde "verejne tajomstvo" ktore hovori o tom ako je lahke zarobit na tom alebo inom systeme nefunguje. Keby fungovalo tak:

1. tieto info sa predavaju za dost vysoku cenu
2. nikto to nezverejni a vie to len okruh ludi

preto je aj rapidne rozsireny coaching na poker si myslim, lebo ocividne tym coacherom sa uz nechce hladat nove sposoby a postupy ako zarabat, tak predavaju svoje know how a nazory, ktore uz teraz funguju v menej % ako fungovali predtym, co ale neznamena ze "studentovi" to nemoze pomoct.

Pri tipovani je to trocha ine, predavaju sa (i ked uz nie moc) fix zapasy a tipy na ne. To je ovsem sposobene tym, ze nie kazda stavkova to zobere a ten kto ma dodatocne info k zapasu to moze elegantne spenazit, pri domnienke ze on si to poda za urctiy strop a zvysok prijmu ma bez rizika da sa povedat v predaji informacii, predaj samotny predaj informacii na nete momentalne ide ...
Topper
 
Príspevky: 25
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Kuriozita

Odoslaťod tucniak 10 Okt 2011 15:24

no ale ty vravis o standard deviation vyhier, ja som pisal o pocte kolko krat padne A alebo B

ked hodim mincou 100x pokojne moze 20x padnut znak a 80x cislo (hoci vieme, ze podla pravdepodobnosti je to 50:50), ked nou hodim limita/nekonecno krat tak by sme sa mali blizit k 50/50% ci? :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Kuriozita

Odoslaťod A_Rimmer 10 Okt 2011 15:29

:spax: dobreee :spax:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Kuriozita

Odoslaťod ___Mortylen___ 10 Okt 2011 15:32

STDEV SQUARED FTW!
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Kuriozita

Odoslaťod slemo69 10 Okt 2011 15:35

s tymi info by som si nebol zasa taky isty, ze vsetko dobre je platene. Dokazom je tento portal, ktory ta nauci zaklady pokru a k dolezitym handam, blogom a videam sa dostanes zadarmo. Podobne som bol prekvapeny aj z jednej cz stranky o tradingu, zakladne informacie a nesmierne dolezite blogy zadara. Stavkari maju tiez svoje stranky, takze staci hladat a k informaciam sa dostanes. Napr. teraz som nasiel jednu stranku aj o rulete, systemy a tiez info od ludi, co tie systemy skusali. :gl:
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Kuriozita

Odoslaťod TomMolivan 10 Okt 2011 15:38

No len, že to nie je platené neznamená, že z toho nič nemajú :) Aj pokerportal je affiliate stránka

A taktiež je rozdiel medzi pár základnými článkami/videami/fórom a "toto tuto takto stláčaj a budeš mať 5k€/mesačne"
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!