Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod ComeToPapa 11 Nov 2012 23:00

Vysvetlite mi niekto preco je tam hlavne slovo garancia ked je podmienka 18 ludi :D
ComeToPapa
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -1

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Meluch 12 Nov 2012 01:45

WNT napísal:co to znamena garancia stoji??ked pride teoreticky 19 ludi na turnaj tak aka ciastka sa bude vyplacat??7000 - 15% ?neviem mozno prehanam ale ked si na starse tuknem turnaj a tam je napisane ze je nieco gtd tak viem ze hram minimalne o tu sumu penazi...tu sa to vsetko nejako zahmlieva nasadzuju sa hraci co hraju pre hernu..atd...oki nechajme to asi som jediny komu to pride zvlastne.

si jediny koho bavi opakovat stale dokola to iste :) ak si myslis ze sa nieco zmeni tym ze budes utocit na ludi ktori chodia do ccc hrat tak good luck with that
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Mercedes 12 Nov 2012 12:53

Meluch nikto neutočí na CCC. Ale netočte sa stále dookola za nejaké výhovorky, ale odpovedz na jednu jedinú jednoduchú otázku. Nič okolo toho, len odpoveď na otázku: Prečo v CCC Viedeň herňa doplatí chýbajúce peniaze do GTD a v CCC BA herňa z GTD odratáva "-15%". A poprosím jednoduchú odpoveď na jednoduchú otázku!
Mercedes
 
Príspevky: 45
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 25 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Mercedes 12 Nov 2012 13:08

WNT napísal:@rocky samozrejme ma nikto nenuti tam ist hrat :D ...ale ja som si naivne myslel vies ze taketo herne by mali hracov svojim spravanim prilakat a nie ich demotivovat---vies pokial niesi z Ba tak prides na turnaj kde je garancia akoze 7k ale nejakym zazrakom tam v ten den pride len par ludi a vyzbiera sa povedzme 5k..to sa mas zakazdym ked sa vydas na cestu obavat ci sa najde dost hracov aby bolo realne aj o co hrat respektive sa ti vratili aspon naklady ked sa okolo 2 v noci dostanes do itm??to je fakt mega motivujuce... :crazy: ale oki ja tu neutocim na ccc takto je to vsade...myslim na slovensku vsade a preto je to mimo dvoch troch turnajov v roku naozaj ubohe :bad:

WTN, keď tu tak čítam reporty z klubov, ešte som nevidel report z Monte Carla Košice, kde by bolo napísané, že sa garancia neprekonala, alebo že do garancie chýbalo 1500,-€ a tak to herňa doplatila zo svojich. Som presvedčený, že nie všade na slovensku sa k hráčom správajú mierne povedané "pochybne". Bol som v BA raz (nie v CCC), kde som sa cez net dohodol, že tam pricestujem za určitých podmienok a bolo mi klubom odpovedané, že môžem prísť bez problémov a keď som tam dorazil, tak už tie dohodnuté podmienky neplatili a mohol som ísť 200 km späť. Takto si získavajú hráčov. Je to ich politika a už viem, že tam nepojdem. Veď nie su jediný a zatiaľ mám na výber. Ako rekreačný hráč, ten jeden live turnajík do týždňa si zahrám hocikde, kde sú dané podmienky jasné a hlavne nemenné :xicht:
Mercedes
 
Príspevky: 45
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 25 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Meluch 12 Nov 2012 15:12

Mercedes napísal:Meluch nikto neutočí na CCC. Ale netočte sa stále dookola za nejaké výhovorky, ale odpovedz na jednu jedinú jednoduchú otázku. Nič okolo toho, len odpoveď na otázku: Prečo v CCC Viedeň herňa doplatí chýbajúce peniaze do GTD a v CCC BA herňa z GTD odratáva "-15%". A poprosím jednoduchú odpoveď na jednoduchú otázku!

Ta odpoved bola na pokerportali napisana uz viackrat. Vsetky kluby v BA to tak robia (niekde som pocul ze s tym zacal Allin ako prvy, ale nemusi to byt pravda). Ak by niektory klub chcel zacat ponukat garanciu v pravom slova zmysle, vikendovi hraci by si mohli povedat ze radsej pojdu inde kde sa ponuka viac penazi (co by in the end nebola pravda, ale nikto necita male pismenka) a klub by stracal peniaze.
Neviem ako jednoduchsie to uz napisat
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod sudden 12 Nov 2012 16:23

Tiez nie som zastanca tychto "slovenskych garancii" kde sa nevyplaca cela garantovana suma, ale nikto im to zakazat nemoze. Live pokrove herne/kasina ziju hlavne z rekreacnych hracov (ktorych vacsinou nejake "detaily" ako prizepool/moneypool nezaujimaju), takze necakam, ze by sa taketo veci mali menit. Dalsia vec je, ze to nie je ani az take podstatne. Ak su stanovene nejake podmienky, ktore predpokladam dodrziavaju a hraci (aspon ti trochu rozmyslajuci) si ich mozu precitat na ich stranke, takze spocitat si realny garant by nemal byt pre nikoho velky problem.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod TomMolivan 12 Nov 2012 18:26

Trošičku na inú tému, kedže k týmto scampoolom už ani mńa nebaví sa furt vyjadrovať, to naozaj je tá garancia taká pecka? Aj tu už niekto spomínal (predpokladá), že hráči radšej prídu na 79€ so €7,000 GTD ako na 70+9€ so €6,000 GTD. Naozaj to tak je, naozaj to tých tak často spomínaných rekreačných hráčov zaujíma, že či je tam vycapené 7k alebo 6k?

Lebo ak sa garant vyzbiera, čo si kluby zariadili, aby sa stalo vždy, tak je to aj tak takmer jedno, kedže ten prize pool zodpovedá počtu hráčov. Samozrejme, väčšie fieldy sú lepšie a výnosnejšie, ale ak sa bavíme o nejakom €70 turnaji a rozdiely v garancii tých 1k, tak takýto rozdiel je takmer irelevantný už aj pre regulérnych grinderov, ktorých aj zaujíma ich reálna winrate, nie to ešte pre štandardtných live hráčov. Alebo tí ľudia naozaj nad vecami rozmýšlajú tak, že si pozrú kde je najkrajšie čísielko a idú tam bez toho, aby mali aspoň šajnu o tom, čo to vlastne znamená?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Rocky 12 Nov 2012 19:26

Ja si myslim ze ludia co su zvyknty chodit do ccc tak tam pridu lebo je proste piatok byva casto najvacsi turnaj v tyzdni a idem hrat a podaktory sa pytaju az pri plateny BI ze co sa hra vlastne za turnaj , teraz sa vymeslelo este reeentry takze hraci co vypadnu uz nejdu do ineho klubu hned (Retro , AI ) ako bolo kedysi zvykom ale ostavaju v ccc a kupia sa znovu tiez je to nato aby tam tych hracov udrzali . Tiez nwm preco pisete ze do coho idete staci si to jednoducho vypocitat a zistis ze ides do real garantu 5950E :)

Za tento príspevok od Rocky poďakovali :
lacored
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Meluch 12 Nov 2012 20:04

TomMolivan napísal:Lebo ak sa garant vyzbiera, čo si kluby zariadili, aby sa stalo vždy, tak je to aj tak takmer jedno, kedže ten prize pool zodpovedá počtu hráčov. Samozrejme, väčšie fieldy sú lepšie a výnosnejšie, ale ak sa bavíme o nejakom €70 turnaji a rozdiely v garancii tých 1k, tak takýto rozdiel je takmer irelevantný už aj pre regulérnych grinderov, ktorých aj zaujíma ich reálna winrate, nie to ešte pre štandardtných live hráčov. Alebo tí ľudia naozaj nad vecami rozmýšlajú tak, že si pozrú kde je najkrajšie čísielko a idú tam bez toho, aby mali aspoň šajnu o tom, čo to vlastne znamená?

Osobne si myslim ze presne toto je dovod preco sa to tu tak stale robi :) Klub nemoze do turnajoveho info napisat ze narozdiel od inych klubov nestahuju 15% a preto ponukaju len 6k a nie 7k, pretoze vela ludi si tournament info ani len nerozklikne, nie to este aby citali male pismenka. Cize nikto neriskuje to ze mu odidu ludia do ineho clubu za vacsim cisielkom
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod lacored 12 Nov 2012 20:08

Tato tema sa tu riesila uz asi 100x...vzdy to bolo jednoducho vysvetlene tak aby to pochopil aj poloblbec, ale vzdy sa tu najde niekto kto to bude stale riesit...
mne osobne sa to tiez nepaci, uz som to tu v jednom threade popisoval, dohodol som stretko s managerom ccc a pripravilo sa stretnutie s otvorenou diskusiou na tuto temu...dopadlo to tak, ze tam NIKTO nedosiel, opakujem NIKTO..len Ramzy a ja...

TAK PROSIM, UZ TO PRESTANTE RIESIT, KED VLASTNE O VYRIESENIE DANEJ SITUACIE NEMATE ZAUJEM..PRIESTOR DOSTAL KAZDY... MYSLIM ZE ZABIJAT CAS MOZETE AJ INAC AKO TU VYVOLAVAT TAKETO UTOCNE DISKUSIE,KTORE VEDU LEN K HADKAM... JA VIEM ZE PRE MNOHYCH JE TO ZABAVKA, AJ JA SOM MAL 15,ALE UZ MYSLIM ZE TOHO BOLO DOST...

DAKUJEM...

Za tento príspevok od lacored poďakovali :
APminer
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!