[CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod sudden 06 Mar 2013 15:39

haman napísal:rozhodol som sa callnut flop. Bol som greedy na zvysnu polovicu jeho stacku.


To si fakt cakal, ze nejaky 20/16/6 hrac na NL20 bude 2 barrel bluffovat v cold4betnutom pote ? :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod haman 07 Mar 2013 02:30

tucniak napísal:Pises ze nemas vybalancovane 5 bety, ako budes balancovat callovanie cold 4 betov za tak velku cast stacku..?

heh, to sa asi neda balancovat 100BB deep. vase nazory mi rozsirili obzory, toto nie je vhodny spot na slowplay ani super nie je vhodny.

Rocky :Bravo: perfektna analyza supera (ano je to ABC reg), nie je nahoda, ze hras ine stakes ako ja. aj ten fold na turne, ja som to foldnut nevedel.

Magnus napísal:Strong hand = play strong

uz som ta chcel napomenut, ze kde si nechal svoju oblubenu vetu " nechapem, preco ludia hraju silne ruky ako slabe a naopak" :) nesklamal si! +1 aj za ten fold na turne.

sudden napísal:To si fakt cakal, ze nejaky 20/16/6 hrac na NL20 bude 2 barrel bluffovat v cold4betnutom pote ? :)


Neviem, co som presne cakal. Asi to, ze na blank turne alebo ked mu turn spravi nejaku equity tak posle zvysok.Tieto spoty nemam az tak zazite. Ty pozries na cisla 20/16/6 a hned ho zaradis, ze tento hrac mi skoro nikdy ten turn nebluffne. aj ja to chcem vediet takto :)

3flash3 napísal:PS: Ak máš na niekoho 5,5k rúk a nevieš ako hrá pomaly každom spote, tak neviem čo si všímaš pri hre, aké si píšeš poznámky alebo na čo máš HEM.

mam na neho relativne vela ruk, i ked na inych regov mam ovela viac ruk... Ale problem je taky, ze:
1) cold 4bet nie je taky casty move (urcite nie u neho).
2) v HEM1 sa neda vytiahnut cold 4bet hands. Alebo aspon ja to nedokazem.
3) nevidel som vela jeho showdownov vo 4bet spotoch. (mozno 2-3 ks).
4)inak mam na neho asi 25 riadkov poznamok :)

Zaverom: typek mal AQo.

Tato ruka a diskusia mi rozsirila obzory. Tento spot (t.j. proti takemuto superovi, ktory nie je maniakalna opica) nabuduce budem riesit pushom PF, ak budem mat monster. On mi tam totiz casto callne JJ-QQ a AK a malokedy tam bude mat bluff ako AQ a horsie.
Ku callu mu pomoze aj to, ze ma na mna (tak isto ako ostatni regovia proti ktorym hram) history, ze som schopny sa stacknut light (middle par, AQ), to znamena, ze som mal svoj viac loose image vyuzit prave takto.

dik este raz.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod Mrkva 08 Mar 2013 00:24

ak by si vedel ze ma AQ zahral by si to asi tak isto len s tym rozdielom ze by si na turne zahodil a mysim ze shovne hocijaky turn cize trosku smolka
Mrkva
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod tucniak 08 Mar 2013 10:08

Mrkva napísal:ak by si vedel ze ma AQ zahral by si to asi tak isto len s tym rozdielom ze by si na turne zahodil a mysim ze shovne hocijaky turn cize trosku smolka


krasny pripad tzv '' specific hand range thinking'' v jednom :poklona:

v prvej casti sudis linu a snivas o tom ze vies aku ma konkretnu ruku (a hrozne ti to pomoze) a v druhej to negujes tym ze je to aj tak jedno lebo super na danom turne shovuje 100% svojej range :)
fuck jeah :)

inak este haman bol by som ochjotnejsi hrat tvoju line ak by flop cbetol menej a nie halfpot- uz to naznacuje ze je to abc pan a nepremysla o stacksizes a tym padom ani o svojej range a nema tam bluffy na turne asi ever imo
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod Matusko3 12 Mar 2013 01:13

Podla mna call PF je OK ak si myslis, ze je polarizovany medzi KK+ a air, dostanes dead money zo cbetu(casto 100% vo 4B pote). Stackoff pre samozrejme tiez bude +EV ak ma akukolvek bluffing range, alebo stackoffuje sirsie ako KK+.

Ak vies ze nikdy nebluffuje a vzdy ma KK+, tak fold.
Matusko3
 
Príspevky: 13
Založený: Okt 2012
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod haman 12 Mar 2013 01:59

neviem kam to dat, ale dnes 1.ruka session a ten isty villain ako v uvodnej ruke tohto threadu mi spravil toto:

Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players

Hero (BB): $20.00
UTG: $31.12
MP: $23.66
CO: $29.33
BTN: $12.67
SB: $44.57

Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with KObrázok KObrázok
2 folds, CO raises to $0.60, 1 fold, SB raises to $2.20, Hero raises to $4.60, 1 fold, SB calls $2.40

Flop: ($9.80) QObrázok TObrázok AObrázok (2 players)
SB bets $39.97

Som sa zasmial do chatu, silno mi vrtalo hlavou co moze mat, ale foldol som.

Co asi mohol mat? ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod WNT 12 Mar 2013 03:02

miss click??? :D inak AT alebo AQ...myslis ze je schopny callnut 5 bet s airom a potom zobrat pot takymto mega bluffom?a teoreticky aj keby tak sa to callnut neda z tvojej strany...inak pozitivum je ze si ho 5 betoval myslim ze to bol o to lahsi fold.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod TomMolivan 12 Mar 2013 06:02

Co asi mohol mat? ;)


Parkinsona
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: [CG] NL20 open KK na BTN a facing 3bet a cold 4bet

Odoslaťod Magnus 12 Mar 2013 07:50

Na live turnaji sa niekedy stava,ze sa hrac postavi pushne to a ked sa ho super opyta, prec push,tak mu odpovie: ponahlam sa domov. Ale online kam by sa ponahlal. Mozno dostal vlka :lol2:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!