Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod admin 09 Júl 2013 11:01

Diskusia k článku: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

SpadepokerTV vám prináša 1.časť rozhovoru s Jánom Bendíkom priamo z priestorov jeho košického klubu, kde porozprával o sebe a svojich úspechoch.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cMgwjFGR1N0[/youtube]


Všetky staršie videá od SpadepokerTV nájdete na youtube kanáli => SpadepokerTV, na pokerportali v sekcii Poker Video, alebo na facebooku SpadepokerTV.
...

Celý článok => Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod kubajzzz 09 Júl 2013 12:00

post183494.html#p183494

novinky-a-zaujimavosti/jan-bendik-v-cele-rebricku-ept-9-player-of-the-year-t12696-10.html

"Zaroven ziadam PP, aby neuverejnovali akekolvek clanky v spojeni s mojim menom a tak sa neprizivovali na mojom mene a zvysovali si tymto navstevnost svojej stranky!"

To už nie je len obrovská drzosť tohto portálu ale absolútna ignorácia a výsmech do tváre nášho najlepšieho hráča, :bad: Je mi jasné, že tento komentár vymažete, ako každú kritiku, ktorú neunesiete, toto by sa nikde inde nemohlo stať. Hnus! :bad:
kubajzzz
 
Príspevky: 1
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod matiapag 09 Júl 2013 12:09

kubajzzz napísal:http://www.pokerportal.info/poker-diskusia/post183494.html#p183494

novinky-a-zaujimavosti/jan-bendik-v-cele-rebricku-ept-9-player-of-the-year-t12696-10.html

"Zaroven ziadam PP, aby neuverejnovali akekolvek clanky v spojeni s mojim menom a tak sa neprizivovali na mojom mene a zvysovali si tymto navstevnost svojej stranky!"

To už nie je len obrovská drzosť tohto portálu ale absolútna ignorácia a výsmech do tváre nášho najlepšieho hráča, :bad: Je mi jasné, že tento komentár vymažete, ako každú kritiku, ktorú neunesiete, toto by sa nikde inde nemohlo stať. Hnus! :bad:


#1 - neverim, ze vdaka nemu tu navstevnost stupa
#2 - na konci toho videa je reklama na pp.sc, takze pan Bendik urcite vedel, pre koho to video robi a ocividne mu to neprekazalo
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod LukinoaNikina 09 Júl 2013 12:27

už sa teším na druhu časť :vlade:

samozrejme gratulácia ku všetkým výhram
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Jojo111 09 Júl 2013 19:16

Krasny uspech!! Prajem Vam vybornu 10. sezonu a nejaky FT v ME. Ste mojim vzorom ;)
Ps. Matiapag - urcite sme tu na portali len a len koli Tebe, naozaj , bez teba a tvojho ´nadhadzovaca na smeć´ - dnes zaregistrovaneho provokatera kubajzzza by tu vsetci skapali z nevedomosti a nudy
Jojo111
 
Príspevky: 34
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -16

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod DevilMayCry 09 Júl 2013 20:06

gratulujem k uspechom, fakt parada ale toto asi nikdy nepochopim:
"Mne sa hra dobre s dobrymi hracmi, ja praveze sa dost stracam ked su tzv. same ryby za stolom"

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
HaPpY LuMpY
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod TomMolivan 09 Júl 2013 21:15

DevilMayCry napísal:gratulujem k uspechom, fakt parada ale toto asi nikdy nepochopim:
"Mne sa hra dobre s dobrymi hracmi, ja praveze sa dost stracam ked su tzv. same ryby za stolom"


volá sa to mať lifetime heater :)

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
HaPpY LuMpY
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod vlade 09 Júl 2013 21:58

Tak ono to moze byt myslene na bluffovanie, niektorych hracov co ani netusia co maju na ruke nevybluffujes (aspon ja nie :D), mne by to tak celkom davalo zmysel.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod DevilMayCry 09 Júl 2013 22:05

vlade napísal:Tak ono to moze byt myslene na bluffovanie, niektorych hracov co ani netusia co maju na ruke nevybluffujes (aspon ja nie :D), mne by to tak celkom davalo zmysel.

to je sice pravda ale plati na nich milion inych sposobov ktorymi ich oberiem o prachy, ktore zase neplatia u dobrych hracov.....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 09 Júl 2013 22:07

ale vsak jasne ze na to janko myslel urcite keby si mal vybrat v HU medzi catesom povedzme a rybou tak voli rybu ale urcite nikoho nebavi sediet niekde na cashke 3betnut a pocut za sebou 6-7 krat call alebo nebodaj 4 betnut s tym ze to cely stol doplati co sa myslim bezne na stoloch plnych ryb stava...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 38 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!