Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 11 Júl 2013 23:14

DevilMayCry napísal:
WNT napísal:......

zarucujem ti ze ked budes hrat MTT kde budu vsetko lepsi hraci ako ty tak tvoje sance na uspech budu xkrat nizsie ako ked budes hrat turnaj kde budu vsetci hraci horsi ako ty....

samozrejme v tomto mas uplnu pravdu ale pokial mam dobru pamat tak sa tu bavime s kym sa ti hra lepsie a s kym horsie a ja tvrdim ze sa mi hra lepsie s lepsimi hracmi...nebudem tu uz d toho tahat nejaku psychologiu ze proti lepsiemu hracovi sa viac koncentrujes atd co su tiez nezanedbatelne veci ale take tahy ako opisujem ma privadzaju akurat tak do tiltu a to nejde nepripustat si to alebo nesledovat hru tych ryb...mozno mas pravdu a robim chybu ze si pustim povedzme za vecer radsej 5-6 strednych turnajov ako 10 vacsich s nizsimBi kde podla teba mam vacsiu sancu na vyhru ale proste na to co sa deje na tych turnajoch nemam naladu.tak jednoznacne moj pocit z hry nemoze byt iny ako ten ze sa mi lepsie hra s lepsimi hracmi...a nemozem si pomoct aj lahsie pokial si prehravam handy s nejakym profikom malo kedy vyplestim oci ze co sa vlastne stalo ta hra ma logiku a da sa pochopit...ale tymi kde som len nechapavo krutil hlavou a s vyplestenymi ocami cumel na monitor ze co to vlastne ryba narobila tak tymi by som tu zaplnil 50stran tejto diskusie...ako fakt v tomto sa zhodneme ze sa nezhodneme :D
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod 016roy 12 Júl 2013 00:40

janobendik napísal:Pre podjebavacov": o tom ze material tocia pre PP som nevedel, nebol som upozorneny, sam som nemilo prekvapeny, ze zase niekto si buduje svoj biznis na mojom mene, ja som za to nedostal ani cent! poker je pre mna konicek a aj moj postoj k tomu je adekvatny!! :evil:


Ahoj. Chcel by som najskor povedat, ze si vazim a obdivujem Tvoje uspechy. Zaroven chcem ale povedat, ze pokerportal sa neprizivuje na Tvojom mene. PokerPortal je informacna stranka o pokri, a tak informujeme o vsetkom vo svete a na Slovensku. Zaroven samozrejme aj o uspechoch Slovenskych hracov, ktorych si dosiahol za posledne obdobie mnozstvo. Je novinarskou povinnostou, resp. etikou o tom informovat. Preto to pokerportal robi. Nijak inak, ako v suvislosti s vysledkami, resp. reportazami Tvoje meno pokerportal nespomina. Okrem toho ma pokerportal partnersku zmluvu s P****Stars a EPT patri pod tu istu spolocnost. Dokonca P****Stars posiela informacie o EPT turnajoch pokerportalu, ako ich "medialnemu, resp. reklamnemu partnerovi". Okrem toho existuje tzv. "Slobodny pristup k informaciam", jeden zo zakladov ustavneho statu.

K videorozhovoru: PokerPortal spolupracuje so SpadePoker TV. Maju na pokerportale v poker videach dokonca aj vlastnu zalozku. Su to prijemni chalani. Andyho som sa vylozene pred zverejnenim spytal, ci s tym nebudes mat problem, ze budes na pokerportale. Myslel si, ze by si nemal mat preco, tak sa to zverejnilo, kedze pokerportal zverejnuje drvivu vacsinu ich videi. Mrzi ma to, ze nechces aby to video na pokerportale bolo. Ok, druha cast nebude, ked si to neprajes. Ja osobne som ho nevidel, ale mnoho ludi zaujimaju Tvoje nazory, Tvoje odpovede, tak sme im to sprostredkovali.

Viem, ze pokerportal moc nemusis. A asi aj vieme, z coho to prameni. Asi najvacsim problemom bolo pre Teba mazanie prispevkov, ked ste sa tu hadali s nejakou inou osobou. Vlade to vtedy mazal tak Tebe, ako aj jemu. PokerPortal sa snazi utoky, nadavky a osocovanie na diskusii cenzurovat. Vlade Ti vtedy a aj tento tyzden dokonca pisal sukromnu spravu a nasledne aj email so znenim (skratim to) "Mrzi ma nedorozumenie, mazal som prispevky nielen Vam, ale aj tym co utocili na vas. Ak som tam nahodou nieco prehliadol, tak mi staci poslat link a ja tie utocne prispevky prekontrolujem a ak bude treba aj pomazem. Nech sa uz rozhodnete akokolvek, chcem Vam zazelat mnoho uspechov."

Ak teda nedas vylozeny suhlas na odvysielanie druhej casti rozhovoru, tak na pokerportali nebude. Drzim Ti palce v pokrovom, ale samozrejme aj sukromnom zivote.

Za tento príspevok od 016roy poďakovali - 3:
iec, WolfiKxx, Zeltzn
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Rufus 12 Júl 2013 03:08

spadepokerTV napísal:Materiál určite nebol natáčaný pre pp, bolo to pre spadepokerTV. PP je len jednou zo stránok kde sa nám umiestnujú naše videá. Ide nám predsa o to aby to videlo čo najviac ludí, pre ktorých to robíme, taktiež s toho nemáme peniaze. a išli sme do KK na vlastné náklady aby sme to natočili.. Takisto je tento material umiestnený okrem nášho youtube kanálu na apllikáci pokerlist a takisto bude umietnený na iných pokrových stránkach a dúfam že časom nájdeme ešte viac stránok ktoré nám budú naše videá zverejnovať.

Chcem sa spytat na konci mate otazku na dalsi diel je tam spomenute stakovanie hracov chcem sa spytat ci je spravne slovensky stEkovanie alebo preco ste pouzili E v slove stakovat ?
a este jedna otazocka Jano Bendik je z KK ? ja som myslel ze je z Kosic ??
Rufus
 
Príspevky: 2
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod DevilMayCry 12 Júl 2013 09:14

WNT napísal:...ako fakt v tomto sa zhodneme ze sa nezhodneme :D

uplny suhlas ! :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod spadepokerTV 12 Júl 2013 09:20

Rufus napísal:
spadepokerTV napísal:Materiál určite nebol natáčaný pre pp, bolo to pre spadepokerTV. PP je len jednou zo stránok kde sa nám umiestnujú naše videá. Ide nám predsa o to aby to videlo čo najviac ludí, pre ktorých to robíme, taktiež s toho nemáme peniaze. a išli sme do KK na vlastné náklady aby sme to natočili.. Takisto je tento material umiestnený okrem nášho youtube kanálu na apllikáci pokerlist a takisto bude umietnený na iných pokrových stránkach a dúfam že časom nájdeme ešte viac stránok ktoré nám budú naše videá zverejnovať.

Chcem sa spytat na konci mate otazku na dalsi diel je tam spomenute stakovanie hracov chcem sa spytat ci je spravne slovensky stEkovanie alebo preco ste pouzili E v slove stakovat ?
a este jedna otazocka Jano Bendik je z KK ? ja som myslel ze je z Kosic ??


Prepáčte za gramaticke chyby, je tam ešte zopár preklepov v otázkach tuším, a ano KE som myslel..
spadepokerTV
 
Príspevky: 2
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Magnus 12 Júl 2013 21:47

Slovaci maju hraca roka EPT, robi zadarmo reklamu slovenskemu pokru (aspon sa dozvedia Europania, kde to Slovensko je), ale slovac nieee....treba si rypnut a vrtat a provokovat. Podla mna poucovat hraca roka EPT je teda trufalost od vselijakych prispievatelov, ktori hraju poker roky a roky stagnuju a premyslaju, co robia zle a myslia si, ze hura nehram to ako ryba tak preco sa stale motam dokolecka... Nechcem tu hateovat, ale iny narod by bol hrdy, my si radsej kopneme. Co uz....

Za tento príspevok od Magnus poďakovali - 4:
77kojak77, Akynos, h4l4, ramzey
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod TomMolivan 12 Júl 2013 23:44

Magnus napísal:Slovaci maju hraca roka EPT, robi zadarmo reklamu slovenskemu pokru (aspon sa dozvedia Europania, kde to Slovensko je), ale slovac nieee....treba si rypnut a vrtat a provokovat. Podla mna poucovat hraca roka EPT je teda trufalost od vselijakych prispievatelov, ktori hraju poker roky a roky stagnuju a premyslaju, co robia zle a myslia si, ze hura nehram to ako ryba tak preco sa stale motam dokolecka... Nechcem tu hateovat, ale iny narod by bol hrdy, my si radsej kopneme. Co uz....


Ono je totiž dosť ťažké nebyť "hejter" keď sa hráčom roka EPT stane človek, ktorý má fundamentálne princípy tejto hry pomýlené tak absurdným spôsobom, že to niekedy hraničí s myšlienkami NL2 veľrýb (ako príklady sa dajú uviesť klasiky ako "online poker je rigged", "radšej budem hrať s lepšími hráčmi než rybami" alebo "raisujem aby som zistil, na čom som"), zatiaľ čo tvrdo makajúci hráči ako napr. 7castle alebo momentálne Masuronike, ktorí ich majú zmáknutné veľmi dobre, dôkladne sa venujú štúdiu a hrávajú maximálne obdivuhodné volume sa topia v downswingoch o stovkách či dokonca tisíckach buy-inov.

Ak ma niekto obviňuje zo závidenia, má pravdu. Úprimne závidím hráčom ako Dag Palovič, Jano Bendík alebo zo zahraničných Andy Frangenberger, ktorí majú dlhodobo tak galaktický hot run, že skrz svoje výsledky dokázali sami seba presvedčiť o správnosti inak absolútne absurdných tvrdení, a to do takej miery, že sú ich ochotní hrdo verejne prezentovať a brániť.

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali - 8:
1886er, burila, HaPpY LuMpY, matiapag, Mayday, nabokow, ramzey, yegon
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod janobendik 13 Júl 2013 00:21

016ROY, neposlal si mi sukromnu spravu, teda aj ja Ti odpovedam rovnakou -verejnou- formou a len dufam, ze to nevymazes, pripadne patricne neupravis!/ inac by som musel tento text dat na ine pokrove stranky/
A/ K "starym" problemom: Ano moj postoj k PP bol zmeneny z pozitivneho na vysoko negativny po vymazovani mojich prispevkov v ktorych som sice pouzil aj necenzurne slova, ale hlavne som sa v nich branil proti spinavym utokom na moju osobu! Je zaujimave, ze tieto prispevky mazane neboli!! Zjavne aj vasim postojom ste prispievali k urazke mojej osoby :evil:
B/ PP ako informacna stranka o pokri: Som pravidelnym navstevnikom vasej a aj mnohych inych pokrovych stranok a fandim kazdemu kto nejakou mierou prispieva k vseobecnemu rozvoju pokru na Slovensku budes sa mozno divit ale aj PP. Musim ale dost smutne skonstatovat ze uz asi 2 roky je citit z vasej stranky absolutnu tendencnost a naviazanost na 2 SK kluby! Aj tu plati SK prislovie ci chleba jes, toho piesen spievas! Ak by ste boli naozaj ta spravna info stranka, prinasali by ste info aj z pokrovych klubov, ktore si platenu reklamu nemozu dovolit! Ba dokonca aj reporty a komentare o kluboch co si za to platia /napr. Bluf, alebo CCC/, ale nie su to tie "spravne orechove", su vacsinou suche, bez ziadnej novinarskej iskry, ....proste len take z povinnosti. Zatial co reporty o upomenutych 2 klubov priam srsia humorom, iskrou, priam radost citat..... Co myslis uhadne citatel o ake kluby ide?? ak by som tu len tak splietal hluposti, tak asi neuhadne :lol2: , no typujem tak 99% uspesnost v spravnom odhade :oops:
Je to smutne ze stranka, ktora sa pasuje za SK info jednotku, koli peniazom, pripadne inym vztahom zabuda na svoje poslanie :(
C/ Problem video:
Nevidim ziadny problem vo zverejneni akychkolvek vysledkov, statistik, prevzatych komentarov, tykajucich sa mojej osoby, lenze ak tvrdis ze je novinarskou povinnostou resp.etikou aj ZVEREJNENIE videa na ktoreho konci svojvolne das nahrat: NATOCENE ZA SPOLUPRACI S PP!!!!!! :evil: :evil: a ja o tom nic neviem, a nikdy by som na to ani nedal suhlas, pretoze video bolo natacane pre siroku pokrovu verejnost, respektive pre kohokolvek, kto ho zachce zverejnit!! tak to co to ma spolocne s NOVINARSKOU ETIKOU??!! Vsak je to spinavost najhrubsieho zrna! Mimochodom, za niekolko dni sa konci WSOPe , uverejnite video so zostrihom napr FT a na konci videa dohrajte ze natocene v spolupraci s PP...... ich pravnici ti potom vysvetlia co je ta tvoja etika! :lol2:
....a na doplnenie, to ze PP ma zmluvu s PS, je sice pekne pre vas, ale co mam s tym spolocne JA? JA nemam zmluvu ani s vami ani z PS! ja si svoje vklady platim sam a" neotacam sa po vetre" ako vy! AK niekedy budem zmluvne niecim viazany s PS, potom mozeme o tom hovorit.
...... a ani mi nemusis odpovedat, lebo ma nezaujima postoj portalu /ani tvoj osobny postoj/, ktory vysokou mierou prispieva k rozdeleniu "pokroveho" Slovenska na tych spravnych co platia alebo su spriazneni a tych druhych, tzv. na opacnej strane stola!
a okrem toho mam teraz rozcitane 2 pokrove knihy, co mi urcite viac pomoze ako diskusia s tebou

Aj ja vam prajem vela uspechov a plno spokojnych navstevnikov vasej stranky :gl:

Za tento príspevok od janobendik poďakovali :
ramzey
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Jojo111 13 Júl 2013 00:44

Tom molivan
Si smiesny, asi fakt hovori z teba slepa zavist
Raise,alebo reraise z dovodu zistenia na com si je uplne normalny sposob dobrych hracov ako slepo nenagulat superovi vsetky zetony
Ci je online rigged alebo nie nam obycajnym pesiakom je tazko sudit, za posledne roky sa toho tolko prevalilo, ze mnohi by ani prekvapeni neboli . Ja si to nemyslim, ale ani za cistotu online ruku do ohna nedam :)
A asi sa mu fakt hraje lepsie s dobrymi hracmi ako s tebou a inymi rybami, proste je lepsi, ako dobri hraci ktorych spomina ;)
Zaujimave je ze najvic si tu do ust beru Daga Palovica a Jana Bendika hlavne ti , co nikdy nic nedokazali!
Opakujem sa citaj pozorne co tito hraci povedia a uc sa! , mozno raz ... :D budeme citat aj o tebe
Jojo111
 
Príspevky: 34
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -16

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod vlade 13 Júl 2013 01:27

janobendik napísal:A/ K "starym" problemom: Ano moj postoj k PP bol zmeneny z pozitivneho na vysoko negativny po vymazovani mojich prispevkov v ktorych som sice pouzil aj necenzurne slova, ale hlavne som sa v nich branil proti spinavym utokom na moju osobu! Je zaujimave, ze tieto prispevky mazane neboli!! Zjavne aj vasim postojom ste prispievali k urazke mojej osoby :evil:


Citujem sukromu spravu ktoru som poslal v inkriminovany den mazania prispevkov:
"Ja k tomu len tolko, ze sa snazime mazat vsetky osobne utoky, vazne to nikoho nezaujima ako sa vy dvaja medzi sebou hadate, cize su zmazane aj prispevky jednej strany aj druhej, ak to neni pravda staci mi poslat sukromnu spravu kde taketo prispevky su a ja to hned vyriesim.

Naozaj sa da o pokri debatovat aj slusne bez toho aby jeden musel stale nadavat druhemu.

Dakujeme za porozumenie.
"

neviem co mam viac k tomu dodat, asi len tolko ze som do teraz nedostal ani jednu sukromnu spravu kde sa takyto prispevok nachadza....

janobendik napísal:B/ PP ako informacna stranka o pokri: Som pravidelnym navstevnikom vasej a aj mnohych inych pokrovych stranok a fandim kazdemu kto nejakou mierou prispieva k vseobecnemu rozvoju pokru na Slovensku budes sa mozno divit ale aj PP. Musim ale dost smutne skonstatovat ze uz asi 2 roky je citit z vasej stranky absolutnu tendencnost a naviazanost na 2 SK kluby! Aj tu plati SK prislovie ci chleba jes, toho piesen spievas! Ak by ste boli naozaj ta spravna info stranka, prinasali by ste info aj z pokrovych klubov, ktore si platenu reklamu nemozu dovolit!


Dobre, takze kluby si reklamu/report na pokerportali nemozu dovolit. Mozu si dovolit zaplatit licenciu, zaplatit priestory, vsetkych zamestnancov, vsetko vybavenie klubu, reklamu v radiu, v novinach, davat zadarmo k buy-inu nieco extra, zadarmo alkohol, nealko, ale zaplatit reklamu na pokerportali si nedokazu.
To znamena ze redaktor z pokerportalu si moze dovolit napisat clanok zadarmo, ved on nepotrebuje vyplatu, dobre som to pochopil?

janobendik napísal:Ba dokonca aj reporty a komentare o kluboch co si za to platia /napr. Bluf, alebo CCC/, ale nie su to tie "spravne orechove", su vacsinou suche, bez ziadnej novinarskej iskry, ....proste len take z povinnosti. Zatial co reporty o upomenutych 2 klubov priam srsia humorom, iskrou, priam radost citat..... Co myslis uhadne citatel o ake kluby ide?? ak by som tu len tak splietal hluposti, tak asi neuhadne :lol2: , no typujem tak 99% uspesnost v spravnom odhade :oops:
Je to smutne ze stranka, ktora sa pasuje za SK info jednotku, koli peniazom, pripadne inym vztahom zabuda na svoje poslanie :(


Asi by to mohlo byt sposobene aj tym, ze z kazdeho mesta pise report nejaky iny clovek, tak potom tie reporty nie su uplne rovnake, kazdy redaktor ma iny styl. Ak sa to tyka GV a CCC a ak tie oba reporty pise rovnaky clovek, to bohuzial neviem posudit ci je jeden suchy a bez iskry a druhy srsi humorom a je radost ho citat. Tu by som poprosil priklad aby som sa k tomu mohol vyjadrit lepsie.

janobendik napísal:C/ Problem video:
Nevidim ziadny problem vo zverejneni akychkolvek vysledkov, statistik, prevzatych komentarov, tykajucich sa mojej osoby, lenze ak tvrdis ze je novinarskou povinnostou resp.etikou aj ZVEREJNENIE videa na ktoreho konci svojvolne das nahrat: NATOCENE ZA SPOLUPRACI S PP!!!!!! :evil: :evil: a ja o tom nic neviem, a nikdy by som na to ani nedal suhlas, pretoze video bolo natacane pre siroku pokrovu verejnost, respektive pre kohokolvek, kto ho zachce zverejnit!! tak to co to ma spolocne s NOVINARSKOU ETIKOU??!! Vsak je to spinavost najhrubsieho zrna!


Presny text na konci videa je takyto:
Nase videa mozete najst na nasom youtubovom kanali spadepokerTV, najvacsom slovenskom pokrovom portali pokerportal.sc a taktiez na mobilnej aplikacii pokerlist

Nase videa sa myslia videa spadepokerTV ak by to nebolo niekomu jasne, spadepokerTV neni pokerportal.sc (je to uplne ina firma).
SpadepokerTV nas poziadali ci by sme nezverejnovali na pokerportali ich videa, na oplatku v ich videu uvedu ze vsetky dalsie videa mozu ludia najst aj na pokerportali. Je to na konci kazdeho videa spadepokerTV.

Je teda to co sme my urobili naozaj spinavost najhrubsieho zrna?

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
matiapag
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!