Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod DevilMayCry 09 Júl 2013 22:12

jasne nikoho nebavi sediet na cashke kde je to sama ryba :crazy:

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
HaPpY LuMpY
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod vlade 09 Júl 2013 22:13

DevilMayCry napísal:
vlade napísal:Tak ono to moze byt myslene na bluffovanie, niektorych hracov co ani netusia co maju na ruke nevybluffujes (aspon ja nie :D), mne by to tak celkom davalo zmysel.

to je sice pravda ale plati na nich milion inych sposobov ktorymi ich oberiem o prachy, ktore zase neplatia u dobrych hracov.....


Samozrejme ze mas pravdu, ale mozno jedna z Janovych dost silnych zbrani su prave tie bluffy (mam taky subjektivny pocit z toho co som cital/videl) a prave preto sa mu praveze lepsie hra s hracmi na ktorych to plati (aspon ja si to tak vysvetlujem).
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 09 Júl 2013 22:25

DevilMayCry napísal:jasne nikoho nebavi sediet na cashke kde je to sama ryba :crazy:

no to si zrovna mozes spustit aj ruletu ked vies obohrat tolko ryb v 6-7way potoch....a vlade to dobre povedal navacsou zbranou dobreho hraca je bluff kedze na karty sa nemozes spoliehat pocas celeho turnaja a ked tam mas more fishiek tak proste skor ci neskor narazis a letis prec...a oki na cashke to moze byt este ako tak ziskove lebo potom ti budu platit aj monstre ked sa par krat dokupis ak ta neprejde chut od takej hry...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod vlade 09 Júl 2013 22:37

WNT so mnou suhlasi, nieco asi nebude v poriadku :lol2:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 09 Júl 2013 22:54

vlade napísal:WNT so mnou suhlasi, nieco asi nebude v poriadku :lol2:

nemam tu diskusiu kde sme to rozoberali v historii lebo ste mi ten nick zabanovali ale spominal som to tu niekde davnejsie a bol som za to miestnymi ako obvikle sfuknuty :D a nic sa za tie dva tri roky na tom nezmenilo a som rad ze si to mysli aj janko.Je to mozno aj nasa slabina ze nedokazeme hrat proti rybe optimalne ale ich hra je nevypocitatelna a nezmyselna tak sa tam dost tazko nieco vymysla....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Marcel73 10 Júl 2013 07:51

Ruleta je ruleta, tam si vzdy v minuse a hrat na stole so slabsimi hracmi je obrovska vyhoda o tom ani netreba diskutovat ale pocit je pocit, hlavne v live hre kde par prehranych potov moze dost ovplyvnit nazor.
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod yegon 10 Júl 2013 09:32

prekvapujuco dobry rozhovor

co sa tyka zlych hracov vlade mam to chapat tak ze podla teba na dorbom hracovi mozes zarobit peniaze bluffovanim? to potom asi nie je moc dobry hrac ked prilis folduje :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod vlade 10 Júl 2013 10:19

No, ano, napriklad takym spodobom ako spominal v rozhovore :)

Jasne ze nie stylom bluffujem kazdu hru, ale nevidim dovod preco by niekto kto ma vela skusenosti s live pokrom nemohol hodit nejaky falosny tell (ktory neskuseny hrac nerozpozna) a nasledne na to supnut mega bluff s nicim :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod yegon 10 Júl 2013 10:26

vlade napísal:(ktory neskuseny hrac nerozpozna) a nasledne na to supnut mega bluff s nicim :)


tak hovorime o dobrom hracovi alebo o neskusenom hracovi? :)

z mojej skusenosti bluffy su uspesnejsie proti horsim hracom nez proti naozaj dobrym. Dobry hrac je predsa dobry preto lebo vie kedy foldnut silnu handu a kedy callnut so slabou
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod DevilMayCry 10 Júl 2013 10:35

vlade mal zjavne na mysli dobreho neskuseneho hraca :)
clovek moze byt dobry a nemat skusenosti v istych situaciach napr. pri bluffovani, to by mohlo davat zmysel. Napr. taky andy murray bol dobry tenista ale chybali mu skusenosti kedze nema odohratych tolko dolezitych zapasov a tak ho mohol djokovic lahko vybluffovat na sieti :)
Naposledy upravil DevilMayCry dňa 10 Júl 2013 10:41, celkovo upravené 2 krát.

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
vlade
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!