Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod vlade 10 Júl 2013 10:39

Napisal som to trocha nezrozumitelne ako to tak po sebe citam, myslel som to tak, ze neskuseny hrac vobec nespozna ze sme vobec dali nejaky tell, skuseny hrac ten tell rozpozna (ale nevie ze je falosny, tento typ hracov som myslel), potom je dalsi level ked Ivey spozna nas falosny tell, hodi tiez nejaky falosny tell a v showdowne nema nikto nic :D

// Edit ako to tak po sebe citam neviem ci je to zrozumitelnejsie :D

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
keso26
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 10 Júl 2013 20:40

yegon napísal:
vlade napísal:(ktory neskuseny hrac nerozpozna) a nasledne na to supnut mega bluff s nicim :)


tak hovorime o dobrom hracovi alebo o neskusenom hracovi? :)

z mojej skusenosti bluffy su uspesnejsie proti horsim hracom nez proti naozaj dobrym. Dobry hrac je predsa dobry preto lebo vie kedy foldnut silnu handu a kedy callnut so slabou

no teraz si to presne vystihol a ryba calluje aj so slabou aj s priemernou a o silnej sa uz ani nebudeme bavit....preto je pre dobreho hraca ktoremu povedzme nechodia karty nutnost vyuzivat pozicnu hru a bluffovat...a to je proti rybe nemozne...podla mna je stol kde su dvaja dobry hraci 3 priemerny a 4 ryby hratelnejsi ako ked mas na stole 8 ryb a su to brutalne callmashiny...pokial ti ide karta tak si chipleader to je jasne ale to plati aj na prvom stole...ale ak nie tak si skoncil... :)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Xaress 10 Júl 2013 21:53

lol, nájdi mi 8 :fish: pri stole a ešte ti budem dávať nejaké percento zato že môžem s nimi hrať ;)
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Jojo111 10 Júl 2013 22:57

Napr. v monte v ke na ako kolvek turnaji! Neviem, kedy sa tam naucia hrat?, nakoniec od koho?
Jojo111
 
Príspevky: 34
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -16

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 10 Júl 2013 23:21

tak tych klubov je na svk podstatne viac...tak moc toho live nenahram ale z tych par skusenosti co som videl tak uroven cashky v malych mestach a kluboch je este aj pod urovnou nl2 a v turnajoch tak nieco okolo freerolu na staroch...proste casto krat nehratelne myslim ze cele to najlepsie vystihuje pamatna veta co tu odznela na jednom turnaji....zahral si to dobre ale narazil si na kokota... :D samozrejme tie vacsie turnaje uz maju svoju uroven v Ba Ke a tak...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Jojo111 10 Júl 2013 23:29

WNT plny suhlas! Ja len preto, lebo som tam asi 5x hral a hlavne xares je tam dvornym dopisovatelom, takze urcite vie o com hovorim :)
Jojo111
 
Príspevky: 34
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -16

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod yegon 11 Júl 2013 07:31

WNT napísal:
yegon napísal:
vlade napísal:(ktory neskuseny hrac nerozpozna) a nasledne na to supnut mega bluff s nicim :)


tak hovorime o dobrom hracovi alebo o neskusenom hracovi? :)

z mojej skusenosti bluffy su uspesnejsie proti horsim hracom nez proti naozaj dobrym. Dobry hrac je predsa dobry preto lebo vie kedy foldnut silnu handu a kedy callnut so slabou

no teraz si to presne vystihol a ryba calluje aj so slabou aj s priemernou a o silnej sa uz ani nebudeme bavit....preto je pre dobreho hraca ktoremu povedzme nechodia karty nutnost vyuzivat pozicnu hru a bluffovat...a to je proti rybe nemozne...podla mna je stol kde su dvaja dobry hraci 3 priemerny a 4 ryby hratelnejsi ako ked mas na stole 8 ryb a su to brutalne callmashiny...pokial ti ide karta tak si chipleader to je jasne ale to plati aj na prvom stole...ale ak nie tak si skoncil... :)


proti rybe nam teda stacia aj horsie karty na to aby sme dostali value

neviem odkial sa berie ta myslienka ze dobry hrac je lahsie bluffovatelny ako ryba, tiez neviem odkial sa berie myslienka ze proti dobrym hracom vyhrame aj s horsimi kartami lebo budu viac foldovat - cele postavene akosi na hlavu :shock:

mozno mame len rozdielnu predstavu co je to dobry hrac - pre mna je to hrac ktory robi menej chyb a peniaze v pokri sa robia tym ze vyuzivame chyby superov nie tym ze mozeme bluffovat so zlymi kartami - ak niekto robi menej chyb logicky voci nemu spravime mensi profit tak ako moze byt proti nemu lahsie hrat

ak pod dobrym hracom ale rozumiete cloveka ktory je proste pussy nit a bez uvazovania folduje ked by mal dorovnat tak ano - suhlasim, ja by som ho ale klasifikoval skor ako rybu len nie calling station ale folding station
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 11 Júl 2013 08:16

ale tunejde len o vyfolldovanie i ked si stale myslim ze rybu nevyfolldjem a nebavime sa o nejakom pripade ked mas kopec statov a hand histori ale otom ked je to neznamy hrac a ryby brutalne aj kazia dnamiku na stole...a pod a co mne osobne sa stava velmi casto a naco som fakt alergicky nejake vacsie mttcko zase neoznaceny hrac a situacia...utgcko avg nejaky minreis za nim to short repushne..nejaky ten fold a potom pride ryba velky stack a repushne to cele a ja sedim na btn slusny stack s niecim ako AQo 99 TT AJs a smutne foldujem a ked to callne este aj to utgcko si hovorim fasa vyhol som sa....ale opak je pravdou utgcko 88 short AT a velryba Kj,QJ KT a podobne srakoriny...nebyt blbca berem slusny pot...a je toho este vela.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod trgy 11 Júl 2013 08:55

Jojo111 napísal:Napr. v monte v ke na ako kolvek turnaji! Neviem, kedy sa tam naucia hrat?, nakoniec od koho?


Ahoj, mohol by si do Monte chodit hravat castejsie, nezabudni si tricko ucitel a radi sa od Teba nieco naucime....

Za tento príspevok od trgy poďakovali - 2:
HaPpY LuMpY, KingAce
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod yegon 11 Júl 2013 09:56

WNT napísal:ale tunejde len o vyfolldovanie i ked si stale myslim ze rybu nevyfolldjem a nebavime sa o nejakom pripade ked mas kopec statov a hand histori ale otom ked je to neznamy hrac a ryby brutalne aj kazia dnamiku na stole...a pod a co mne osobne sa stava velmi casto a naco som fakt alergicky nejake vacsie mttcko zase neoznaceny hrac a situacia...utgcko avg nejaky minreis za nim to short repushne..nejaky ten fold a potom pride ryba velky stack a repushne to cele a ja sedim na btn slusny stack s niecim ako AQo 99 TT AJs a smutne foldujem a ked to callne este aj to utgcko si hovorim fasa vyhol som sa....ale opak je pravdou utgcko 88 short AT a velryba Kj,QJ KT a podobne srakoriny...nebyt blbca berem slusny pot...a je toho este vela.


a ak tam budu dvaja dobri hraci a ukazu jeden QQ a druhy AK tak ako sa zmenila situacia? vyhral si viac? prehral si menej?

si mozno spokojny, ze si dobre foldol ale pre tvoju penazenku to predsa neznamena rozdiel - ano ak by si mal info tak by si mohol fakt ze su zli exploitovat a stacknut sa viac light ale ty si to info nemal tak preco sa trapit tym ze si mohol vyhrat pot???

navyse ak ti tam hraci ukazu dobre karty nic si nezistil a nedokazes zvysit svoju EV v buducnosti - ak su to ale ryby a ukazu somariny tak vies proti nim v bucucnosti hrat lepsie. Ta situacia sa nemusi zopakovat ale podla mna je jednoznacne ze tvoja EV na stole s tymi rybami, o ktorych si ziskal dodatocne info bude vyssia nez na stole kde hraci ukazali silne karty a ty si ziadne info neziskal lebo to zahrali standardne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!