ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 13 Apr 2014 08:55

Áno, mám nick na PS EvidenceSK a nikdy som nehral NL200 :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod SATAN 13 Apr 2014 09:38

to co je za blbost :D ja ta najdem v HH v HM ... idem nato... tak som asi slepy no ... nl100 mam na teba len... asi ked pocas session mixujem 100 a 200 tak som bol v tom ze hravas 200vku
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 19 Máj 2014 11:38

Ako by povedal jeden múdry človek: "I can dodge bullets baby.". Dnes som mal prvú maturitnú skúšku zo slovenčiny. Prebiehalo to asi takto:

Preflop som bol dosť nitty, ale keď som si vytiahol otázku, tak som sa už cítil komfortne. Vytiahol som si publicistický štýl, jeho znaky, žánre, lexiku. Verejnoprávne a komerčné zdroje informácii. Vysvetliť ich názorne na ukážkach a určiť ich žáner. Z literatúry Rytmus, veršové systémy a ich následné vysvetlenie na 4 ukážkach.
Mal som 20 minút na pripravenie svojeho gameplanu. Predsalen sa cítim lepšie vo svojej postflop hre ako preflop. Došiel som pred komisiu, no hneď moja slovenčinárka donkbetla OOP, keď som si vyzliekol sako a ona:"Keď si chceš dať dole sako v prítomnosti žien, musíš sa ich najprv opýtať.". Ten donkbet ma totálne rozladil, no neupustil som od svojho gameplanu. Na turne som prebral iniciatívu a rozprával som ja. No zrazu ma raisli OTT, čo nedávalo zmysel, pretože som nehovoril bullshit a hovoril som celkom plynulo. Dostali ma do tough spotu, zobral som si time bank a callol som. Na riveri išla situácia check check, odišiel som z triedy a potom si nás zavolali, dostal som 2 a spokojne som zobral veľký pot :good:

3 maturitné skúšky left : Ut Informatika, St Ekonomika, Št AJ.

Od júna sa vraciam naspäť k pokru. Poker som nehral strašne dlho a pravdepodobne sa pustím do sickest grindu of my life. Wish me best of luck in the upcoming 3 days 8-)

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali - 4:
haman, matiapag, nabokow, WolfiKxx
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod matiapag 20 Máj 2014 06:30

Dva roky tam nechodim a uz je v literature king of pop? :lol2:

Anyway, well played, sir, well played..
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 20 Máj 2014 14:24

ja som vedel, že sa tu nejaký troll nájde, nesklamal si :D

Dnes maturita z informatiky. Pamätáte, ako mi učiteľ hovoril, že to nemám šancu dať, naučiť sa programovať a že nezmaturujem? Dnes som to dal na 1, spravil som to ako pán a verejne sa mi ospravedlnil :good:

Nejde mi ani tak o tú známku alebo o to ospravedlnenie, ako o ten pocit toho, že keď človek chce, tak sa všetko dá. Opäť sa mi raz potvrdila moja húževnatosť. Neskutočne ma to nakoplo :)

Spoiler:

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali :
matiapag
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 01 Jún 2014 23:12

Často sa pristihnem, ako na internete len tak scrollujem 9gagom alebo pozerám replaye z sc2, proste wasteujem time (a svoj potenciál). Najprv som chcel ísť so Satanom do 150h challenge, ale dosral som sa, že to nedám. Rozhodol som sa s tým bojovať radikálne. Rozhodol som sa pre 130hours played challenge s pár grindermi o pár $, ale nejde ani tak o tých pár $ ako o to, že sa prinútim ku grindu. Ako sa vy motivujete do grindu??

Chcel by som tu pravidelne updateovať (daily, ak bude o čom) moju účasť v challenge a ako sa mi darí. Približne by som mal odohrať denne 4 hodiny a 20 minút, takže by to malo byť easy. Ak to bude vyzerať ako easy target, tak sám pre seba si ešte pridám 20h 8-)
Popritom by som chcel samozrejme aj analyzovať nejaké spoty. Nemal by to byť veľký problém.


Rozmýšľal som, že budem postovať updates aj s grafmi, ale chcem sa vyhnúť pocitu byť result oriented, tak asi až na konci challenge :)

Day 1
342 minutes played
3014 hands played
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod SATAN 02 Jún 2014 00:50

Zeltzn napísal: Ako sa vy motivujete do grindu??


ja sa motivuju sam, mna namotivuje predstava teho ze sa mozu posunut vysej nez momentalne su + mna motivuje kazdy kdo je dalej nez ja, kdo ma lepsi vysledky a pod.... hodne mna motivuje hudba kazdy den pocuvam nekolko hodin, kukam klipy a rozhovore a ked pocuvam tych ludi jak makaju tak mna to nakopne lebo su uvedomuju ze uspech mi s neba nespadne a musim si ho vydrit ale u kazdeho toto nemusi platit su lude ktery sa sami nenamotivuju proste teho nejsu schupny a vtedy musi dojit nekdo kdo ich vytrhne s jejich standardu a pohodla...
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod haman 02 Jún 2014 13:13

Zeltzn napísal:Ako sa vy motivujete do grindu??

1. ja sa velmi nemusim motivovat, mam tolko malo volneho casu, ze hram kedy sa da.
2. dovod je, ze ma to bavi, takze nepotrebujem motivaciu.
3.dovod je, ze chcem zarobit peniaze :)
sessions-by-month-2014.PNG
sessions-by-month-2014.PNG (8.48 ) Zobrazená 3404 krát

maj som 2 tyzdne nehral.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 02 Jún 2014 21:37

Day 2 of my challenge

minutes played 267
hands played 2 615

Mohol som tam ešte natlačiť jednu hodinu, len som už bol lenivý. Prehovoril som sa, že zajtra ráno skoro vstávam na tréning a teda že si dopozerám Snute vs Jjakji G1 a pôjdem spať. Počas dní, kedy cvičím, by som nemal mať problém odohrať denne tých +/- 4.5h. V dni, kedy necvičím (twice a week) by som sa chcel trochu hecnúť a odohrať aspoň 6h/day. Ak by sa mi to podarilo, bol by som happy. Mám taký zlý pocit zo seba, že som tomu dnes nedal úplne všetko (grind). Každopádne som dnes aj včera analyzoval pár spotov, v ktorých som prišiel na veľmi zaujímavé veci, takže aspoň to aspoň môžem hodnotiť pozitívne :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod tucniak 02 Jún 2014 21:41

haman napísal:...

sick hourly na nl100-200 hraca
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!