Ongame

Diskusia o pokrových sieťach

Re: Ongame

Odoslaťod Stanley VII 23 Nov 2011 12:26

spooky napísal:... a este sa mi podarilo objavit taku "kuriozitu" ked na riveri missclicnkes na fold uz sa nemozes vratit do beting modu len check al. fold aspon som nedosiel na to ako to vratit takze tak ;)


Ja som to skúšal a normálne mi to šlo odkliknúť. Asi si iba hľadal možnosť zakliknúť "bet" alebo niečo podobné? Keď zaškrtneš nejakú voľbu, napr. aj fold, tak keď na to klikneš znova, dá sa to odškrtnúť.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ongame

Odoslaťod A_Rimmer 23 Nov 2011 12:38

Neviem ci spooky nemyslel to, ze ked si prvy na tahu na rivri a omylom kliknes fold, tak ta soft upozorni, ze mozes checknut free. Potom mas na vyber uz naozaj iba check alebo fold, ale to je uplne normalne.

Ak myslel nieco ine, tak sorry, ja tu len hosťujem. :D
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Ongame

Odoslaťod spooky 23 Nov 2011 17:33

A_Rimmer napísal:Neviem ci spooky nemyslel to, ze ked si prvy na tahu na rivri a omylom kliknes fold, tak ta soft upozorni, ze mozes checknut free. Potom mas na vyber uz naozaj iba check alebo fold, ale to je uplne normalne.

Ak myslel nieco ine, tak sorry, ja tu len hosťujem. :D


nie len prvy ale aj posledny na tahu :) proste ked missclicknes na fold uz nemozes betovat co je dost zle ked barelujes flop aj turn a blufujes napr :lol2: preco to je normalne podla teba ? :) kliknes na fold a po tom upozorneni by mali byt vsetky buttony k dispozicii podla mna.
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Ongame

Odoslaťod A_Rimmer 23 Nov 2011 18:02

Normalne preto, lebo je to tak v kazdej herni. Ono v podstate to tam ani nemuselo byt, mohlo to rovno foldnut. Je to take priatelske upozornenie, ze nemusis foldnut, ale mozes chceknut zadarmo. Betovat uz nemozes preto, lebo ked si chcel foldnut, asi si nechcel betovat. :) Tie buttony su totiz dost daleko od seba.
Najlepsie to mal vyriesene nebohy F****Tilt, ked nebol bet pred tebou, tak tam tlacidlo fold ani nebolo. ;)
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Ongame

Odoslaťod janko 15 Feb 2012 21:53

Idu Vám Ongame herne?
janko
 
Príspevky: 137
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Ongame

Odoslaťod 3flash3 15 Feb 2012 22:40

janko napísal:Idu Vám Ongame herne?


Posledné dni majú pravidelne výpadky. Treba čakať, kým to spravia. Nothing you can do.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Ongame

Odoslaťod filohad 27 Máj 2012 11:32

prosim vas neviete , ako sa / si momentalne herne podeluju traffic v ongame networku? kedysi som cital ze nejake silnejsie si maju hracov delit spolu a slabsie zasa spolu, no proste ze to chceli nejako podelit, neviem ako to dopadlo

no zda sa mi ze na B**fair nedostavam tolko akcie ako na betsafe, neviem ci je to subjektivne, alebo objektivne, any info ? :D
filohad
 
Príspevky: 60
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ongame

Odoslaťod Stanley VII 27 Máj 2012 18:34

Niektoré herne majú pár svojich stolov, ale nieje to nijako výrazný vplyv na sieť, ak mi napíšeš konkrétne stakes, ktoré ťa zaujímajú, tak porovnám priamo počet stolov v niekoľkých Ongame herniach na týchto stakes.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ongame

Odoslaťod haman 08 Aug 2015 21:12

caute,

hravate niekto cg 6max na tejto sieti a mate HEM2?

import ruk aj zobrazenie HUDu som zvladol, ale panely nie su pri hracoch, je to take cele nahodne ked mam viac stolov. :-/

je tu pls niekto kto to ma OK nastavene?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Ongame

Odoslaťod nabokow 08 Aug 2015 23:04

su to uz roky, co som hral na ongame.
Neviem, ci to bude fungovat, ale skus si otvorit len jeden stol full ringu, posad sa a pohadz si hud k spravnym hracom, neskor, ked budes hrat 6-max, tak by mal byt na spravnom mieste.

otazne je, ci tam pri ich trafficu najdes plny full ring stol, vsakze ;)

http://faq.holdemmanager.com/questions/ ... %5CBetfair

Za tento príspevok od nabokow poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové siete

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!