StansPoker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Re: Re: Dnesni leaderoard

Odoslaťod Lisaci 30 Jún 2008 22:06

uffffff ... tak HU byl nekonecny ... megyo mel uz jen 2000 presto se dokazal vysplhat zpet na 41000 a me zbylo 9000 . stesti ale dnes bylo na me strane a po 20 minutovem HU pri bindech 3000/1500 jsem zvitezil.. takze luck for me dnes :) .. moc diky megyovi za hru :) .. a w4444x za neustalou podporu :) .. proste chtel abych vyhral dnes :)
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Dnesni leaderoard

Odoslaťod joco66 30 Jún 2008 22:09

s vami sa neda hrat samy lucker:-D, nikdy viac
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Dnesni leaderoard

Odoslaťod Lisaci 30 Jún 2008 22:13

přesně tak souhlasim s tebou :)
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Akce double points

Odoslaťod acvonmilan 01 Júl 2008 11:57

Tak to teda koukam, to je zajimava akce, ale trosku to z toho udela lotto... snad mi bude konecne prat stesti, protoze je skoro jasne, ze kdo vyhraje pristi pondeli tak nejspis vyhraje i celkove...

Bounty super! *THUMBS UP*
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Akce double points

Odoslaťod w4444x 01 Júl 2008 12:15

Nechcem nic hovorit ale toto je dost ... o nicom ? Hoci aku akciu prijmem ale preco zdvojnasobene body v jednom turnaji to je uplne nefer ... je to akoby 2 turnaje v sebe , teraz dajme tomu niekto z predu dostane nestastny bad beat a vypadne bez bodu .. hrac ktory do teraz neuhral ani bod vyhra a bude niekde medzi top3 .. nevidim to ako pozitivne .. dufam ze sa to zmeni pretoze takto je to ovela viac o stasti ako o vykonoch vo vsetkych turnajoch .. MOzno ste mohli dat 2 nasobny max pocet nahranych bodov v cash games .. maly by ste osoh vy a bolo by to aj ferove alebo aspon ferovejsie ..
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Re: Akce double points

Odoslaťod katarina SJ 01 Júl 2008 12:23

Tak tu Vam budem musiet protirecit, pretoze hrac, ktory neuhral ani bod, moze maximalne ziskat 200 bodov. tato akcia je iba jeden pondelok a to preto, aby mali aj druhi sancu a tymto sa tento turnaj stane zaujimavejsi. Nevime, preco sa Vam to nepaci, ved doteraz ste sa zucastnil na bodovej pozicii kazdy tyzden, tak preco nie tento?
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod APminer 01 Júl 2008 12:33

presne tak, ja i kdyz vyhraju (coz je nemozne - dealeri SJ se o to jako vzdy postarají ;-) ) tak budu mít 254 bodiku a to jiste neni TOP 3 :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod aston 01 Júl 2008 12:40

me se to libi,pac vam z 10 mista vypalim rybnik*JOKINGLY*;-)]:->*THUMBS UP*
aston
 
Príspevky: 117
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod w4444x 01 Júl 2008 12:41

Katka zoberme si napriklad ze vlade ma 340 bodov za jedno umiestnenie v top 10 a zvysok cash game pokial vyhra dalsi turnaj bude mat 540 , dajme tomu ze ja skoncim 11. a lisaci 12. a predbehne nas oboch aj ked ja som bol top4 v 3 turnajoch a lisaci bol medzi top10 3 krat tiez a raz vyhral ... takze to znie fer hej ? vlasne hocikto kto hral len cash game a ma 300 bodov moze byt medzi top5 hned ak vyhra .. tak som to myslel a s tym ze co sa mi nepaci kedze som bol vzdy na bodovanej pozicii mozno budem aj teraz a mozno nie ale nie je to spravodlive z globalneho hladiska ...

celkom by sa mi videlo rozdelit body pre top20 teda ked uz chcete byt stedrejsi s tym z vitaz opat moze ziskat len 100 ...
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod katarina SJ 01 Júl 2008 13:00

Lenze tento turnaj nebude posledny, este mate pred sebou 4 turnaje plus body za raked hands. Takze mne sa to ferove zda a ako som povedala, tak ide o zabavu a o to, aby ten turnaj bol zaujimavejsi, ved aj keby neboli dvojite body, tak ten leaderboard moze stale vyhrat hocikto, dajme tomu aj vlade, ked vyhra 3 za sebou + body za raked hands a vy alebo lisaci nemusite uz v dalsich turnajov ziskat ziadne body. Podla mojho nazoru (a urcite nie som sama) je to dost ferove, pretoze takto ma kazdy hrac sancu vyhrat leaderboard a nie je to len o stasti (ak si myslite, ze to o stasti je, tak potom ste ho mal dostatok, ked ste v kazdom turnaji bol na bodovej pozicii), je to hlavne o hrani pokru a aky ste v nom dobry. co vy viete, mozno ten turnaj vyhrajete vy a potom Vas uz nikto nedobehne. Tak nevesajte hlavu a nestazujte sa, je to zbytocne a len si pokazite tymto svoju hru, pretoze to budete mat stale v hlave.
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!