StansPoker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod gevlik199 01 Júl 2008 13:25

ja suhlasim*THUMBS UP*treba to trosku premiesat:-D:-D
gevlik199
 
Príspevky: 347
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod w4444x 01 Júl 2008 14:03

ach su este 4 to je pravda ale kto vyhra tento turnaj akoby vyhral dva ... v tom je ta neferovost a to ze je ta zmena ohlasena v tyzden pred turnajom a nie pred samotnou seriou .. (viem ze v tom prakticky nie je ani rozdiel) ale tak co uz viem ze nic nezmenim na to a ze potrebujete prilakat trosku viac ludi do tejto serie kedze to bolo pomaly na zostupe .. a este k tomu kazdy kto sa nad tym zamysli pride na to preco je to troska nespravodlive ale kazdy kto uz straca nad 100 bodov povie ze sa mu to "paci" .. co uz no vzdy som mal rad struktuju a leaderboard organizaciu preto viac nasobne nechapem tento krok .. ale co uz .. to top20 bodovanie asi neprejde ze nie ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod gevlik199 01 Júl 2008 14:11

Wcko nerob si z toho tazku hlavu lebo naozaj sa to podpise na tvojom vykone:-D hadam si nechces pokazit tak skvele umiestnenie...
gevlik199
 
Príspevky: 347
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod acvonmilan 01 Júl 2008 14:22

Ja se mu nedivim chudakovi, je to stejna situace jako kdyz se jednou F1, mas naskok a najednou safety car a vse je ztraceno :-) Pokud je ale opravdu dobry, coz on je, tak to urcite potvrdi! SJ se snazi nalakat vice hracu a trosku to ozivit. Hlavne ty bounty budou skvela motivace a prijde daleko vice lidi, kteri uz nebudou hrat o celkove poradi.
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod gevlik199 01 Júl 2008 14:29

ja si myslim ze je to ok a nevidim na tom nic zle, ine by bolo keby nemohol hrat. vsetci maju rovnake podmienky a karty su rozdaneee:)
gevlik199
 
Príspevky: 347
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod Lisaci 01 Júl 2008 16:08

OMG ... tohle snad ne ... myslite to jako vazne tuhe akci jo ?? . proc jste to nerekli pred zacatkem serie turnaju ?? proc zase upravujete pravidla ?? .. ma tohle vubec vyznam ?? .. proc ja se vlaste snazim :( ... nechapu tohle jednani SJ jde Vam jen o profit herny a ne o zabavu hracu !! .. chcete jen aby to do konce " tim myslim aby ve vsech turnajich hralo porad vic jak 20 lidi " protoze az bude 7 turnaj a bude jisto o vitezi co udelate ?? .. date kdo vyhraje 8 turnaj dostane 500 bodu navrh ?? . nebo co ?? ... ja souhlasim s w4444x ..
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod katarina SJ 01 Júl 2008 16:16

Nikto nemeni ziadne pravidla, ak ste si nevsimli, tak podla pravidiel mame na to pravo.
10) Stan’s Poker si vyhrazuje právo kdykoliv z jakéhokoliv důvodu měnit, upravit, přerušit či ukončit tuto akci pro zákazníky bez oznámení hráčům, užitím odpovídajícího úsilí pro včasné uveřejnění tohoto oznámení. Také si vyhrazuje právo odmítnout bonus jakémukoliv žadateli a nemusí být důvodem právo zmíněné v odstavci výše.
A nejde nam o profit herny, ale o zabavu hracov!!!!!!!! Z tychto bodov mi nebudeme vobec profitovat!
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce double points

Odoslaťod Lisaci 01 Júl 2008 16:26

ale pořád nechapem proč to děláte ?? .. jsem váš 100% spokojený zákazník všechny herny už jsem proklel a jen u Vás jsem zakotvil protože si myslim že máte fakt parádní akce " freerolly atd" ... ale teď velké zklamání .. :( ... je to jedno stejně už s tím nikdo nic neuděláme že ano ?? :( .. nu nic ..

FOR AC : Píšeš to špatně , spravně je to takhle : šampionat v F1 jsi v půlce závodů v první pětce jsou prostě ti co se jim dařolo v první polvině serie .. nekdo z F1 si ale řekne chceme mít zajímavější serii F1 už na to ani niko nekouká a nezajímá se o to ... tak šéfové F1 řeknou kdo vyhraje příští závod získá místo 10 B ( 30 bodů ) ... no a prvních 5 lidí se rozseká v první zatáčce a vyhraje "ňáký halužák " který předtím ani žádný závod nejel :(.. TOHLE TO JE

Tak to vidím já
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce double poin

Odoslaťod katarina SJ 01 Júl 2008 16:34

a ja porad nechapem preco sa stazujete! Keby ste boli ti, ktori su dole, tak tuto akciu by ste privytali! Co je na tom, ze chceme tuto akciu trosku spestrit a dat sancu aj inym? nikde nie je napisane, ze sa nedostanete do bodovej pozicie a neposilnite si svoje postavenie aj vy. hrac, ktory nema ziadne body alebo minimalny pocet ma velmi malu sancu, ze sa do tabulky dostane po skonceni tohoto turnaja. Tak Vas prosim, aby ste prestali byt taki sebecki a respektovali aj inych hracov. Nikto vam nasu hernu neberie, ci budete nadavat aj na tu nasu tak to rozhodnutie je uz na Vas.
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce double

Odoslaťod Lisaci 01 Júl 2008 16:39

No ale Katarina pochop me ... ja se snazim uz 4 turnaje !! .. přístě neboduju a ten co odehral 3krat RH ( 300 bodu ) a vyhraje + 200 bodů . ... tak na mě bude ztrácet jen 30 bodů a to jsem byl jednou 1, 2 a 6 . a jemu bude stačit jeden TURNAJ ?? ... chapeš mě ?? ..
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!