PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: rada

Odoslaťod yegon 10 Sep 2008 06:40

hore mas menu Tournaments->enter results
tam mas zoznam odohratych turnajov a musis kazdemu nastavit ako si skoncil a kolko si vyhral - mozes skusit to autofill ale mne to na ipokri neslapalo dobre mozno na stars je to lepsie

PT2 to vedela automaticky
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

re: rada

Odoslaťod buschle 10 Sep 2008 07:18

dik za radu yegon , aspon ked nahdoou nieco vyhrajem v nejakom multitable turnaji tak nebudem musiet prepisovat hh a potom ju importovat jako som to uz par krat robil :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Re: rada

Odoslaťod mysak 10 Sep 2008 09:58

DIKY yegon !! udelal jsem to trochu jinak, u kazdyho toho sng byl nastaven typ turanje : N/A , tak jsem ho oznacil jako 1table(sng), a pak dal Autofil a vse uz je OK :) diky jeste jednou !
Obrázok používateľa
mysak
 
Príspevky: 226
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: Re: Re: rada

Odoslaťod yegon 10 Sep 2008 10:23

jo presne tak som to robil aj ja mysak ale na ipokri mi to spravilo ok prve 2-3 sngcka a potom to zacalo autofillovat hovadiny ktore nesedeli so skutocnym stavom i ked sa to tvarilo akoze vsetko vyplnim daval ma na miesta na ktorych som neskoncil tak som to potom robil rucne

mozno uz medzitym to opravili alebo to mozno bola len vec ipokru - kazdopadne by som si sem tam namatkovo skontroloval ci to vyplna spravne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Re: Re: rada

Odoslaťod Pepi 15 Sep 2008 16:59

mysak, ja to robim tak, ze si vyziadam v PS klientovi history poslednych xy turnajov, ktore potrebujem importnut. To dojde o chvilu na mail, cele to skopcim do textoveho suboru (notepad) a prejdem v PT3 do polozky manual import -> import from file, najdem ten subor a potvrdim. Potom to trosku to trva, lebo to este upratuje databazu a obnovuje cash (10SnG asi okolo 6min.), no ale potom ked si prejdes do Tournament, tak uz by si tam mal mat vysledky. Ak nie, tak len das Refresh a uz je to tam. Toto sa mi osvedcilo najviac. ;-)
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

6max

Odoslaťod buschle 18 Sep 2008 09:54

pozeral som jeden blog a mam podobny problem ako tento typek (len o stupen nizsie teda NL25-NL50)... co robit aby som vymazal stratu na SB,BB ?
http://i191.photobucket.com/albums/z293/mpethybridge/mpethsstats.jpg

1.foldovat OOP nizke pary z blindov loose playerom?,
2A.prestat tolko kradnut BB zo SB
2B. kolko ma mat Vpip BB a SB >?
2C. podla PT som zistil ze by som zarobil viac keby som hral len CO a BTN :) a ostatne pozicie by som auto foldoval lebo dokopy som SB,BB,UTG,MP v minuse halvne blindy tam je to do placu.
3. ak kradnem zo SB a on callne a netrafim flop aspon top pairom tak mam c/f ?
4. zistil som ze som z 40x KK ktore som mal na BB ktore(95%) 3betujem 50usd v minuse. ->sick.
5. vsetko to purgnem a bude pokoj :D a zacnem poker radsej studovat


5.kolko je dobry Went To ShowDown ? mam 29 myslim ze som calling station a neviem foldnut dobru handu. tusim by mal byt tak 23-25max

6. kolko je dobry won at showdown ? musi byt nad 50? 55+ ? moze sa stat ze winning player a dobry hrac ma len okolo 50 ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: 6max

Odoslaťod yegon 18 Sep 2008 10:03

bolo by fajn supnut sem tvoj obrazok z PT nech vidime o co ti ide - heten link je asi na toho typa z blogu ze?

myslim ze on nema problem - akurat teda ze je strasny nit :)

z blindov ta nezaujima celkovy profit ale stlpec diff w/o blind - ked ten je kladny tak si na tom lepsie nez keby si vzdy SB a BB foldol pred flopom a viac nemozes ziadat - hra oop nie je ziskova ak nie si nejaky postflop monster o 4 levely lepsi nez ludia s ktorymi hras
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PostgreSQL

Odoslaťod keso26 24 Sep 2008 15:19

..fix na PA HUD k PT na party stale bez vyjadreni, tak som sa rozhodol stiahnut si dnes PT3.

Chcel by som sa spytat aky je rozdiel medzi verziou s PostgreSQL a bez. Co to vlastne ten PostgreSQL je ?

..nasiel som aj toto, teda ale moc mudry z toho nie som, ved to tusim ani neni po slovensky :-D

PostgreSQL je mocný relačný databázový server s otvorenými zdrojovými kódmi. Má za sebou 15 rokov aktívneho vývoja a osvedčená architektúra získala silnú reputáciu pre svoju spoľahlivosť, integritu dát a korektnosť. Existuje vo verziách pre všetky majoritné operačné systémy: Linux, UNIX (AIX, BSD, HP-UX, SGI IRIX, Mac OS X, Solaris, Tru64) a od verzie 8.x.x také pre Windows. Podporuje cudzie kľúče, joiny, pohľady, triggery a uložené procedúry. Zahrňuje väčšinu dátových typov z SQL92 a SQL99: INTEGER, NUMERIC, BOOLEAN, CHAR, VARCHAR, DATE, INTERVAL a TIMESTAMP. Ukladať možno i veľké objekty, ako trebárs obrázky, zvuky a video. Má natívne programovacie rozhranie pre C/C++, Java, .Net, Perl, Python, Ruby, Tcl, ODBC a ďalšie.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PostgreSQL

Odoslaťod Sunwu 24 Sep 2008 15:47

ak to este nemas, tak si musis stiahnut tu verziu s PostgreSQL
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: Re: PostgreSQL

Odoslaťod palo1973 24 Sep 2008 15:57

mne koli tomu postgre nefunguje elephant
ale uz som niekoho nasiel kto mi s tym pomoze
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!