PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

re:

Odoslaťod buschle 02 Okt 2008 08:40

len potom to nezabudni importovat cez manual import lebo cez autoimport ti to bude robit pol dna :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerTracker

Odoslaťod Sunwu 18 Okt 2008 21:57

da sa v PT3 nejako nastavit, aby som v HUD videl nejako odlisenych hracov, ktorych si v PT oznacim ako fishky?

edit: ide to tak, ze si dam v HUD zobrazovat aj ikonky hracov, ale to zabera prilis vela miesta. Nejde to inak?
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: PokerTracker

Odoslaťod TuKE 21 Okt 2008 14:19

Môžeš si pre rôzne stats nastaviť rôzne farby.
napríklad VPIP si nastavíš od 0-10 ako červené, od 10 do 25 ako oranžové a viac ako 25 ako zelené
Keď budeš mať niekoho priveľmi zeleného, tak to bude väčšinou fish :-)
Ale ono je to skôr objektívne ako subjektívne značenie, čiže niečo také, že na niekoho klikneš a označíš si ho ručne, to asi nepôjde inak ako cez tie ikony.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: PokerTracker

Odoslaťod hutator 18 Nov 2008 14:00

zdravim, co sa tyka SW v pokri tak som v tom uplny zaciatocnik, stiahol som si trial verziu PT3 a mam mensi problem ako total zaciatocnik, ako ho mam nakonfigurovat aby mi bral automaticky handy z kazdej session? pri prvom spusteni to islo fajn, ale teraz sa mi uz nezobrazuje ani HUD ani nebere ziadne handy
hutator
 
Príspevky: 2
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod buschle 18 Nov 2008 14:24

hutator napísal:zdravim, co sa tyka SW v pokri tak som v tom uplny zaciatocnik, stiahol som si trial verziu PT3 a mam mensi problem ako total zaciatocnik, ako ho mam nakonfigurovat aby mi bral automaticky handy z kazdej session? pri prvom spusteni to islo fajn, ale teraz sa mi uz nezobrazuje ani HUD ani nebere ziadne handy



stopni autoimport a nastav si cestu do priecinka kde sa ti ukladaju odohrane ruky v danej herni. (hand histories)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerTracker

Odoslaťod hutator 18 Nov 2008 14:39

presne to som spravil, ono mi to uz islo, ale len pri prvom spusteni, neviem kde nastala chyba, skusim to preinstalovat, dakujem aj tak za radu
hutator
 
Príspevky: 2
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod buschle 18 Nov 2008 15:34

hutator napísal:presne to som spravil, ono mi to uz islo, ale len pri prvom spusteni, neviem kde nastala chyba, skusim to preinstalovat, dakujem aj tak za radu


pozri sa ci tam kde sa configuruje HUD .. mas svoju grupu asi sa vola default - show everyone.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerTracker

Odoslaťod Pepi 01 Dec 2008 15:35

Predvcerom sa mi (z mne neznamych) pricin zacal drbat PT3. Po kazdom importe som pritom robil housekeeping (okrem vacuumingu).
Jednoducho sa vlecie, nejde filtrovanie, mrzrne, spomaluje cely comp...
Urobil som kompletny housekeeping vratane vacuumingu, vymazal logy v databaze aj v PT a nist...
Mali ste niekto uz niekto podobny problem? Podarilo sa ho nejako vyriesit?
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: PokerTracker

Odoslaťod tucniak 01 Dec 2008 18:25

mne takto blbol PT2, ked som nemal zaskrtnute move processed files po importe akedze ten adresar z histories bol vacsi a vacsi spravalo sa mi to hentak a sekala mi aj herna:)
ale to asi nebude tvoj pripad
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: PokerTracker

Odoslaťod buschle 01 Dec 2008 21:16

Ongame ma nejaky problem s PT3 , normalne mi nezaznemanava asi vsetky handy . Idem si pozriet handu set co som mal a vyhral AI a v pokertrakery nic take neni.
Inak dost problemy ma aj DB ongame s PT3. Ak padne PT napr .. a je zaskrknute move proceeded file to :) tak presunie databazu do mojho adresara urceneho ale novu databazu ongame nevytvori , kym nevypnem a nezapnem hernu :D ..
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!