lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 09 Dec 2008 19:58

tak to ano, pointa je, ze s tym musim pocitat..a ja vzdy vidim nejak ako sa to 'ma' robit a padnem na drzku (ci uz tu alebo deucescracked:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Dec 2008 20:04

som spravil nenapadny prieskum uspesnosti raisov na flope. Celkovo mam v db 829 ruk kde som dorovnal pred flopom a raisol superov cbet na flope. Super foldol v 360 pripadoch - teda priemerna fold equity bola 43%
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 09 Dec 2008 20:37

velmi pekne..
natiska sa otazka, mam dorovnavat a raisovat cbety hracom s pf r stat 10 a menej?lebo takych stretavam v drvivej vacsine..ci uz je to loose passive, alebo tight passive alebo vyje...ny nit, aky vyznam ho ma reraisovat, ked takmer vzdy ma lepsiu ruku?
ci som len posraty? :smola:
ja nemam dataminovane ruky teda, ale hracov na ktorych mam aspon 300 ruk je cca 110 a z nich asi 20 ma pfr >13
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Dec 2008 22:43

tucniak napísal:velmi pekne..
natiska sa otazka, mam dorovnavat a raisovat cbety hracom s pf r stat 10 a menej?lebo takych stretavam v drvivej vacsine..ci uz je to loose passive, alebo tight passive alebo vyje...ny nit, aky vyznam ho ma reraisovat, ked takmer vzdy ma lepsiu ruku?
ci som len posraty? :smola:
ja nemam dataminovane ruky teda, ale hracov na ktorych mam aspon 300 ruk je cca 110 a z nich asi 20 ma pfr >13


Co si myslis ze spravia s AK na 258 flope? A co spravia s JJ na A27 flope ked ich raisnes? Treba sa len zamysliet s cim raisuju a ci je v ich range dostatok ruk ktorym sa nepaci board. Netvrdim ze draws treba vzdy raisovat - zalezi od hraca a situacie, ale zasa neraisovat ich nikdy asi tiez nie je uplne kosher, lebo potom kazdy vie ze tvoje raisy na flope su sety a proti tomu sa hra velmi velmi jednoducho.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Dec 2008 22:51

Tak pani toto tu dlho nebolo

YEGON ON TILT

ani nepamatam kedy som bol naposledy tak vytoceny a hral tak zle. Hral som na paradise NL200 5max - softver katastrofalny ani nebudem komentovat ale hraci skveli. Myslim ze som bol 3betnuty asi 3x za 300 hands. Trosku ma uz vytacal ten soft po par missklickoch a sitoutoch (oni si totiz povedali ze stol sa nebude nijako hlasit ked som na tahu - skvele) a potom to prislo. Zacalo to klasikou set over set - ale na to som uz zvyknuty. Na druhom stole ale v tom istom case som natlacil 130BB s FD do potu a super si povedal ze TP sa nesklada ani za nic a mne samozrejme nedoskakalo. Potom som hral v takom polovicnom tilte asi 10 minut kym som sa neukludnil a nevratil do normalu. Po dalsich desiatich minutach ked mi typek dorovnal s KQ huge 3bet a dorovnaval ma az po turn allin na JTxx boarde a na riveri trafil 9ku proti mojmu KK zacala z mojich usi zase stupat para. Nastastie po chvili ked som od jedu 2x missclickom odcalloval asi 50EURo na riveroch ktore som mal foldnut som sa spamatal a vypol hernu lebo by to mohlo skoncit dos zle.

Bilancia -1000USD za hodinu a pol

Naozaj nepamatam kedy naposledy som seriozne tiltoval a dufam ze sa to tak skoro nebude opakovat. Pre istotu asi na urcity cas zaradim 3BI stoploss aby som si neodsral cely roll :)

ruky postovat nebudem, hambim sa
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 09 Dec 2008 23:05

no ja to iste dnes, viac ako 8 bi - , . Po 2och mesiacoch som aj na dnes bol na tilte. Asi som to uz ale prehanal lebo v poslednej dobe 8 tablujem NL50 na ongame , navyse so statami 21/18 a rucne aj dobijam . Tento mesiac mam nejaky divny kazdu session zacinam s -2 -4 BI okolo a potom to dohanam a kazdy den sadam k tomu , ze dnes uz konecne mi to pojde a velke h. :wall:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Hufelix 09 Dec 2008 23:15

No, normálne som sa do Teba vžil. Ono iná herňa, iní hráči a treba sa trošku prispôsobovať. Možno tým, že si zvyknutý na akú-takú kultúru hrania z U***et a na Pa***Poker a ono inde je to zrazu o dosť iné a tlaky na slabších hráčov nezaberajú. jo a ešte sa chcem vrátiť k tej ruke z dnešného OPT, keď si mi uhádol ten FD :). Aký je tvoj pocit z tej hry?
Mal som ATs a ak teda Keso nekecal, tak on mal to AJ. JA som raisol na 2,5 BB. On call. Na flope sa objavil J a mne prišla FD. Ja som c-betol polku potu a Keso ma reraisol tuším 3betom? Ja som to zavolal... a na river sa flush nekonal, tak "ček" a na raise fold. Ako by si to riešil ty? Reraisol by si ho už na flope na All-in?
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Dec 2008 23:20

nepamatam si velkosti stackov ale myslim ze si to zahral ok a keso ta este aj obdaroval riverom zadara

da sa vypocitat EV pushu a EV callu - myslim ze mozes pocitat s fold equity = 0 takze je to jednoduche :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Hufelix 09 Dec 2008 23:30

yegon napísal:
da sa vypocitat EV pushu a EV callu - myslim ze mozes pocitat s fold equity = 0 takze je to jednoduche :)


No stacky boli dosť podobné, možno mal Keso o nejakých 600 viac ako ja? Tu poslednú vetu mi skús trošku vysvetliť, neviem presne ako to myslíš.
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Dec 2008 23:47

neviem preco ale neviem najst vobec dnesny turnaj v trackeri, postni sem handhistory a ja ti to spocitam
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!