lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 02 Jan 2009 15:10

TuKE napísal:2) NL10 hráči by mohli přestat postovat "rady" k NL200 handám, které jsou z 95% totální kraviny. Zkuste např. postovat rady k limitu max. o 1 vyššímu než hrajete a jenom pokud jste aspoň na tom svém limitu winning player. Díky.



uplne "mimo misu" tuke

ja praveze chcem pocut nazory vsetkych, ja sa nepytam na radu ktoru zoberiem ze ano toto povedal NL60k boh ze tak to je a ja to odteraz tak budem hrat, chcem vediet na co ludia v takychto spotoch myslia aby som sa tym prehrabal a vybral si z toho to co mi pripada najrozumnejsie

ja nehladam autoritativnu odpoved ale pochopenie a zdovodnenie a to mi kludne moze dat mikrolimit grinder

druha vec je ze ked to sem kazdy napise a doberieme sa k nejakemu rozumnemu zaveru tak to pomoze vsetkym a budu si vediet porovnat svoje rozmyslanie pred a po - zvazit ci vidia rozdiel a ci je to mozne pouzit aj na ine situacie

takze dakujem vsetkym za reakcie, zatial som necital nic co by nedavalo zmysel, vecer ked budem mat viac casu skusim prispiet aj ja a postnem tie hendy aj na zahranicne forum aby som ziskal nejaky input aj od borcov
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod MiloHaze 02 Jan 2009 15:12

TuKE napísal:
MiloHaze napísal:Ak dá call tak sme tam kde sme boli predtým, ak nás raisne tak fold.
zase sme pri tom, aký range má na otvorenie z UTG. Akú máme FE.
Čo nám foldne z toho, čo môže otvoriť z UTG, asi AK,

Čítal som niečo na PokerGamers.cz a myslím, že je to celkom príhodné k tejto diskusii:
"Pár připomínek k hands discussion, jejíž úroveň je tu již nějakou dobu na bodu mrazu:

1) Když postujete handu s žádostí o radu, postněte vždycky stats, vaše poznámky na toho hráče nebo to co o něm víte a příp. nějaké další informace co se týče gameflow, nějakých odchylek od normálu nebo vaší image. Bez toho nemá diskuze často vůbec žádný smysl. Na druhou stranu opravdu nemusíte postovat 5 jiných hands, které se na tom stole odehrály, to se nikomu nechce číst a stejně to nemá zdaleka tak velkou hodnotu. Když už takhle nějaké hands postujete, postněte je, prosím, zvlášť a dejte na ně link.

2) NL10 hráči by mohli přestat postovat "rady" k NL200 handám, které jsou z 95% totální kraviny. Zkuste např. postovat rady k limitu max. o 1 vyššímu než hrajete a jenom pokud jste aspoň na tom svém limitu winning player. Díky.
"

Myslím, že by nebolo od veci, keby Vlado zapol tie podpisy, ale iba textové a s obmedzeným počtom znakov, kam by ľudia mohli písať aký limit hrajú, nech má človek potom trochu predstavu, kto mu to vlastne radí.

Aj keď dá sa to celkom dobre tušiť aj z obsahu príspevkov, len takto by to bolo ešte viditeľnejšie.

:poklona: ospravedlňujem sa moderátorovi za príspevok, nebude sa to opakovať :)
MiloHaze
 
Príspevky: 19
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod hulmazas2 02 Jan 2009 15:12

dzejkej napísal:
hulmazas2 napísal:Ved jasneee...ale nam ide o info. Checkom na turne neziskame absolutne ziadnu info a ak betne river, neviem absolutne nic. Postav vedla seba 10 najlepsich online grinderov a 5 povie, ze moze mat monster a dalsich 5 ze ma total air. Aky mame umysel na rivry, ked checkneme turn? Call river ak nepride scarry karta, fold river ak pride scarry karta, call nizky bet...atd. Podla mna check turn/call river je dlhodobo EV 0.


By ma zaujimalo, odkial vies, ze 5 naj grinderov povie jedno, 5 povie druhe a ze dlhodobo je to EV 0. No ja si svojimi vedomostami nie som vobec isty na tolko, aby som hocico z tohoto napisal ;).


Jasne ze neviem co moze mat...ale cela diskusia je vedena v tom, aky ma range a doslo sa len k tomu, ze moze mat monster a moze mat uplne prd...hodte ruku na 2+2...sa stavim, ze sa nedojde k jednoznacnemu zaveru :-)
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 02 Jan 2009 15:26

lol tuke aky zakerny , btw je to yegonov blog :) neni to verejna tema o rukach a neni to tvoj blog takze pakuj kade lahsie a nechaj nas microgrinderov pomahat yegonovi :evil:
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 02 Jan 2009 15:28

hulmazas2 napísal:
dzejkej napísal:
hulmazas2 napísal:Ved jasneee...ale nam ide o info. Checkom na turne neziskame absolutne ziadnu info a ak betne river, neviem absolutne nic. Postav vedla seba 10 najlepsich online grinderov a 5 povie, ze moze mat monster a dalsich 5 ze ma total air. Aky mame umysel na rivry, ked checkneme turn? Call river ak nepride scarry karta, fold river ak pride scarry karta, call nizky bet...atd. Podla mna check turn/call river je dlhodobo EV 0.


By ma zaujimalo, odkial vies, ze 5 naj grinderov povie jedno, 5 povie druhe a ze dlhodobo je to EV 0. No ja si svojimi vedomostami nie som vobec isty na tolko, aby som hocico z tohoto napisal ;).


Jasne ze neviem co moze mat...ale cela diskusia je vedena v tom, aky ma range a doslo sa len k tomu, ze moze mat monster a moze mat uplne prd...hodte ruku na 2+2...sa stavim, ze sa nedojde k jednoznacnemu zaveru :-)


nejde o to uhadnut co ma presne

ak mas pravdu a ma bud monster alebo prd tak potom check/turn - call river je lepsia lajna nez raise turn
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 02 Jan 2009 15:28

Tak napr. ja som napisal, ze sa k tomu vyjadrujem, aby som sa nieco naucil a dufajuc, ze ma niekto opravi a nasmeruje ma :). Taktiez yegon si pytal nazory a nie rady profikov. Zase na tomto fore nie je moc ludi, co by malo NL400 v malicku, takze to musime riesit svojpomocne :good: .

Ale asi bude nabuduce bude lepsie napisat "+1" na preflop radu a tam skoncit, Ty elita :D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 02 Jan 2009 15:30

nechaj tak JK - tuke je uberaggro monkey co pred flopom 3betuje celu svoju range ( vid jeho 15/11 stats :) )
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 02 Jan 2009 15:31

yegon napísal:uplne "mimo misu" tuke
ja praveze chcem pocut nazory vsetkych, ja sa nepytam na radu ktoru zoberiem ze ano toto povedal NL60k boh ze tak to je a ja to odteraz tak budem hrat, chcem vediet na co ludia v takychto spotoch myslia aby som sa tym prehrabal a vybral si z toho to co mi pripada najrozumnejsie

Keď sa ti v tom chce hrabať, tak je OK, len mne to príde ako keby som ja chcel radiť Reyesovi ako sa hrá biliard :roll: .

Je síce pekné, že sa dozvieš na čo pri tom myslia, problémom je, že hráči z nižších limitoch myslia v iných rovinách. Aj pre mňa bolo kedysi nepredstaviteľné čo si mi písal, časom som sa naučil, ibaže moje rady tebe si mi väčšinou dokázal vyvrátiť logickými argumentami. Za čo som ti samozrejme neskonalo vďačný, pretože hrať poker som sa z 80% naučil od teba :).

Na druhej strane musím pochváliť Džejkeja, ktorého príspevky majú hlavu, pätu, bez ohľadu na to, aký limit hráva.

Napríklad mňa by k týmto rukám zaujímal názor rybára, ferkana, buschleho, 4444papagájov a podobných zvieratiek, ktoré aspoň tušia čo je to NL100+, ibaže ono sa to tu tak zvrhlo, že je tu kopa bordelu a ja to nakoniec ani poriadne nečítam, lebo mi príde efektívnejšie s nimi kecať cez icq.

Ale ako 4444papagajov píše, tvoj blog, tvoje pravidlá :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 02 Jan 2009 15:36

MiloHaze napísal: :poklona: ospravedlňujem sa moderátorovi za príspevok, nebude sa to opakovať :)

Ja nie som moderátor v pravom slova zmysle, ja mám len práva, aby som si mohol editovať svoj blog, čiže kľudne píš koľko vládzeš :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod hulmazas2 02 Jan 2009 15:39

TuKE napísal:
yegon napísal:uplne "mimo misu" tuke
ja praveze chcem pocut nazory vsetkych, ja sa nepytam na radu ktoru zoberiem ze ano toto povedal NL60k boh ze tak to je a ja to odteraz tak budem hrat, chcem vediet na co ludia v takychto spotoch myslia aby som sa tym prehrabal a vybral si z toho to co mi pripada najrozumnejsie

Keď sa ti v tom chce hrabať, tak je OK, len mne to príde ako keby som ja chcel radiť Reyesovi ako sa hrá biliard :roll: .

Je síce pekné, že sa dozvieš na čo pri tom myslia, problémom je, že hráči z nižších limitoch myslia v iných rovinách. Aj pre mňa bolo kedysi nepredstaviteľné čo si mi písal, časom som sa naučil, ibaže moje rady tebe si mi väčšinou dokázal vyvrátiť logickými argumentami. Za čo som ti samozrejme neskonalo vďačný, pretože hrať poker som sa z 80% naučil od teba :).

Na druhej strane musím pochváliť Džejkeja, ktorého príspevky majú hlavu, pätu, bez ohľadu na to, aký limit hráva.

Napríklad mňa by k týmto rukám zaujímal názor rybára, ferkana, buschleho, 4444papagájov a podobných zvieratiek, ktoré aspoň tušia čo je to NL100+, ibaže ono sa to tu tak zvrhlo, že je tu kopa bordelu a ja to nakoniec ani poriadne nečítam, lebo mi príde efektívnejšie s nimi kecať cez icq.

Ale ako 4444papagajov píše, tvoj blog, tvoje pravidlá :)


Tuke, toto je brainstorming...Medzi základné pravidlá patria: zákaz kritiky, možnosť predkladať aj absurdné nápady, využívať nápady iných a pravidlo rovnosti (wikipedia.sk).

Aj ked mas v podstate pravdu ;)
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!