S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Dnesna session

Odoslaťod dzejkej 03 Jan 2009 19:18

Tak dnes som si dal zase trosku SNG a trosku 6max. Na SNG sa mi posledne dni dari, tak neviem, co strkam nos do 6max, ked tomu nerozumiem :fish: :) .

SNG

Dnes iba 6 SnG $5 + $0.5, ktore som hral po CG, aby som si dotukol dalsiu cast bonusu. Zo 6 som skoncil 5 ITM, takze 52% ROI. Na to by som si vedel zvyknut 8-) . Presiel som si potom situacie v SNG Wizarde a nie je to take dragicke. 2 som odohral uplne bez chyby, 16/16 a 27/27 decision spravne, zvysok bol tak 85%+. No bude to aj tym, ze tam neboli ziadne tazke situacie (resp. som si ich nevsimol :angel: ).

Na jednom stole som bol nenavideny. Najprv som pushol 63 na SB, tight BB calllo s AK a flopol som 3x3 a bolo vymalovane. To A na riveri (btw - pise sa to riveri ;) ) ho nedokazalo upokojit. O orbit neskor som pushol z SB Q6s do mojho noveho BB, kedze stary BB odisiel. BB ukazalo AK a flopol som 2 pary :lol3:.

Call

The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $3510.00
UTG: $1130.00
CO: $1260.00
Hero (BTN): $1760.00
SB: $1340.00

Blindy 150/300

Pre Flop: ($450.00) Hero is BTN with AObrázok AObrázok
2 folds, Hero raises to $1760, 1 fold, BB calls $1460

Flop: ($3670.00) KObrázok 9Obrázok TObrázok (2 players)

Turn: ($3670.00) QObrázok (2 players)

River: ($3670.00) 6Obrázok (2 players)

Final Pot: $3670.00
BB shows 5Obrázok TObrázok
Hero wins $3670.00


Outflop

The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: $1910.00
SB: $1410.00
Hero (BB): $1120.00
UTG: $1520.00
MP: $1130.00
CO: $1910.00

Pre Flop: ($150.00) Hero is BB with 7Obrázok KObrázok
UTG calls $100, 1 fold, CO calls $100, 2 folds, Hero checks

Flop: ($350.00) 7Obrázok 3Obrázok 7Obrázok (3 players)
Hero checks, UTG checks, CO bets $1810.00, Hero calls $1020 all in, UTG calls $1420 all in

CO bol na prvych leveloch uzasna fishka, ktora limpovala vsetko a betovala tak 80% vsetkeho, tak som veril v c/r, nech zdvojim (+-) a mam ITM takmer iste :).

Turn: ($4210.00) 3Obrázok (3 players - 2 are all in)

River: ($4210.00) 8Obrázok (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $4210.00
UTG shows JObrázok JObrázok :ROFL:
CO shows TObrázok TObrázok :ROFL:
Hero wins $3410.00
UTG wins $800.00

Pardon za tie HH. Toto je najlepsi sposob, ako viem iPoker XML historie skonvertovat na nieco citatelne.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod igy94 03 Jan 2009 19:37

Kód: Vybrať všetko
http://weaktight.com/


ale musis postnut turnaj zo suboru kde je mansion nainstalovany co ma mozno 60kb a tam si mozes vyberat ruky a mas tam vela sposobov prezerania ruk a aj postovania na forach...
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 03 Jan 2009 20:02

igy94 napísal:
Kód: Vybrať všetko
http://weaktight.com/


ale musis postnut turnaj zo suboru kde je mansion nainstalovany co ma mozno 60kb a tam si mozes vyberat ruky a mas tam vela sposobov prezerania ruk a aj postovania na forach...


Mrknem sa na to, vdaka!

Ja som pouzival "View Selected Hand Histories" z HEM, co otvori zapis podobny PartyPokri a potom som to hodil do DC konvertera :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod TuKE 03 Jan 2009 20:22

dzejkej napísal:Ja som pouzival "View Selected Hand Histories" z HEM, co otvori zapis podobny PartyPokri a potom som to hodil do DC konvertera :).

Yo, šak takto je to super, tie zápisy sú prehľadné a nemusíš sa s tým serkať ako keď to robíš cez weaktight, to potom ešte treba ručne upravovať.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Dnesna session cont.

Odoslaťod dzejkej 03 Jan 2009 21:30

Cash Games

Takze dnes som isiel na NL10 s tym mojim PS bankrollom na Mansione, nech mozem prehrat aj nieco viac ako len par centov :.

801 hands
17.25 BB/100
4 stoly
19/14.9/1.70 .. 3bet 5.5

zase som mal jeden stol so 3ma manikmi, ktory mi, mimochodom, zarobil najviac z ostatnych. Tam som mal AF ako najviac pasivna :fish: a preto ten uzasny priemer 8-) .

Hral som 2 sessions. Jedna bola kratucka a akurat sa mi tam podarilo nechat stack kvoli tej vyssie uvedenej ruke, kde moj overbet push fesak callol s uzasnou equity a vyhral to, co uz :).

Prebehavam ruky a co sa mojej hry tyka, tak uvadzam nejake poznamky/otazky hned tutokaj dole.

1) Nedostatocne punishujem limperov. Napr. som na BB s A9o, traja limpli a ja iba checkujem ako taky dilino. Aj ked su loose, tak moja ruka voci ich rangeu na tom v pohode a malokedy cakam, ze ak lapim eso, tak super by mal lepsie :). Pekne raise a pred flopom alebo na flope je casto pot moj.

2) Sme 4ja, mam QTo na SB, vsetci fold, BB ma 10BB a staty 60/22/3/3bet 5 .. je tu lepsi raise/fold, limp, push? co by ste spravili?

3) Vyskytli sa situacie, kedy som mal limpovany pot HU pot a agresivna fishka betla (povedzme 40/25/4), ja som mal napr. TPMK. Nevedel som sa jednoducho rozhodnut medzi call a raise. Totiz ak raisnem, ocakavam od nej call s akymkolvek parom alebo drawom, casto i 2 overcards, lenze moja ruka ma zaroven problem, ze vela kariet na turne sa jej az tak nebude pacit. Ak viem, ze calluje s napr. 70% toho, co betuje, tak mam problem urcit, ci ju nechat do mna strielat alebo zvolit raise na flope. Ak raisnem a taka aggro fishka betne znova, tak dalsia vhodna sekvencia mi nie je jasna - napr. 367 2tone a ja mam J7. Taktiez problem ak su v pote napr. dalsi dvaja a ja v limpovanom pote chytim TPMK a obaja hraci su loose agresivni, tak co je najlepsie robit a ci nekaslat radsej na to. Toto boli hlavne problemy toho jedneho aggro stola, kde som mal maly AF. Oni mi to sice zaplatili, ked som trafil poriadne, ale tak otazka je, kolko sa da ziskat hodnoty z tychto situacii.

4) Mate nejake namietky na toto alebo standard?

The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

UTG: $9.29 16/5/0/3bet 0 .. 61 ruk
CO: $4.14
BTN: $1.45 57/11/1/3bet 25 .. 37 ruk
Hero (SB): $11.69
BB: $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with QObrázok QObrázok
UTG raises to $0.40, 1 fold, BTN raises to $1.45, Hero calls $1.40, 1 fold, UTG calls $1.05

Ak 4betnem (4bet pushnem), tak od UTG asi nemozem ocakavat pri callovani nic horsie ako mam ja. Maximalne coinflip.

Flop: ($4.45) 5Obrázok 7Obrázok 4Obrázok (3 players)
Hero bets $3.00, UTG raises to $6, Hero raises to $9, UTG calls $1.84 all in

No tu, ked ma minraisol, tak som si povedal, ze bud s AF 0 ma tak akurat JJ+. Ale tak s takymi odds to tam chcem rovno hodit cele a pozriet sa.

Turn: ($20.13) TObrázok (3 players - 1 is all in)

River: ($20.13) 7Obrázok (3 players - 1 is all in)

5) Este som si vsimol, ze som nebetoval, ked som mal v kopec miestach - mohol som mat tak o 1/2 viac. Taktiez som nezmyselne 2barelloval alebo zbytocne floatol a to mohla byt dalsia polovica, tentokrat usetrena. Ako napr. 2barrelovat hraca a velmi nizkym WTSD% a dost vysokym fold to c-bet. Nabuduce rozmyslat viac pri tych stoloch..
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod TuKE 03 Jan 2009 21:46

S tým QQ sa nedá robiť nič iné
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 03 Jan 2009 22:22

1) Nedostatocne punishujem limperov. Napr. som na BB s A9o, traja limpli a ja iba checkujem ako taky dilino. Aj ked su loose, tak moja ruka voci ich rangeu na tom v pohode a malokedy cakam, ze ak lapim eso, tak super by mal lepsie . Pekne raise a pred flopom alebo na flope je casto pot moj.


check, je nerealne aby ti vsetcia foldli a A9o nie je zrovna ruka s ktorou by si chcel hrat velky a casto multiway pot OOP proti ludom ktori limpuju a zrejme velmi nefolduju

2) Sme 4ja, mam QTo na SB, vsetci fold, BB ma 10BB a staty 60/22/3/3bet 5 .. je tu lepsi raise/fold, limp, push? co by ste spravili?


push

3) Vyskytli sa situacie, kedy som mal limpovany pot HU pot a agresivna fishka betla (povedzme 40/25/4), ja som mal napr. TPMK. Nevedel som sa jednoducho rozhodnut medzi call a raise. Totiz ak raisnem, ocakavam od nej call s akymkolvek parom alebo drawom, casto i 2 overcards, lenze moja ruka ma zaroven problem, ze vela kariet na turne sa jej az tak nebude pacit. Ak viem, ze calluje s napr. 70% toho, co betuje, tak mam problem urcit, ci ju nechat do mna strielat alebo zvolit raise na flope. Ak raisnem a taka aggro fishka betne znova, tak dalsia vhodna sekvencia mi nie je jasna - napr. 367 2tone a ja mam J7. Taktiez problem ak su v pote napr. dalsi dvaja a ja v limpovanom pote chytim TPMK a obaja hraci su loose agresivni, tak co je najlepsie robit a ci nekaslat radsej na to. Toto boli hlavne problemy toho jedneho aggro stola, kde som mal maly AF. Oni mi to sice zaplatili, ked som trafil poriadne, ale tak otazka je, kolko sa da ziskat hodnoty z tychto situacii.


zalezi od pozicie, sem tam raise, vacsinou call - tazko povedat treba sa zamysliet co chces dosiahnut a ist podla situacie a supera

4) Mate nejake namietky na toto alebo standard?


moze byt
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 03 Jan 2009 22:34

vdaka za reakcie (obom :) )

yegon napísal:1) check, je nerealne aby ti vsetcia foldli a A9o nie je zrovna ruka s ktorou by si chcel hrat velky a casto multiway pot OOP proti ludom ktori limpuju a zrejme velmi nefolduju


A aky range by si tu raisoval? TT+, AQ+?

Keby si bol na BU/CO a mas v pote napr. 2 limperov big VPIP fishky, aky range raisujes tam?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod hulmazas2 03 Jan 2009 22:47

dzejkej napísal:vdaka za reakcie (obom :) )

yegon napísal:1) check, je nerealne aby ti vsetcia foldli a A9o nie je zrovna ruka s ktorou by si chcel hrat velky a casto multiway pot OOP proti ludom ktori limpuju a zrejme velmi nefolduju


A aky range by si tu raisoval? TT+, AQ+?

Keby si bol na BU/CO a mas v pote napr. 2 limperov big VPIP fishky, aky range raisujes tam?


Pekne dotazy dzejkej...inak na ipokry najst fishky je niekedy fakt problem...nechapem to a to je NL10.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 03 Jan 2009 22:59

hulmazas2 napísal:Pekne dotazy dzejkej...inak na ipokry najst fishky je niekedy fakt problem...nechapem to a to je NL10.


Na FR je to blbe, tam je vela PokerStrategy shortstackerov, ale na 6maxe az cumim, akych dementov mam na NL10 stoloch. Rybickam sa asi nepaci, ze na FR stoloch je to nuda so shortstackermi, tak si asi chodia sadat tam :). Aspon co som ja stretol, tak tam boli typy hracov 40/5/1, 60/30/6 a obcas nieco normalne ako 12/8/2 s weak sklonmi. Prve valuebetujes do zblbnutia, druhe nechas bluffovat (jeden mi dnes 3barelloval cely 150BB stack myslim s AJ na nizkom flope, ked som mal overpair), tretiemu stealujes blindy alebo 3betujes, ak je viac deep s fajn implied odds (a.k.a ziadny A9 3bet) alebo ho nechas tak :). Aspon toho som sa drzal ja, i ked nie dokonalo.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!