S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod hulmazas2 03 Jan 2009 23:07

dzejkej napísal:
hulmazas2 napísal:Pekne dotazy dzejkej...inak na ipokry najst fishky je niekedy fakt problem...nechapem to a to je NL10.


Na FR je to blbe, tam je vela PokerStrategy shortstackerov, ale na 6maxe az cumim, akych dementov mam na NL10 stoloch. Rybickam sa asi nepaci, ze na FR stoloch je to nuda so shortstackermi, tak si asi chodia sadat tam :). Aspon co som ja stretol, tak tam boli typy hracov 40/5/1, 60/30/6 a obcas nieco normalne ako 12/8/2. Prve valuebetujes do zblbnutia, druhe nechas bluffovat (jeden mi dnes 3barelloval cely 150BB stack myslim s AJ na nizkom flope, ked som mal overpair), tretiemu stealujes blindy alebo 3betujes, ak je viac deep s fajn implied odds (a.k.a ziadny A9 3bet) alebo ho nechas tak :). Aspon toho som sa drzal ja, i ked nie dokonalo.


Ja hram na chilli, ale dlho som hral aj na Mansion, ale asi som slabo tableselectoval...ja mam nma stole vacsinou riadnych tight hracov.

inak ja ked som na CO/BTN a mam dvoch fishy limperov betujem s 88+, ATs+, AJo+,KQ. Taky standardny ABC range ;)
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 03 Jan 2009 23:28

hulmazas2 napísal:
dzejkej napísal:
hulmazas2 napísal:Pekne dotazy dzejkej...inak na ipokry najst fishky je niekedy fakt problem...nechapem to a to je NL10.


Na FR je to blbe, tam je vela PokerStrategy shortstackerov, ale na 6maxe az cumim, akych dementov mam na NL10 stoloch. Rybickam sa asi nepaci, ze na FR stoloch je to nuda so shortstackermi, tak si asi chodia sadat tam :). Aspon co som ja stretol, tak tam boli typy hracov 40/5/1, 60/30/6 a obcas nieco normalne ako 12/8/2. Prve valuebetujes do zblbnutia, druhe nechas bluffovat (jeden mi dnes 3barelloval cely 150BB stack myslim s AJ na nizkom flope, ked som mal overpair), tretiemu stealujes blindy alebo 3betujes, ak je viac deep s fajn implied odds (a.k.a ziadny A9 3bet) alebo ho nechas tak :). Aspon toho som sa drzal ja, i ked nie dokonalo.


Ja hram na chilli, ale dlho som hral aj na Mansion, ale asi som slabo tableselectoval...ja mam nma stole vacsinou riadnych tight hracov.

inak ja ked som na CO/BTN a mam dvoch fishy limperov betujem s 88+, ATs+, AJo+,KQ. Taky standardny ABC range ;)


toto znie trochu ako scifi - brrr NL10 tables infested bz regs :)

btw ja ked som sa na ipokri pokusal hrat cash tak som nevedel najst stol na ktorom by nebola viac ako polovica ludi short a to som tam chcel len nejake mikrolility hrat lebo som tam mal len par dolcov - velmi nesympaticka siet na cash imo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 03 Jan 2009 23:34

A aky range by si tu raisoval? TT+, AQ+?


tak tak, niekedy aj 99, niekedy len callnem AQo. Ak raisujem tak masivne, povedzme 5xBB+1xBB/limper

Keby si bol na BU/CO a mas v pote napr. 2 limperov big VPIP fishky, aky range raisujes tam?


vsetko hratelne od 78+, broadways, PP, gappery v pozicii sa hra o hoooodne lepsie nez OOP
niekedy limpujem behind s AXs, 22-66 hlavne ak su dalsie fishky v blindoch
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 03 Jan 2009 23:35

No ja tam tableselection robim akurat tak pozrenim si stackov, ktore sedia pri stoloch. Hral som zopar HU, zopar 6max a FR. HU som sadol za prazdny stol - extra fishky (na full buy-in sa asi mozni regovia nechitaju). 6max som sadol za stol, kde bol tak 1-2 short, velmi zli hraci. FR som sadol za stoly a o 20 minut som isiel odtial prec, lebo to bola nudna hruoza, male 20BB supy cakajuce na dobru handu a all-in :evil: . Samozrejme vzorka absolutne onicom, len som to cakal horsie. Moze mi byt jedno, ze sa tam neda hrat, ked zrovna ja som mal stastie na stoly, nie? :)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Posledne 2 dni

Odoslaťod dzejkej 05 Jan 2009 21:11

Vcera som cestoval z PO do BA, takze som si dal dopoludnia par SNG a nic uzasne - 19 double upov, 10 ITM => -$4.5

Dnesok som zacal tiez SNGckami, co som nemal asi robit :). Dal som si 10, ITM iba 4, z jedneho som sa vyhodil sam, ked som callol push big stacku SB vs BB s A4, ked bol pri stole este mensi stack. Well played :fish: => -$15.

Potom som si sadol ku cash stolom na Mansione, kde este staaale clearujem bonus, ale zostava len par dni, jupii :). A v tom to zacalo .. Same 50-150BB stacky, male stacky nikde, hraci na zjedenie.

CG suma sumarum:
588 ruk
4 stoly
91.48 BB/100 (a.k.a wtf)
20.7/15.6/1.22/3bet 4.6

Stole plnee fishiek, ktore mi platili a platili. Hraval som s nimi vela potov, izoloval som ich pred flopom a raisoval im do blindov, preto tie staty. No na flope, ked som nic nechytal, tak som samozrejme necbetoval do takych calling stations, takze AF ziadna slava veru.

Rybicky platili a ked som narazil na nita, tak toho stackol este krajsie nejakym coolerom :D. Napr: FH vs flush, FH vs str8, flush vs str8 a str8 vs slowplayovany overpair. Proste luckbox ON. Este som mal pri stole jedneho fajn nita, ktory 2x raisol UTG a raz mi zaplatil moje JJ, ked mal TT, raz moje QQ, ked mal JJ - urcite mal radost :). Stacky isli do potu, az ked na mna vacsinou ani nemali outs. Jeden jediny all-in som prehral a aj to bolo pred flopom vs dementny shortstack, ktory chytil K so svojim K5o proti mojim 88.

Graf vynimocne postujem - z cisto estetickych dovodov. Bodaj by boli vzdy take :).

Obrázok

Analyzu som este nerobil, ale viem, ze na zaciatku som naozaj zbytocne skusal bluffovat nejakych hracov, co som myslel, ze su weak a nechal tak peknych par BB dokopy. Som si mohol pockat na staty, kym skusam take veci.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Sunwu 05 Jan 2009 21:23

:poklona:
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 05 Jan 2009 22:20

podobny graf som uz niekde videl :)

nh
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod tucniak 05 Jan 2009 22:26

teach me :Bravo:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 05 Jan 2009 22:36

Hehe, vdaka. Skoda, ze to bol luckbox mode :).

yegon napísal:podobny graf som uz niekde videl :)

nh


lol, az teraz som si dobre obzrel ten tvoj pwning graf .. keby si ho nemal skor ako ja, tak by som Ta obvinil, ze opakujes :D

btw .. Ty mas na NL400 "iba" 38.6 BB/100 :wtf: :omg: ?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 05 Jan 2009 22:43

fucking hotrun imo 8-)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!