trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: fero in action

Odoslaťod w4444x 03 Feb 2009 21:45

to skor budu stranky ako HQhand
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 03 Feb 2009 22:46

keso26 napísal:..no ved to su vsetci ti solidny hraci z lucky ace pokope :lol2:


srandicky srandicky, ale preco tam nikoho z vas nevidim hravat ked je to tak easy? bohuzial to nie je zdaleka take ruzove a tych regularov je tam narvatych dost a dost a obcas tam najst nejaku rybu je skoro nemozne
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod keso26 03 Feb 2009 22:58

trikoza napísal:
keso26 napísal:..no ved to su vsetci ti solidny hraci z lucky ace pokope :lol2:


srandicky srandicky, ale preco tam nikoho z vas nevidim hravat ked je to tak easy? bohuzial to nie je zdaleka take ruzove a tych regularov je tam narvatych dost a dost a obcas tam najst nejaku rybu je skoro nemozne

..predsa Ti nechceme liezt do kapusty :lol2: ..ale nie, we are just joking, you know ;) ..a drzime palce
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: fero in action

Odoslaťod TuKE 04 Feb 2009 02:45

trikoza napísal:srandicky srandicky, ale preco tam nikoho z vas nevidim hravat ked je to tak easy? bohuzial to nie je zdaleka take ruzove a tych regularov je tam narvatych dost a dost a obcas tam najst nejaku rybu je skoro nemozne

Tým si snáď nechcel povedať, že tam nehráme, pretože sa bojíme tej superťažkej competition, čo tam vládne :lol2: :lol2: :lol2:

A. napikaču soft (kolieskom na NL100 raiseuješ o centy, žiaden timebank)
B. napikaču multitabling
C. napikaču traffic
D. nefunguje PT3/HM

Nič osobné, ale IMO si podpriemerný hráč, v herni s podpriemernou competition, s priemernými výsledkami a argumenty, že mi tam nehráme, lebo je tam kopa regov sú dobré akurát tak na pobavenie :)

Som tam na NL100 odohral pár sto rúk, dokonca aj tebe som raz podaroval jeden BI a preto si dovolím tvrdiť, že to je jedna z najviac fishy herní, kde som kedy hral :)

Keby som bol ochotný prijať horší soft ako má PS/FT, tak aj tak nehrám na LuckyAce, pretože tú istú službu mi dá U***et, ktorý má omnoho lepší soft a rovnako vykŕmené ryby.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 09 Feb 2009 23:53

9.2.2009
Prílohy
1000stack.JPG
1000stack.JPG (84.44 ) Zobrazená 2121 krát
stats.JPG
stats.JPG (36.85 ) Zobrazená 2127 krát
graf.jpg
graf.jpg (64.82 ) Zobrazená 2113 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 10 Feb 2009 02:13

Tak to je nehorazne sexy :lol2: . Pekne cisla na WTSD a W$SD - asi to aj chodilo ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod yegon 10 Feb 2009 12:04

nechapm odkial stale tahas tie 10+ BI dni :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: fero in action

Odoslaťod 1zart1 10 Feb 2009 12:10

TuKE napísal:
trikoza napísal:srandicky srandicky, ale preco tam nikoho z vas nevidim hravat ked je to tak easy? bohuzial to nie je zdaleka take ruzove a tych regularov je tam narvatych dost a dost a obcas tam najst nejaku rybu je skoro nemozne

Tým si snáď nechcel povedať, že tam nehráme, pretože sa bojíme tej superťažkej competition, čo tam vládne :lol2: :lol2: :lol2:

A. napikaču soft (kolieskom na NL100 raiseuješ o centy, žiaden timebank)
B. napikaču multitabling
C. napikaču traffic
D. nefunguje PT3/HM

Nič osobné, ale IMO si podpriemerný hráč, v herni s podpriemernou competition, s priemernými výsledkami a argumenty, že mi tam nehráme, lebo je tam kopa regov sú dobré akurát tak na pobavenie :)

Som tam na NL100 odohral pár sto rúk, dokonca aj tebe som raz podaroval jeden BI a preto si dovolím tvrdiť, že to je jedna z najviac fishy herní, kde som kedy hral :)
má omnoho lepší soft a rovnako vykŕmené ryby.


Povodne som k tomu chcel napisat ovela viac a mal som jeden podla mna spravny navrh, ale napisem tu len ten druhy. Navrhujem adminovy zriadit novu temu s nazvom ELITE CLUB a chranit ju heslom, 1. kto to heslo dostane a bude rozhodovat o jeho poskutnuti bude samozrejme TUKE. TUKE ak si svoj prispevok myslel ako zart a ja som ho zle pochopil tak sa ti hlboko ospravedlnujem :)
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod yegon 10 Feb 2009 12:31

no myslim ze tuke mal akurat kramy alebo co

inak ked sa tak nad tym zamyslim tak ja napriklad sam seba tiez povazujem za podpriemerneho hraca, dokonca s velmi podpriemernymi vysledkami a myslim ze vacsina ludi na fore by si mohla povedat to iste ak by spravne zvolili skupinu v ktorej pocitaju ten priemer (u mna napriklad su to moje cielove stakes teda NL1000)

to ale neznamena ze by som potreboval aby mi to niekto vyhadzoval na oci :)

ak si clovek potrebuje pohladkat ego staci zvolit inu skupinu. Napriklad trikoza je urcite nadpriemerny hrac v ramci skupiny navstevnikov pokerportalu. Teda by som povedal ze je v pohode top 0,1% svojimi vysledkami a kedze tieto vysledky dosahuje pravidelne tak urcite aj kvalitou svojej hry
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod 1zart1 10 Feb 2009 12:36

yegon napísal:no myslim ze tuke mal akurat kramy alebo co

inak ked sa tak nad tym zamyslim tak ja napriklad sam seba tiez povazujem za podpriemerneho hraca, dokonca s velmi podpriemernymi vysledkami a myslim ze vacsina ludi na fore by si mohla povedat to iste ak by spravne zvolili skupinu v ktorej pocitaju ten priemer (u mna napriklad su to moje cielove stakes teda NL1000)

to ale neznamena ze by som potreboval aby mi to niekto vyhadzoval na oci :)

ak si clovek potrebuje pohladkat ego staci zvolit inu skupinu. Napriklad trikoza je urcite nadpriemerny hrac v ramci skupiny navstevnikov pokerportalu. Teda by som povedal ze je v pohode top 0,1% svojimi vysledkami a kedze tieto vysledky dosahuje pravidelne tak urcite aj kvalitou svojej hry

Jasne, ja som vobec nechcel spochybnit TUKE-ho argumenty, tie boli v podstate spravne, ale neopravnovali ho na takyto zaver, ci predver, ci co to tam urobil :lol2:
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!