trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod palo1973 10 Feb 2009 12:37

-aj ja chcem byt podpriemerny hrac vyhravajuci mesacne par tisic $ :poklona:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod buschle 10 Feb 2009 13:26

.
Prílohy
whysoseriousji1.jpg
whysoseriousji1.jpg (52.35 ) Zobrazená 2215 krát
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod buschle 10 Feb 2009 13:44

ked ty si podpriemer co potom tych 95% hracov co je vraj dlhodobo v minuse ? :D
.
.
.
.
.
.
2K za den ?
Prílohy
tranz.gif
tranz.gif (69.02 ) Zobrazená 2179 krát
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod 7castle 10 Feb 2009 14:01

yegon napísal:no myslim ze tuke mal akurat kramy alebo co


This.

Inak ja na tieto vase cash blogy prilis nechodim, lebo neviem prispiet nicim zmysluplnym, ale sem som nahodou zavital, a bol som jemne povedane prekvapeny z toho co Tuke napisal... ako tak sledujem Trikozove vysledky tak teda nemam pocit ze by bol nejaky podpriemer :) A keby aj bol tak ten ton bol nejaky divny, som mal pocit ze je tu taka navzajom sa pomerne respektujuca cashova komunita...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod dzejkej 10 Feb 2009 14:17

7castle napísal:Inak ja na tieto vase cash blogy prilis nechodim, lebo neviem prispiet nicim zmysluplnym


A to prekaza? Podaktori z nas s tym nemaju problem. :crazy:

7castle napísal:ako tak sledujem Trikozove vysledky tak teda nemam pocit ze by bol nejaky podpriemer :)


No ako pisal yegon, je to relativne. Niekto moze byt na NL4 beginner fore vcelku v pohode a na high stakes fore by o neho ani bycikel neopreli (ja) :lol2: . Co sa nasej komunity tyka, tak trikoza tu urcite patri do top CG klubu. Len je skoda, ze co sa pravidelnych prispievatelov tyka, tak tie nase kluby su nejake male :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod Horsey7 10 Feb 2009 14:52

imo nechapem o com je rec..jasne ze trikoza vs. Phil Ivey je jasny podpriemer, ale kto ma iny nazor, ze fero je jeden z top NL100 grinderov v CZ/SK komunite, pls postnite vas graf za poslednych 100k ruk a vsetci sa :poklona: ak to bude nadpriemer vs. trikoza

a zaroven poprosim fera nech zmeni ten nazov threadu lebo ma to FAKT demotivuje :D
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod dzejkej 10 Feb 2009 16:04

Horsey7 napísal:a zaroven poprosim fera nech zmeni ten nazov threadu lebo ma to FAKT demotivuje :D


navrhujem "fero in action - raz chcem byt ako Horsey7" .. to je uz motivujuce? :lol2:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod Horsey7 10 Feb 2009 16:12

[OT]

no ak by som mal aktualne BB/100 aj na NL100 tak no problem :D

[/OT]
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod TuKE 11 Feb 2009 00:20

Žiadne krámy, ani podobné blbosti, len odpoveď a môj názor na otázku, prečo nehrám(e) v herni ako LuckyAce a nezarábam viac ako teraz.

Mi príde smiešne ako tu všetci híkajú nad Ferovými výsledkami, pritom sa stačí pozrieť na winrate, ktorý má dlhodobo okolo 4-4.5bb/100 + zobrať do úvahy v akej herni hráva.

Príde vám to ako niečo nadpriemerné?
Neporovnávam s PP komunitou, pretože to by tu každý druhý bol elita, porovnávam globálne.
Ja sa obv snažím porovnávať seba s lepšími, pretože porovnávanie s horšími mi neprináša potrebu sa zlepšovať.

Seba považujem za priemerného hráča v herni s priemernou competition, žiadna elita, ale híkať tu nad tým, že Fero dá 2k za deň, keď má Won At SD 65, mi príde smiešne, pretože buď sú súperi silne podpriemerní a sú schopní ísť AI s čímkoľvek alebo to je sick hotrun aký som ja na PS ešte netrafil a na NL100 s regmi asi ani trafiť nemôžem.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod trikoza 11 Feb 2009 01:13

nechcel som sa k tomuto vyjadrovat, ale budiz

spat ku competition na luckyace - mozes sa rehotat kolko chces (je to zdrave a spalis aj nejake tie kalorie), ale nie je to zdaleka, zdaleka take ako tu prezentujes. budem sa opakovat ale regularov je tu dost a dost (ak sa bavime o NL100 a vyssie) a vseobecna competition je porovnatelna/mozno trosku nizsia ako klasicke herne typu party/stars/ipoker. faktom je, ze vlastnik jednej affiliate s ktorym komunikujem prisiel v poslednych tyzdnoch o mnohych mnohych NL100-a-vyssie regov, pretoze presli prave do herni stars/party za lepsim softom a porovnatelnou competition kde dosahuju porovnatelny winrate pri omnoho prijemnejsom softe. ako jeden z faktorov si sam uviedol aj omnoho vyssi traffic na tychto herniach ---> viac stolov ---> omnoho vacsia moznost kvalitne tableselectovat. napokon, staci si prebehnut tvoj blog a kazdy vidi ako je to s kvalitou hry na NL100 stars a od akych zverov tvoje prijmy z vacsej casti pochadzaju. menej hracov na luckyace ---> mensia moznost tableselectovat a skutocne urcite denne hodiny je velmi tazke najst vyslovene slaby stol. napokon ja sam som rozhodnuty dat cast bankrollu na stars ci party.

apropo podpriemerny hrac - skutocne neviem ako si prisiel na tento poznatok. zrejme poznas moju hru od A do Z. ja so svojou hrou samozrejme spokojny nie som, vzdy je co zlepsovat. v kazdom pripade je to skutocne zabavne pocut od teba. citam tvoje reporty, videl som tvoje videa a skutocne neviem, neviem najst kde je ten obrovsky kvalitativny rozdiel. asi som naozaj hlupy.

anyway toto vsetko su zvasty. to co mi naprosto, naprosto unika je zmysel toho tvojho postu. arogantny a povysenecky. neviem kde si prisiel na to ze si jednoducho nieco "viac" ako ja. mal som za to, ze sa tu vyformovala skvela partia ludi co si navzajom radia, povzbudzuju sa, motivuju, chcu sa posuvat dalej a hlavne, hlavne sa respektuju. ak si myslis ze som podpriemerny hrac - tak PORAD! vypichni veci preco si to myslis, daj mi rady a odporucania, posun ma dalej - ved na to tu kurva sme, nie? lenze tvoj prispevok bol uplne ineho charakteru a neviem si ho vysvetlit inac ako masturbovanie svojho ega a dokazanie si urcitej nadradenosti. pochopil by som to kebyze mas 12. je mi to dost luto, ze clovek ktory sa mi javil velmi rozumny taketo nieco potrebuje. ak mas problemy, skus si ich ventilovat inac, pretoze si myslim, ze tu nikto na to zvedavy nie je.
Naposledy upravil trikoza dňa 11 Feb 2009 01:25, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!