S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

LuckyAce

Odoslaťod dzejkej 05 Mar 2009 20:46

@Nelz0n: ten clear view sa mi nepaci moc - vobec nemam kam dat svoje HUD stats

Moj uvod na LuckyAce zatial na NL20 :)

Obrázok
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

HUD konfiguracia

Odoslaťod dzejkej 05 Mar 2009 20:53

Tak tu je ta HUD konfiguracia pre HEM. Dufam, ze to staci - dal som na to Export. Ak som nieco zabudol, napiste :).

HUD konfiguracia
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAce

Odoslaťod nelz0n 05 Mar 2009 22:17

[quote="dzejkej"]@Nelz0n: ten clear view sa mi nepaci moc - vobec nemam kam dat svoje HUD stats

no ja som to vyriesil tak ze som vypol abbreviations a mam to v troch riadkoch a da sa to ... trosku nemotorne a nevyzera to velmi pekne ... ale ok ...

a inak som ta dnes videl, som aj sadol k tvojmu stolu (nahodou :) )ale si siel prec o par minut
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: LuckyAce

Odoslaťod dzejkej 05 Mar 2009 22:20

nelz0n napísal:
dzejkej napísal:@Nelz0n: ten clear view sa mi nepaci moc - vobec nemam kam dat svoje HUD stats

no ja som to vyriesil tak ze som vypol abbreviations a mam to v troch riadkoch a da sa to ... trosku nemotorne a nevyzera to velmi pekne ... ale ok ...

a inak som ta dnes videl, som aj sadol k tvojmu stolu (nahodou :) )ale si siel prec o par minut


ja si tiez precistim tie stats a asi to rozdelim na viacero casti a obalim tie ich name/stack obdlzniky .. ked ma clovek malo miesta, tak nastavovat HUD zacina byt umenie :-D

a koncil som, pretoze som unaveny z celeho dna a zle sa mi sustredilo, no aj tak to stacilo na takmer 3 BI za 400 ruk :fish:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod nelz0n 05 Mar 2009 23:45

no ja som to skusal nastavit tak ze 2x po dve pruzky nad a pod ale ma to zopar problemov, pri resizovani stolov niesu staty na tom istom mieste, ale teraz rozmyslam ze uz by to malo ist kedze mam presne vzdy rovnake nastavenie stolov, mozno to vyskusam
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Mayday 06 Mar 2009 08:46

no vitaj v komunite rybarov na luckyace. ryb je tam habadej na vsetkych stakes, tak si uzijes :)

inac ta konfiguracia, ktoru si tu ukazoval sa mi dost paci (ja mam vecny problem s tym, ze si nemam kam umiestnit stats z HUDu) zrejme ho vyskusam tiez, ak to zvladnem technicky.

tak zatial gl na stoloch
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 06 Mar 2009 16:08

Mayday napísal:no vitaj v komunite rybarov na luckyace. ryb je tam habadej na vsetkych stakes, tak si uzijes :)


No to si vsimam :). Kopa fishiek + luck = profit. V all-in situaciach nad 30BB som narazil na tu cast range supera, ktora bola pozadu a nedoslo im a raz som bol pozadu a suckoutol. No skill involved :fish: :D .

Obrázok

Mayday napísal:inac ta konfiguracia, ktoru si tu ukazoval sa mi dost paci (ja mam vecny problem s tym, ze si nemam kam umiestnit stats z HUDu) zrejme ho vyskusam tiez, ak to zvladnem technicky.


Ten mod co som postoval sa veru paci az mne, ale ma ROZCULUJE, ze sa tam neda nastavit preffered seating a mam v tom strasny bordel. Nakoniec som sa rozhodol dat si ten "3d" view a pomenil som si kvoli LuckyAce svoj HUD.

VPIP/PFR/AF/H som dal hore nad ich mena s vacsim pismom a zvysok je na spodu s tym, ze su tam aj skratky, aby som si vedel zvyknut. Omnoho menej sa to prekryva ako predtym a su vidiet aj superove karty, takze aj ked skaredsie, ale praktickejsie. Ak ma niekto zaujem, mozem to uploadnut. Este by to chcelo nejaky image stola, ktory by bol menej farebny a rusivy - asi nieco urobim :).

Obrázok
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Sunwu 06 Mar 2009 16:49

si sa dal na FR??? alebo to nie je tvoj sshot?
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 06 Mar 2009 16:51

Sunwu napísal:si sa dal na FR???


lol, nie .. layout testujem na plnom full ring stole, aby som si mohol nastavit umiestnenie HUDu pre vsetky miesta :)

nemam uchylku obcas si hopsnut na NL6 FR :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Sunwu 06 Mar 2009 16:52

no ved sa mi to hned nezdalo :D
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!