Rybár (poker blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod w4444x 14 Mar 2009 14:24

Rybár napísal:tu dzejkej: mame rovnake myslienkove pochody :)

aj mna zaujima ci to bude dlhodobo ziskove.

az po turn to vyzera, ze moze mat par na ruke. Neviem ci by river pushol s parom. Pretoze ho dorona iba lepsie. Takze ide o value bet alebo pure bluf. Mozno mu turn priniesol nejake combo???´

EDIT1 mna osobne napada JhQh KhQh 9hJh. Inak ked si to zoberies ta jeho line call - ch/r - push vyzera brutalne. Preto to aj ja vyuzivam niekedy na cisty bluff. Samozrejme hrac musi aspon troch rozmyslat lebo fish to nepochopi


bol by hlupy aby pushoval kombo na turne na sparovanom boarde , ja osobne v deep potoch tiez casto skusim shot nejakym raisom na turne proti tight regom ktoreho range mi na trips nepasuje
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 14 Mar 2009 14:34

jeho ch/r bolo okolo 14% co nie je malo. Podla mna ma nebude ch/r na takom suchom flope ako cisty bluf pretoze tam moze reprezentovat iba poker alebo full house. Je OOP takze ak jeho ch/r dorovnam tak mam par, T, mozno AK. Je OOP a na turne by stale nevedel kde je.

Je jasne, ze toto je castejsie value line ako bluff. Ale ak to robis obcas aj s air tak je to velmi ucinny bluf. Pretoze kazdy predsa vie, ze ak ta niekto ch/r na turne tak TP nie je good enough :evil:

to w4444x: FH je velmi uzka cast mojho range takze s combom to moze spravit pricom sa spolieha, ze mu to casto foldnem.
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod dzejkej 14 Mar 2009 14:50

Rybár napísal:Podla mna ma nebude ch/r na takom suchom flope ako cisty bluf pretoze tam moze reprezentovat iba poker alebo full house.


No podla mna zase callovat s airom, pricom na turne prida miracle card davajuci nejake kombo - to je znacne mensia sanca ako jeho c/r na flope. Nemyslis? :)

A ak mu jeho c/r dorovnas, tak nepokracuje dalej, pretoze aby donutil vacsinu Tvojho range foldnut, musi investovat veelmi vela - ja tam nic zapeklite nevidim :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 14 Mar 2009 14:54

nemyslim, ze combo bude mat casto. Podla mna vsak moze dorovnat flop s tym, ze ma ublafuje na turn alebo river (ak pride nejaka scary karta). Moj range je dost siroky lebo som 3b z BTN a hralo sa iba 4handed. CB je povinny takze to moj range nezuzilo.

ja osobne proti regom malokedy robim ch/r na takom suchom flope ako cisty bluff. Preto ma casto dorovnaju a ja mam na turne problem. Radsej mam flopy, kde mozem reprezentovat TP, dva pary, set, FD, OESD atd.

Na suchom flope radsej callnem a spolieham sa ze pride scary karta
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 14 Mar 2009 14:57

uz idem dat vysledok

dzejkej chces si typnut co som urobil :lol2:
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod dzejkej 14 Mar 2009 14:58

Rybár napísal:Na suchom flope radsej callnem a spolieham sa ze pride scary karta


No lenze ak pride scary karta a Ty nemas inciativu, tak vlastne planujes co? Ze super betne a Ty raisujes? Tym padom si s normalnymi stackmi v all-ine. Ak na suchom flope dava Tvoj super povinny c-bet, tak na scary karte predsa cakas dalsi povinny bet od neho, nie? :)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 14 Mar 2009 15:10

mas pravdu je tam vela problemov preto robim iba malokedy ;)

tu je hypoteticka situacia

ja som BB vs BTN steal

PF 14 (r BTN) + 2 (SB) + 14 (ja call) = 30

suchy flop: BTN urobi CB cca 20 ja call t.j. pot je 70

turn: BTN second barell 50 ja ch/r na 135 t.j. zostava mi 231 behind. Takze este nie sme v all-ine :)
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod dzejkej 14 Mar 2009 15:16

Mas pravdu, v raisovanom pote nie si v all-ine, ale v 3bet pote si :-D .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod w4444x 14 Mar 2009 15:18

Rybár napísal:uz idem dat vysledok

dzejkej chces si typnut co som urobil :lol2:


urcite si callol inak by si tolko nenapinal a fold by si uz postol :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod palo1973 14 Mar 2009 15:18

-dal si hero call a on ukazal QQ....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!