PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 24 Mar 2009 22:16

to falesh - potrebujes naimportovat "tournament summaries". Ak hras na PS tak si to vyziadas cez lobby a poslu ti to na mail. FTP napriklad zapisuje tournament summaries priamo do adresara kde je aj hand history. Zalezi kde hras, mam taky pocit ze vela herni nema tournaments summaries.

to kelo1111 - skus dat trosku viac info, v akej herni hravas, kolko ruk mas v databaze. Robil si uz houskeeping ?
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod falesh 25 Mar 2009 10:20

[quote="keso26"]to falesh - potrebujes naimportovat "tournament summaries". Ak hras na PS tak si to vyziadas cez lobby a poslu ti to na mail. FTP napriklad zapisuje tournament summaries priamo do adresara kde je aj hand history. Zalezi kde hras, mam taky pocit ze vela herni nema tournaments summaries.

dik za radu, skusim, snad to pojde...inac hram na PS a nie a nie dosiahnut aby som isiel hore :))) ako na horskej drahe to mam :wall:
Obrázok používateľa
falesh
 
Príspevky: 59
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod BananaJoe 12 Apr 2009 13:45

Jeden problem , ked si pozeram na svoje staty v General okienku ukazuje mi rake urcitu sumu a ked si kliknem na okno Summary tak tam mi ukazuje rake niekolkonasobne vyssi, ktory je ten pravy ?
BananaJoe
 
Príspevky: 90
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod thifooo 17 Apr 2009 17:19

mam taky jeden problem:)...dalo by sa nejak zistit kolko raked hands som odohral v pocker trackeri 3 akosi som to tam nemohol najst:)
thifooo
 
Príspevky: 3
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Botso 27 Apr 2009 12:07

Neviete mi niekto poradit ako nastavit v PT3(mam zatial len trial) ace hud aby sa mi zobrazovali stats pri hracoch aj realne pri stole.PT3 mam ako tak nastaveny,importuje,uklada hand history.Som uplny zaciatocnik co tyka softu.
Botso
 
Príspevky: 13
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 27 Apr 2009 13:43

Botso napísal:Neviete mi niekto poradit ako nastavit v PT3(mam zatial len trial) ace hud aby sa mi zobrazovali stats pri hracoch aj realne pri stole.PT3 mam ako tak nastaveny,importuje,uklada hand history.Som uplny zaciatocnik co tyka softu.

zaskrtni v zalozke imoprt/auto import checkbox "start automatically". Nachadza sa pod tlacitkom "Start HUD"
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Botso 27 Apr 2009 22:20

Dík,to už mi funguje,ale mam to pomaly cez celú obrazovku.Potom nemôžem hrať.Nevieš ako to mám nastaviť,aby mi to nezakrývalo stoly.
Botso
 
Príspevky: 13
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 27 Apr 2009 23:32

Botso napísal:Dík,to už mi funguje,ale mam to pomaly cez celú obrazovku.Potom nemôžem hrať.Nevieš ako to mám nastaviť,aby mi to nezakrývalo stoly.

..teraz vobec netusim o com hovoris :) ..co Ti zakryva stoly a nemalo by
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Botso 28 Apr 2009 04:14

Normálne hrám cash games a spustím PT3 aj HUD a zobrazia sa mi stats všetkých hráčov pri stole a to mi prekryje pokrový stôl,tak že memôžem hrať.Asi budem mať niečo zle nastavené.
Botso
 
Príspevky: 13
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod rebro 28 Apr 2009 07:04

Popresuvaj si tie stats pravym tlacikom mysi.
rebro
 
Príspevky: 96
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!