Rybár (poker blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 03 Máj 2009 23:34

uz mam za sebou prvych 500 km, takze to vyzera nadejne a asi to prezijem :Yahoo!:
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod yegon 04 Máj 2009 09:08

kedze je za nami 1/4 roku tak je cas trochu rekapitulovat


upresni prosim v ktorej krajine ma rok 16 mesiacov, rad sa tam prestahujem :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 04 Máj 2009 10:29

hop, taka mala chybicka. Mala tam byt 1/3. ;)

Na druhej strane by som sa mal asi nad sebou zamysliet. Ked robim taketo chyby pri pisani jednoducheho textu, tak ako to musi vyzerat ked hram 6 stolov. Mozno aj preto 160k break even obdobie :crazy:
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod yegon 04 Máj 2009 11:11

no ja som prave po 100k breakevene prehodnitil svoju snahu sa v dohladnej dobe vypechorit na NL1k :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 04 Máj 2009 11:29

ja som uz zvazoval shot na NL1000, ale odlozil som to. Myslim, ze este nie som pripraveny. Nemam sa kam ponahlat. Na NL400 resp. 600 sa citim v pohode a este stale mam co zlepsovat. Potom som cast bankrollu vybral na motorku a bolo rozhodnute ;).

Ak by sa mi vsak podarilo udrzat winrate okolo 5BB, tak pri 30-40k hands za mesiac by som to mohol zvladnut v dohladnej dobe.

EDIT:
btw uplne ta chapem, neboj to sa zlomi. Ked chytis hot run, ktory ta caka, tak si na NL1000 za mesiac :Bravo:
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 10 Máj 2009 22:41

Po dlhom case som si vcera pre spestrenie zahral turnaj. Vybral som si 80k guaranteed na stars s buy-in 55usd, prihlasilo sa nieco cez 2k hracov. Aby som sa nenudil tak som si otvoril aj par cash stolov. Po 2hod som ich vsak vypol, pretoze sa mi moc nedarilo. Objektivne vsak musim povedat, ze cash som vcera nehral dobre.

Nakoniec som skoncil 15 a bral som cca 700 USD. Hralo sa cca 7 hod, ked nas bolo 45 tak som bol chvilu druhy. Mal som dost stastia, vyhraval som vsetky dolezite flipy. Pokazilo sa to az nakoniec, ked som prehral QQ proti 77, potom som si nabehol s TT do QQ a nakoniec som poslednych 8BB musel pushnut s A9o, BTN mal KK takze som skoncil.

Zistil som ale, ze ma turnaje uz nebavia. Takze urcite zostanem verny cash, ktore je pre mna vynosnejsie. :D

Aj ked vcera to tak nevyzeralo:
cash: - 2k
MTT: + 700
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 11 Máj 2009 23:52

v minulosti som skusal a bol som par krat na platenych poziciach. Tento rok som ho ale este nehral. Turnaje som vypustil aj preto, ze vacsina velkych turnajov sa hra v nedelu v noci a ja musim vstavat v pondelok do prace. Ked ma vyhodia, tak si urcite zahram ;)

teraz sa urcite nechystam tocit ziadne video, pretoze mam dost malo casu. Buduci mesiac by to mohlo byt lepsie, tak mozno potom. Kritika by ma mohla posunut dalej..... takze potom nieco spacham.

co sa tyka table selection. Tak pre mna je to teraz priorita cislo 1. Nehovorim, ze sa neda vyhrat aj nad regmi ale je to podstatne tazsie. Musis hladat ich slabiny a viac sa sustredit na hru. Ak mam na stole aspon 1 fish tak som schopny hrat v pohode 6-7 stolov. Pri 6 stoloch plnych regov, by to bolo asi tazke a musel by som ubrat na stoly. Momentalne som obetoval RB a bonusy a hram na FT a Party, NL400 a 600. Takze mam na vyber cca 40-50 stolov. Chcem este pridat Stars, takze by mi to malo zatial bohate stacit.

Ak je stol plny regov + 1 fishka. Hned ako fishku niekto vyberie a odide, tak vacsina regov odchadza a ja to robim rovnako.

Ja osobne na regov tlacim hlavne v malych a strednych potoch. Skusam vsetko mozne, donkbety, ch/r na miesto CB, min raise v pozicii a pod. Zatial sa to oplatilo. Ak ma aj nachytaju pri blufe, tak ma to nestoji az tolko.
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod obivano 20 Jún 2009 09:54

Obrázok
Obrázok používateľa
obivano
 
Príspevky: 887
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/8 krát
Karma: 7

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 20 Jún 2009 10:11

Dakujem, to mi urcite pomoze zlomit 30k break even. :ROFL:
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 20 Jún 2009 23:50

Na ziadost yegona a w4444x davam update ;) :

Od Januara som mal problemy v praci, kedze som mal iny nazor na riesenie "svetovej" krizy ako naše vedenie. Nakoniec sa to uspesne vyriesilo a dostal som vypoved. Takze od 1.6.2009 som oficialne nezamestnany. Nemam hlavu v smutku a beriem to pozitivne. Vo firme som aj tak stravil viac casu ako som planoval. Takze vypoved beriem ako impulz, ktory ma nakopne.

Moj plan je 1/2 roka stravit na urade prace. Musim si predsa od statu vybrat to co som do neho za posledne roky natlacil :crazy:
Je to tiez vyborna prilezitost skusit to vaznejsie s pokrom bez vacsieho rizika, kedze prijem mam zabezpeceny. Druhe + je, ze si mozem uzit leto a venovat sa naplno treningu :D

Dost bolo z mojho osobneho zivota a podme na to preco chodime na toto forum - POKER

April a Maj boli velmi dolezite pretoze som sa zameral na vytvorenie safe BR. Kedze sa chcem pokru venovat vaznejsie 25 BI uz samozrejme nestaci. Na zaciatok som si stanovil, ze potrebujem min 50BI do 1.6.2009. Bol som pripraveny prejst na NL200 ak nebudem mat 1.6. min 50BI na NL400.

Nastastie April a Maj ma zastihol v skvelej forme, tu su vysledky:

NL600 - 16k hands - 7,73 PTBB/100
NL400 - 57k hands - 4,65 PTBB/100
spolu - 73 hands - 5,38 PTBB/100

takze od 1.6. mam safe BR na NL600 :good: Som v velmi rad, ze nemusim ist nizsie. Momentalne sa na danych limitoch citim velmi dobre. Len pre poriadok momentalne hravam 6 max na Party, FT a PS. Table selectujem na NL400 a NL600. Vacsinou hravam 6-9 stolov. Od HH dealer kupujem hands history a na tabĺe selection pouzivam SPADE EYE a TELESCOPE.

Jun ma nezastihol v takej dobrej forme a prvych 30k ruk som bol BE. Potom sa to vsak dostalo do starych kolaji a tento mesiac som zatial 2,46 PTBB/100 po 43k hands. Co je good.

PLAN
- este 2-3 mesiace vydrzat na danych limitoch. Cast vyhier budem urcite vyberat a cast necham na zvysenie BR
- shot na NL1000 vyskusam az ked budem mat min 50BI
- viac studovat, mam zaplatene deucescracked. Je tam strasne vela videi, takze budem potrebovat radu od skusenejsich ktore serie sa oplatia pozriet.
- budem postovat zaujimave ruky tu v mojom blogu
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!