7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 18 Jún 2009 19:11

Ranko, and the winner is:

TuKE napísal:Je to málo pravdepodobné, ale tipujem AA :)


:lol2: Som neveril vlastnym ociam ked som to videl, live sa mi to este nestalo...

Dik za vsetky tipy, vidim ze to naozaj niekto aj cita :) Keso dik za fotky, vsetkym dik za sukromne spravy, ked sa vratim dnes z Ria tak odpoviem. Beriem si dnes fotak, vecer je tam 10k BI Event v 7card Stude, takze zrejme sa tam mihne nejaky ten pro...

Gratz Dagovi, ma vysledky chalan.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod Horsey7 18 Jún 2009 19:39

zasluzim si aspon 50% :D

Horsey7 napísal:AA/KK
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod j0jiii 18 Jún 2009 19:53

no som teda zvedavy na tie fotky :D
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod josipjs 18 Jún 2009 19:58

Horsey7 napísal:zasluzim si aspon 50% :D

Horsey7 napísal:AA/KK


neboj, urcite ti zlomi zeton na poli :)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod spax 18 Jún 2009 20:42

jak je to tam ve vegas s cardprotectory? Použivaj tam hrači nějaké svoje talismany nebo tak? :) napiš nějaké perly :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod Pepi 19 Jún 2009 06:55

Ts, TuKE! Ty lucker! :) gratz

7castle: na fotenie ber radsej manzelku :lol2: Btw. ma na fotenie oko. Foto tej tety v bazene je kompozicne eno-nuno (sa v tom trosku vyznam), dokonca aj vystihla spravny moment - vyraz.
Takze tebe :gl: pri hrani a jej pri "tvorbe"! :D
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 19 Jún 2009 08:02

Tak a som tu zas, po 9 hodinach v praci :)

Skoncil som par dolarov v pluse, co je vzhladom na priebeh dna zazrak. Bol som teda v Riu hrat 10man SNGcka, s brutal turbo strukturou (je v mojom prechdadzajucom prispevku), s BI $175, winner takes all 3x$500 chips na WSOP a $120 v cashi. Dosiel som tam cca o 11.30, a uz to tam pomerne ficalo. Akurat sa otvaral $225, a po skusenostiach s predchadzajucich dni som si povedal ze radsej si zahram drahsi ako ziaden, a isiel som do toho (nebolo jasne, kedy sa otvori $175, nebol som este zorientovany). Inak okrem $175 a $225 tam bezia este $125, $275, $325, $525 a $1030, asi si viete zratat o co sa v ktorom hra :) Po tej $225ke nasledovalo este 4x $175, presne podla planu...

1. $225ku som zacal dobre, uz v druhom leveli 25/50 prebehla klasika, ja som raisol AK, tipek volal AJ, na flope AQx sme skoncili v AI, double up. Potom som mal cely cas tesne pod 2k, a to az do druheho pushu s cca 1700 pri 100/200 ked sme boli este 4, BB nasiel AK takze moje 87 bolo malo :(

2. Toto bol funny turnaj, prve dva levely som mal AA, KK, AQ aj AK, ale vytazil som len 225 z AA PF, po flope uz nic, KK bralo blindy, s AK som mal walk a AQ foldli. Tiez som tu mal stale 1.5k -2k, nejako to stacilo az kym sme boli 3, tam som nabehol s A3 do 88, so zvyskom zdabloval s AJ proti A7, ale klucovy push K7s narazil na AJo, flop K89, turn T mi dal este aj FD, ale river Q ma zabil :(

3. Tu som pustil na zacitku asi 150 na raise s AQo z nejakej LP, cely cas som nic nemal, prvy push mi este foldli, druhy som uz bol fakt short a akurat stupli blindy, AJ<75 :(

4. Netrvalo dlho, asi 6. ruka v poradi QQ, nejaky mlady chalan limpol za 25 mp, ja CO raise 125, blindy fold, chalan dost rychlo rerasie 500, vravim si OMG co ma byt toto za finta, idem AI, chalan call, KJo, flop K53, dovi dopo.

Tym padom som bol uz krasnych skoro 800 dole :o

5. Podla planu som dal este jeden, a to bola aka haluz ;)

Pri 25/25 mi dojde AKo, raise na 75, BB call. Flop 962, tipek check, ja 125, on call. Turn 3 bol 3. club, ja som mal cluboveho kona. On check, ale zdal sa mi strasne nervozny, vravim si chalan nevie co robi ale ma nejaku haluz, nenecham sa teraz c/raisnut, vezmem kartu a uvidime. River 7 spravil moju :club: farbu, tipek bet 175, tak som moc nerozmyslal a zavolal, sak co ked ma nahodou A. Ukaze Q9 bez clubu, vravim si WTF, idem otocit K high farbu ked tu zrazu zbadam ze turn je 3 :spade: :shock: ! Hehe ale zachoval som duchapritomnost, zatvaril sa akoze uff to bolo tesne mam 88 neveril som ti 9 a s nobelsou som zlozil 8-)

Hned na to som zaplatil nejake blindy, zostalo mi 500, a citil som sa ako posledny chudak. :(

Coskoro na to moj oblubenec raise na 125 mp, ja KJs, vravim si nejde to normalne skusim inak (inak povedane mini titlik), AI, chalan sa krutil 2 hodiny a potom call, mal 22, flop K. Nasledne som zobral nejakeho shorta s 77 vs AJ, potom som niekde pri 50/100 raisol na CO na 250 s KQ lebo BB bola nejaka weak babenka, button call, babenka AI nejakych 1200, vedel som ze fesi foldne, tak som sa presvedcil ze mam odds, mala AK, flop blank, turn Q, haha, zrazu som bol chiplider, a vravel som si, tak vam treba, myslite si ze som lucker, mne je to jedno.

Ked sme dosli do 3handed som mal asi 2300, chiplider navrhol odlozit nieco pre vsetkych, nakoniec preslo 200 pre druheho aj tretieho, co sa mi zdalo OK vzhladom na moj stack a celkovu situaciu. S 2.5k som sa dostal do AI s AK proti A3 chiplidra, a hned som mal 5k 8-) Nasledne vypadol short, mali sme obaja 5k, zvysili sme porazenemu cash na 300, trochu som ho tlacil, pri 6k mi zavolal moj A2o push a AJo, flop blank, na turne mi dosla wheel draw, na river 2 8-) Kym to chalan rozdychal mal som vo vrecku 3 $500 chipy, a o par minut som bol registrovany na Event $39, sobotu o 12, cap 2800 ucastnikov, ja medzi nimi, stol 49, miesto 9, 4500 chips, hodinove levely, dufam ze vydrzim aspon 3 hodiny :)

Zajtra mam day off, budem sa cely den opalovat, malo by byt slnecno a 100 Fahreheita, co je asi 37 Celzia.

Inak a ako som vravel, medzitym som pobehoval po celom WSOP, bezal tam nejaky FT kde zas sedel Roland De Wolfe (dufam ze pisem spravne), ale hlavne, o 5 zacal 10k BI v 7card stude, takze bolo jasne ze budu celebrity, videl som (a odfotil), Chrisa F., Barryho G., Jennifer H., Daria M., Philla H., Doyla B., Scottyho Ng., Grega R., a urcite aj mnohych dalsich, akurat tych som nepoznal (vraj bol aj Ivey ale toho som nevidel) :poklona: Zajtra skusim pochopit ako resiznut tie fotky a ak to zvladnem, tak nieco postnem.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod j0jiii 19 Jún 2009 08:47

YEAAH gratz k splneniu snu ze si zahras na WSOP :) Tak teda HF :>
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod TuKE 19 Jún 2009 08:59

7domčekov napísal: :lol2: Som neveril vlastnym ociam ked som to videl, live sa mi to este nestalo...

To vieš, tie skúsenosti s live games sa prejavili pri tipovaní. + som prečítal, že si tú hru neprehral, to je zase ten read :D
Mne sa podarilo:
Prvýkrát som v ALL-INe na 5/10skk uluckoval KK vs. AA vs. AA (trafil som koňa na flope)
Druhýkrát som v GV na 1/2e uluckoval QQ vs. AA vs. AA
(hrali sme 2 boardy, v prvom som trafil straight, v druhom som mal inside+setdraw, neprišlo, ale aj tak, 1/2 z 3way potu poteší :D )

Horsey7 napísal:zasluzim si aspon 50% :D
Horsey7 napísal:AA/KK

No neviem koník, trafil si iba polovicu z tej polovice, ktorá ti patrí, teda vlastne štvrtinu chipu. Poliť by som rozpolil, ale zase vysekávať 1/4 z chipu? To radšej ho nechajme pokope u mňa a ja ti prinesiem 1aud chip zo Star City ako odškodné. Čo ty na to? :)

Inak GL 7 domčekov, snáď vyhráš ten event, nech sa tie chipy kradnú ľahšie :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod keso26 19 Jún 2009 09:26

no som rad, ze si ku koncu opravil svoj povestny flip box KQvs AK a A3 vs AJ :D ..drzim palce na evente :gl: ..a fotky mi kludne posli, ja ich resiznem za pol minuty.

Alebo ked to chces spravit sam, ide to aj v klasickom windowsackom skicari. Nie je tu sice mozne resizovat na presne hodnoty pixelov, ale len akesi zmensenie obrazkov, ale narychlo postaci. Otvoris si v nom fotku, v menu klikni na "obrazok", zvol "zmenit velkost alebo skosit" a do prvych dvoch okienok "vodorovne" a "zvislo" napis hodnotu tak 30%. 5Mpix fotka s rozlisenim 2560x1920 sa takto zmensi na 768x586 co je pre forum good. Ak ma fotka viac Mpix, musis zvolit vacsie zmensenie (este menej ako 30%) pripadne naopak. A na konci si daj "ulozit ako" aby si si nepresaveoval original foto a neprisiel o nu.

Ale ako vravim, v pohode mi posli aj 20 fotiek, ja to vo photoshope spravim za 2 minuty ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!