7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod TuKE 19 Jún 2009 09:32

keso26 napísal:Ale ako vravim, v pohode mi posli aj 20 fotiek, ja to vo photoshope spravim za 2 minuty ;)

To robíš ručne prosím pekne? :)
Skúšal si už niekedy Zoner? :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod spax 19 Jún 2009 09:40

ve Vegas je ted predavani cen hockey playerum za uplynulou sezonu nhl

viz -
Kód: Vybrať všetko
http://hokej.idnes.cz/kral-oveckin-je-nejuzitecnejsim-hokejistou-nhl-podle-novinaru-i-hracu-1zk-/nhl.asp?c=A090619_065924_nhl_par


mozna ze tam potkas aji nejakou nhl celebritu, tak muzes odfotit :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod keso26 19 Jún 2009 09:56

TuKE napísal:
keso26 napísal:Ale ako vravim, v pohode mi posli aj 20 fotiek, ja to vo photoshope spravim za 2 minuty ;)

To robíš ručne prosím pekne? :)
Skúšal si už niekedy Zoner? :D

masovky robim cez ACD See, ale este som si ho nestihol nainstalovat do compu po reinstalacii win (asi pred mesiacom) No a kedze instalacia mi zabere tak 7-8 min a 20 fotiek v PS tak 2 minuty je jasne, ze ACD See nenainstalujem az kym ho fakt nebudem potrebovat :-D ..zoner nepouzivam
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod yegon 19 Jún 2009 12:13

ja som pre manzelku vyvinul najjednoduchsiu metodu zmensovania obrazkov na svete ku ktorej nepotrebujes ziaden softver :)

1. otvoris si folder s fotkami a oznacis tie ktore chces zmensit - mozes aj po jednej alebo drzis stlaceny CTRL a klikas mysou na obrazky a tie sa ti pridavaju k oznacenym (CTRL+A oznaci vsetko)

2. ked mas oznacene fotky tak na jednu z nich kliknes PRAVYM tlacitkom na myske a zvolis Send to -> mail recipient

3. vyskoci ti okienko ktore sa ta pyta ci chces fotky pred poslanim zmensit a ak kliknes na "show more options" tak si mozes vybrat aj rozmer

4. ked das ok tak ti to fotky zmensi a prida do novej mailovej spravy - tam uz len das v menu File->Save attachments a ulozis si ich zmensene kam chces

na prvy pohlad to mozno znie komplikovane ale je to super funkcia aj pre posielanie fotiek takze ked si to clovek raz skusi pouziva to stale a uz to nezabudne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod APminer 19 Jún 2009 12:26

yegon napísal:ja som pre manzelku vyvinul najjednoduchsiu metodu zmensovania obrazkov na svete ku ktorej nepotrebujes ziaden softver :)

1. otvoris si folder s fotkami a oznacis tie ktore chces zmensit - mozes aj po jednej alebo drzis stlaceny CTRL a klikas mysou na obrazky a tie sa ti pridavaju k oznacenym (CTRL+A oznaci vsetko)

2. ked mas oznacene fotky tak na jednu z nich kliknes PRAVYM tlacitkom na myske a zvolis Send to -> mail recipient

3. vyskoci ti okienko ktore sa ta pyta ci chces fotky pred poslanim zmensit a ak kliknes na "show more options" tak si mozes vybrat aj rozmer

4. ked das ok tak ti to fotky zmensi a prida do novej mailovej spravy - tam uz len das v menu File->Save attachments a ulozis si ich zmensene kam chces

na prvy pohlad to mozno znie komplikovane ale je to super funkcia aj pre posielanie fotiek takze ked si to clovek raz skusi pouziva to stale a uz to nezabudne



a co je to "... folder ... " :lol2: :lol2: :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod APminer 19 Jún 2009 12:28

jinak v sobotu ti drzim palce :gl: :gl: :gl:

PS: na oplatku mi drz palce v nedeli - :fish: jde na U***et Masters do Prahy a uz bych rada neco uluckovala :wall:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod keso26 19 Jún 2009 13:48

APminer napísal:uz bych rada neco uluckovala :wall:

???..APik ani si sa nepochvalila ze si v tej Kanade podstupila operaciu svojho zovnajsku :lol2:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod APminer 19 Jún 2009 13:53

keso26 napísal:
APminer napísal:uz bych rada neco uluckovala :wall:

???..APik ani si sa nepochvalila ze si v tej Kanade podstupila operaciu svojho zovnajsku :lol2:


pokud jsem nezapomel (-a) gramatiku, tak :fish: je rodu zenskeho ;) :lol2:
chce to totiz analyzovat celou vetu, ne cast vytrhnout z kontextu :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod igy94 19 Jún 2009 14:37

APminer napísal:jinak v sobotu ti drzim palce :gl: :gl: :gl:

PS: na oplatku mi drz palce v nedeli - :fish: jde na U***et Masters do Prahy a uz bych rada neco uluckovala :wall:
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 20 Jún 2009 00:02

Takze, najprv par reakcii:

Pepi dik za pochvalu, odovzdam, zajtra na WSOP pojde aj manzelka s fotakom, je tam co fotit aj po tejto stranke, snad sa nieco zadari :)

Vsetci dik za navody na resizovanie, hned sa na to pozriem.

Spax, nic extra som zatial nevidel, su hraci co pouzivaju rozne lucky zetony, ale vravim nic extra. Akurat vcera tipek co som ho uluckoval v HU bol srandista, mal nejaky lucky coin, vzdy pozrel ruku, ritualne na nu polozil ten coin, a potom 10 sekund rozmyslal a ritualne pomaly dal dole coin, a foldol :) Funny to bolo najma ked sme boli 3, jeho tahy trvali asi 3x tolko ako nas zvysnych dvoch dokopy, on totizto este pred kazdym betom ritualne pohyboval pomalicky rukou a nakladal pomalicky zetony, asi aby nebol citatelny, a este mal aj kapucu a okuliare, skoro ako keby bol na FT ME WSOP :lol2:

To NHL som nezachytil, vyhral Chara nieco? Idem kuknut.

A este aby som nezabudol, strasna sranda to bola vcera, hral som 5 tych SNGciek, mozno 2 ludia sa tam zopakovali, takze som mal cca 47 superov, nenasiel som jedineho o ktorom by som s istotou mohol povedat ze bol dobry. Boli vselijake funny limp/cally pri 25/50, raise/foldy, neskutocne foldy - najlepsi bol tipek ktory foldol pri 100/200 allin buttonu na BB, ktory mal 425 :) Tu vo Vegas je to tak, ze ked niekto raisne, dealer zoberie do potu od kazdeho vysku posledneho betu a necha pred raiserom iba chipy predstavujuce raise. Tak to bolo aj tu, spravil pot 500, pred BTN ostalo 225, BB chytil do ruky 3 chipy predstavujuce 225, smutne ich zmolil v ruke, pozrel 2x na karty, a foldol.

Tiez je vyborne ked niekto limpne (samozrejme nieco ako 55 ci JTs), potom pride raise, limper sa zamraci, 3x skontroluje karty, skumavo pozera na raisera akoby sa dalo dojst na to co ma, potom sa zatvari strasne drsne, dorovna, a tvari sa ze "no pozrime sa na flop tam ta strasne obohram" - pricom v pote je 400 a on ma este 725 behind :)

Dufam ze som nikomu nezabudol na nieco odpovedat, idem kuknut na tie fotky.

EDIT: Jasne ze som zabudol, APik GL! :Bravo:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!