7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 02 Júl 2009 16:31

No tak vcera moje znechutenie dosiahlo vrchol, a dufam ze to uz na tento rok stacilo :bad:

Na druhej strane Ferkan vsetko najlepsie, myslim ze krajsi darcek som ti ani nemohol dat :Rose:

Boli sme obaja na 100 Freez v Hrone, z pokerportalistov som stretol (aj pri stole) este Iva. Garancia 5k bola prekonana, lebo bolo 68 ludi, 10k blindy a 30min levely davali tusit, ze to bude na dlho... od zaciatku som nechcel jedine, sediet tam do rana a vypadnut bez penazi, ale vedel som ze to tak dopadne, este som aj rano vstaval :(

Co som vsak netusil, ze vypadnem ako uplny magor :bad: Vyvijalo sa to tradicne, od zaciatku nic, obcas som nieco uhral, dlho som mal cca 9-11k, a to v podstate az do momentu, kym to znamenalo 10BB :) Tam sa stal zazrak, vyhral som flip, takze som miesto vypadnutia ostal (cca o 1 rano). O 2 rano som sa pustil do dalsieho flipu, aj tento som vyhral, nasledne som prehral s nejakym shortom takze som mal cca 50k pri 1/2k.

A vtedy sa mi zatemnil mozog, s Q5o som pushol BVB do Ferkana, ja asi 48k, on asi 39k (myslel som ze ma tak 35k, cize pod 12BB)... kazdopadne to bola volovina, mal privela, a ja akurat nevhodny stack, ale hlavne, osud sa opat rozhodol ze ako obycajne musim kazdu zasadnejsiu chybu zaplatit, takze oslavenec otocil TT :( Dost ma ospravedlnuje totalna unava, 3den jetlagu, od 12 som vazne myslel ze tam zaspim... kazdopadne asi v zivote som tak dlho nenadaval ako potom pri vychode z herne a po ceste domov, uz v herni som myslel ze nieco rozbijem :(

Tych 8k co mi ostalo som pushol s 33 do KK fwiw.

No nic, zajtra idem splavovat Hron, ide nas 7, nikto to v zivote nerobil, ked bude v spravach nieco o utopenych blaznoch, sme to my. Stredu by som uz mal byt nastupeny na 500E special v Hrone, od stvrtka zacnem naplno grindit.

Ferkan ako sme dopadli? Vyhral si ty alebo my favourite player Lasky? ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod ferkan 02 Júl 2009 20:29

No bolo mi to luto ze som ta zrovna ja tak odrovnal, najma preto ze si tam bol urcite najlepsi. Nakoniec som skoncil piaty. Na final som sa dostal v pohode ako average. Pomalicky som navysoval svoj stack kradezami a posuval sa vyssie, cestou som aj uhaluzil shorta s A4>KK. Zial silne ruky ma zradili. Najprv KK<TT, co ma ale stalo len 1/3 stacku. Neskor vsak AK < AQ proti chipleadrovi, fok, vyhrat tuto hru tak si dovolujem tvrdit ze na 90% vyhram,bo by som bol monster chipleader, a uz tam bol jeden uplny short a dalsi mal tiez malo. Takze nejakych 400e som bral, lasky bral tretie ked ho tiez ten monster chipleader uhaluzil na slabsie eso. Proste nedalo sa proti nemu. Bol to ten typek do ktoreho si pushoval tie 33, samozrejme nakoniec aj vyhral.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 13 Júl 2009 17:25

13. 5. som hral naposledy online, takze dnesna session bola comebackova presne po 2 mesiacoch 8-)

Asi osud usudil ze prehier bolo dost, lebo dnes to bol jeden z tych dni, ked je poker easy. Nejak som extra neluckoval vo flipoch, ale akosi sa mi darilo vyhybat sa monstrom, setupom, 26o pushe mi skladali a vlastne monstre platili :D

Hral som len 69 turnajov, nesiel mi PT3, pauza bola dlha, nechcel som to silit, hral som menej ako obvykle a kratsie ako obvykle. Bolo dost spotov kde som uplne videl ze mi prestavka neprospela, istota dost chybala. Tym lepsie, ze som mal taky dobry start :Yahoo!:
Prílohy
7castle130709.png
7castle130709.png (15.92 ) Zobrazená 2505 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod dzejkej 13 Júl 2009 17:30

Velmi pekny comeback. Nech to tak ide dalej a cele to hlupe Vegas si kupis! :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 16 Júl 2009 15:56

U mna nic nove na svete.

Posledne tri som teda zacal hrat online, cca 300 turnajov spolu, pekny profit, po pociatocnej neistote sa uz rozkukavam a pocit je dobry, uvidime.

Vcera to bola hodne bizarna session, 4x po sebe som prehral AA (v HU vs QTo, v L1 vs KQ AI na JT9 flope, v L3 AI PF vs KK a AK, v L4 AI PF vs 44), 2x som nabehol s KK do AA AI PF (L1 a L3), a prehral som 2x FH o cely stack early - raz som turnol s 33 FH, tipek s 58 chytil na riveri k trips 5 krasnu 8, druhy raz som mal set 9 na flope, 6 na turne spravila FH, akurat super mal 66 :lol2:

Napriek tomu som skoncil v pluse, co je dost sila.

Potom som bol na speciale 550 E v Hrone, tiez nic nove, na zaciatku som vyhral jednu ruku, a odvtedy snad ziadnu, prve dva pushe presli, treti bol bvb flip z Blizzym, 55 vs AJ, flop AJx.


Celkom to vyzera zabavne live, v sobotu sa chystam na 200E kvalifikaciu na WPT, kazdu stredu tento special, buduci vikend ta 222ka v Hrone, uz by bolo nacase nieco hitnut :o

Online musim nejako zvladnut do konca mesiaca 1500 SNGciek, aby som bol aspon Platinum Star a nieco vyhral.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod keso26 16 Júl 2009 16:38

..drzim palce, co hravas teraz, 16-tky ?
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 19 Júl 2009 11:29

keso26 napísal:..drzim palce, co hravas teraz, 16-tky ?


Sry Keso, som diletant, zabudol som odpisat... jj, 16tky, prechod vyssie predbezne neplanujem, ked som vtedy koncil nebol som spokojny s vysledkami, teraz sa len rozbieham, takze budem rad ked sa rozkukam. Celkovo je otazne ci by sa mi zvysila hourly pri prechode, a hlavne, vzhladom na momentalny struggle live nemam velmi na vyber, nemozem experimentovat este aj online, musim niekde zarobit ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 19 Júl 2009 11:38

No tak ako w4444x (pozri jeho blog), som bol hrat tu 200E freez Step 2 na WPT v Hrone. Ucast 16 ludi, takze 3 miesta do Step 3 (900E), 2x Step 2, 1x100E.

Konecne som mal z pokru taky normalny pocit, opat som za cely cas sice nemal normalnu value ruku, ale aspon sa dalo obcas normalne raisnut, zobrat to na cbet, delayed cbet na turne, obcas urobit dobry call na riveri s 3 parom, etc. Jednu haluz som odohral s AKs, je to medzi partiami, budem rad ak sa vyjadrite.

Small-ball pokrom som osciloval medzi 7.5k az po 13k. Cele sa to zlomilo v moj neprospech, ked som pri cca 12k a blindoch 200/400/a50 calloval raise 1000 na BB s K8s (len 2 v pote). Flop Kc9c3x, ja check, super check. Turn 8c, ja bet 1050, super raise 2100, ja AI, super call zvysnych 3k. Otocil KQ, river Q. :bad: Takze miesto 18k som mal 6k, bingo bongo.

Onedlho stupli blindy na 300/600, prvy push este predtym zobral blindy, pri druhom sme boli 6handed, ja OTB A3o, BB nasiel AKo takze nebolo o com, ostalo mi na BB, nejako som ustal 4way AI (hehe), ale nasledne som uz neustal A4 vs QT, kedze w4xovi doslo Q na river.

Takze vsetko ako ma byt :good:

V stredu idem o5 na special, cez vikend urcite na Lucky Deuces do Hronu.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 22 Júl 2009 23:11

Prave som vyhral 500E freez special v Hrone. Sice len 9 ludi, ale aj tak, SHIP IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT. :Yahoo!:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod w4444x 22 Júl 2009 23:14

kolko profit ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!