LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Kerbeus 25 Júl 2009 22:09

Tak u tych zlodejou nema zmysel hrat. Hral som tam a tie podvody co tam robili. Ak to vobec nazvat podvodmi, skor by som to nazval kradezou. Ked tam typci z mizernimi kartami v kuse vyhravaju a ja s AA prehravam to nie su bad beat, ale kradez. Dnes som hral ten ich slavni freeroll o 5000 dolarou. Samozrejme je to kopu penazi a tak na platenich miestach z 90 percentach platenich miest skoncia hernou nastrceni hraci ktory si potom cenu rozdelia z hernou v nejakom pomere. Ja som na tom freerolly vypadol za 20 minut. Ale to co sa tam predvazalo bola jasna kradez. Ja AA typek 34 Samozrejme na flop prislo 3 a na river 3. A 1000 chipou v haji. O minutu s tym istym hracom. On 58 ja KK. Na flop prislo K38. Ja super mam to v suchu. Samozrejme na turn prislo 8 a na river 8. O 5 minut na to. Ten isty hrac ! on JJ a ja QQ. Kto to asi vyhral ?! Samozrejme na flop prislo Q ale na turn a river J. Ten hrac ocividne a presne vedel ake mam karty a co si moze dovolit. Potom som este zhruba dva krat prehral na podobnich kartach z inim hracom taktiez chvilku po sebe. Aj tento hrac ocividne musel vediet ake mam karty. Ked som prehral s TTT voci 222 44 a zostavalo mi uz len nejakych 100 chipou chytil som nervy a radsej odisiel z tej zlodejskej herne a ihned ju zmazal z pocitaca. Ked som zahodil karty v 90 percentach by som vyskladal postupku alebo farbu. Zvlastna nahoda. Sa mi to nikde inde v inej herny pri zahodeny kariet nestalo ze by som mal az tak obrovske percento potencioanalnich postupiek a farieb. Myslim, ze to ani nie je statisticky mozne. Dalej tie moje neustale dobre chodiace karty, aby ma to nalakalo agresivne hrat. Som nikde nezazil aby mi stale chodili karty typu AA, QQ, KK, JJ neustale po sebea neustale s nimi prehraval. Tej herny sa jednoznacne vyhnem obrovskym oblukom.
Kerbeus
 
Príspevky: 17
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod tomisumi 25 Júl 2009 22:15

aj ja som hral ten freeroll.Tiez som vypadol zhruba za pol hodinu...Vyplatna skruktura velmi divna
vypadnutie s A :heart: K :heart: proti 8 :club: 7 :diamond:
po flope som mal este aj flush draw :wall:
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod brano172 25 Júl 2009 22:18

Ach jaj, dalsi clovek, co nevie zniest par badbeatov. Toto vsetko si usudil na zaklade akej vzorky? Podla jedneho freerollu?
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod lolofon 25 Júl 2009 22:24

Ja som z toho freerollu vypadol az teraz, na 230. mieste, AJ vs A4 :lol2: Inak na zaciatku to bola haluz na stole sme hrali asi 3-4, ostatni boli sitout alebo co, no LOL...
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Kerbeus 25 Júl 2009 22:45

brano172 napísal:Ach jaj, dalsi clovek, co nevie zniest par badbeatov. Toto vsetko si usudil na zaklade akej vzorky? Podla jedneho freerollu?



Ja som tam hral uz davnejsie, ale odisiel som z tade prave koli takymto praktikam. Hral som tam SnG aj cash + nejake turnaje. Teraz som sa tam vratil po cca pol roku kvoli tomu freerollu, ale teraz uz odchadzam uz natrvalo.


Inak ty za par bad beatou povazujes cca 7 bad beatou za 20 minut z v podstate s rovnakimi hracmi a podobnimi kartami ? Pricom ja som mal vacsinou minimalne TT a vyssie a superi 77 a nizsie? A aj napriek tomu vyhrali.
Kerbeus
 
Príspevky: 17
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod brano172 25 Júl 2009 23:21

Ano, povazujem.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 26 Júl 2009 00:01

brano172 napísal:Ano, povazujem.


Taktiez ..

Ale tak samozrejme odchod nie je vobec zla vec, ked sa Ti tam nehra dobre. Len toto nepovazujem naozaj za vzorku a zrovna hlupy freeroll nie je vec, na ktorej by herna o tych par supiek mala riskovat reputaciu ;) ..
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod tucniak 26 Júl 2009 08:48

tu stale este niekto nechape ze je jedno, kedy sa ti beaty stanu?
ked sa ti ma nieco stat statisticky 5x za 10.000 ruk je uplne jedno ci sa ti to stane presne kazdych 2k ruk alebo aj v priebehu 200 ruk
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

vacsina herni su rigged

Odoslaťod majoh81 26 Júl 2009 16:02

vacsina herni vratane takych ako aj U***et noiq... taketo shity a vsetky herne typu expekt sun titan...su rigged!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a je jedno ci je to cash sng guaranted alebo freeroll proste system uprednostnuje bud hracov z mensim potencialom re-buy to su tie kradeze alebo hracov ktory sa stali hned po zaciatku turnaja leadrami alebo nahodne vybranych hracov tieto dva pripady su vacsinou pri freerolloch aby bol rychly priebeh turnaja na final table sa to zvacsa vytrati
ak dokazes precitat system a prisposobyt mu svoju hru da sa aj na tom zarobit takze.......
dobre su jedine P****Stars a B**n !!!!!!!!!!!!!!! myslim ze aj lucas sa da no este musim trochu poskusat
majoh81
 
Príspevky: 24
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -5

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod poldinhoo 26 Júl 2009 17:01

rýchlo utekaj na políciu a ohlás tieto podvody..a zavolaj aj do telky aby si bol slávny..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!