7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod Ventrue10 30 Júl 2009 19:43

...caute len taka mimo otazocka da sa pouzivat pokeracehud samostatne bez PT?...lebo mi to nejde:(
Ventrue10
 
Príspevky: 10
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 30 Júl 2009 21:39

Ventrue10 napísal:...caute len taka mimo otazocka da sa pouzivat pokeracehud samostatne bez PT?...lebo mi to nejde:(


Caf, netusim, ale nevybral si si dobre, skus sa spytat v samostatnej teme, kde si to precita ovela viac ludi ako v mojom blogu...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 30 Júl 2009 22:25

Zajtra este budem hrat, ale uz mozno nebudem mat cas pred vikendom napisat takze to tu zhrniem teraz.

Toto nebol mesiac, ale zazrak :Bravo:

Odohral som 1400 SNGciek (hral som az od 13.), zajtra to dorazim na 1500 aby som bol Platinum Star. Dosiahol som 13,6% ROI, bolo v tom hodne AI lucku, po ocisteni od AI lucku to vychadzalo na 10,8%, co je pre mna fantasticke cislo.

Pre porovnanie, moj doterajsi ROI bol cca 6.5%, v zasade bez nejakych vykyvov, proste skoro konstanta. Najlepsi heavy multitableri, co maju zaroven poriadnu vzorku (6k a viac) maju 9% tento rok, uplne najlepsi s mensou vzorkou maju 10-12%, ale tam je fakt este nie 100% vzorka (3-5k), alebo hravaju menej stolov.

Strasne dufam, ze to nie je variacia, lebo mam z toho celkovo vyborny pocit :good: Po tych 2 mesiacoch bez pokru sa mi to nejak rozlezalo, v kazdej situacii sa dokazem racionalne rozhodovat, a stale mam pocit ze viem co robim.

Ked mi reraisnu AK ci JJ v L1, v klude foldnem a idem dalej, to iste JJ, neriesim a nemam problemy. Naposledy som s proti regovi nestackol ani s KK na Qhigh flope (mal AA).
Ked ma minraisnu na turne, v klude zlozim aj TT ako overpair.
Ked mi fesak c/c flop aj turn a mam pocit ze som urcite vpredu a zaplati tak betujem aj river, ak ma zazrakom c/r tak viem ovladnut tuzbu vidiet co len moze mat a zlozim.
Neexistuje jedine bubble rozhodnutie, pri ktorom by som v klude nezvazil celu situaciu, pozrel kto kde sedi, ako asi bude reagovat, ci je dobre pwnvat, ci to pochopia, ci je dobre cakat na lepsi spot, ci je sanca ze taky bude a pod.
Zrusil som neurcite BVB raise/foldy 4-5handed s 15BB stackmi pri t200, proste pushujem aj 15BB deep vsetkych regov s rozumnymi rukami, zvysok foldnem.
Strasne som sa vyhral s BVB pushovacimi rangemi, do neznamich idem s ATC, do regov vypustam 15%, odpadli tie depresivne nabehnutia do 99 s 82o.
Objavil som uzasnu vec, a to raise/fold z EP s AJ, AQ a 99 rukami pri 14-15BB ak ma reshovne reg, cim som zlikvidoval tie iritujuce nabehnutia do AK a overpairov.
Krasne sa mi osvedcilo limpovanie AA a KK v HU, ani dobri regovia si to nevsimnu a pushuju hlava nehlava, donkovia sa zas easy stacknu s druhym parom.
Prestal som z EP aj MP s 15-20BB absolutne hrat pary pod 88, kedze som usudil ze to nie je hratelne. Setri mi to chipy aj nervy.

Ale hlavne, a toto pokladam za totalny kluc k uspechu, rozhodol som sa ze sa naucim nielen pushovat wide (co robim uz sto rokov), ale ovela zlozitejsiu vec, a to CALLOVAT wide. Snazim sa ist uplne na hranu, volam regov s Q5o v HU, volam ich 7BB CO pushe s KTo, a je uzasne zistit ako to krasne funguje.

Toto vsetko zaroven s tym, ze hram BEZ PT3, co je uz uplne neskutocne pre mna. Ziadne ciselka, idem podla toho co o hracovi viem, ak neviem, tak je to defaultny donk (PT3 sa mi zrazu este spomalil, takze uz pri 12 stoloch nestiham vobec klikat). Zvysil som tym padom pocet stolov na 20, pricom vobec nemam problemy to stihat, nikdy netimeoutujem, nikdy sa mi nestane ze by som nemal cas premyslat.

Je to proste super, fakt verim ze to nie je variacia ale ozajstne zlepsenie. 8-)

Uvidime o mesiac, predpokladam ze popri zivom hrani stihnem dat nejakych 2.5k turnajov, takze budem vediet ako to vyzera. Ak to pojde stale dobre, tak zrejme konecne, hoci o polroka nesko ako bol povodny plan, pojdem vyssie.
Prílohy
7castleJUL.png
7castleJUL.png (14.61 ) Zobrazená 2423 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod Horsey7 30 Júl 2009 22:57

wow gratz :poklona:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod trikoza 31 Júl 2009 01:16

7castle napísal:
Toto vsetko zaroven s tym, ze hram BEZ PT3, co je uz uplne neskutocne pre mna. Ziadne ciselka, idem podla toho co o hracovi viem, ak neviem, tak je to defaultny donk (PT3 sa mi zrazu este spomalil, takze uz pri 12 stoloch nestiham vobec klikat).


:good:

parada parada len tak dalej
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod yegon 31 Júl 2009 08:13

nh
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod ferkan 31 Júl 2009 08:23

nice. Inak to co je za graf ziadne swingy nic len stale hore ???
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod Pepi 31 Júl 2009 10:17

GOOD JOB! :poklona:

Ja som tiez robil iste zmeny v mojej hre. Niektore som nasiel aj v tvojom poste. Nad ostatnymi sa minimalne zamyslim a asi aj aplikujem. Callovanie regov light obcas skusim aj ja, ale tak tento mesiac ma aj tak luckovali... :D

:gl: nech sa minimalne takto dari aj nadalej!
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 31 Júl 2009 10:32

Pepi napísal:GOOD JOB! :poklona:

Ja som tiez robil iste zmeny v mojej hre. Niektore som nasiel aj v tvojom poste. Nad ostatnymi sa minimalne zamyslim a asi aj aplikujem. Callovanie regov light obcas skusim aj ja, ale tak tento mesiac ma aj tak luckovali... :D

:gl: nech sa minimalne takto dari aj nadalej!


Hehe vidis pre toto si SNGcka pochvalujem. Sice sa vravi ze tam je variacia vacsia, ale z vasich grafov ten dojem nemam, obcas mi dojde nejaky ten 2k BE ale inak pri dostatocnom ROI je ta krivka pomerne jednoznacna...

Inak aby som nezabudol, vcera som skoro zavaril pocitac kym mi v PT2 nabehol sumar vsetkych ruk tento rok, ale zistil som ze mam odohratych pomerne presne 500.000 ruk :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod Ivo 31 Júl 2009 13:16

grtka. nech ti chutí aj ďalej a nezadrhni sa.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!