Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Pepi 29 Okt 2009 14:50

No, som trosku sklamany. Minule OPT som nehral preto, lebo to bolo rozdelene do dvoch herni. Teraz ste to este "vylepsili" a uz je to dokonca v troch. Dalsia vec je, ze ste tych 21 turnajov natrieskali do 45 dni a este pre istotu tesne pred Vianoce, kedy bude dost zhonu uz bez toho. Toto uz uplne nechapem. Podla mna to mohlo trvat pokojne aj dlhsie a radsej si kratit januarove a februarove vecery. Inak OK, dotacia super, akcia super, ale toto mi jednoducho vadi. Btw. na LA mam nejakych 11 bonusovych dolarov, ktore som nemohol cashoutnut, tak mozno tam zo srandy dva turnajiky dam.

A este mi neda nevyslovit moje zbozne prianie, ktore som uz niekolkokrat tlmocil vlademu, aby sa uz nejaka normalnejsia PP liga hrala aj v niektorej z vychytenejsich herni. Myslim, ze ucast by bola mnohonasobne vacsia.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 29 Okt 2009 14:58

-pepi snad ti odpovie vlado lepsie,ale logicky-vychytenejsia herna ti neda tolko na ceny
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Pepi 29 Okt 2009 15:06

palo1973 napísal:-pepi snad ti odpovie vlado lepsie,ale logicky-vychytenejsia herna ti neda tolko na ceny

ale ved to ja dobre chapem... A viem, ze vyber herni pri OPT zavisi od toho, ktora kolko da.

Ale mne osobne ani tak nejde o dotaciu, ako o moznost sa konfrontovat s ostatnymi clenmi a "fun" faktor. A kludne nech ta liga trva aj rok a hraje sa 1x do tyzdna. Nieco take, ako ma napr. grinderschool.com. Ich GTS trva rok, hraju sa rozne turnaje s prijatelnymi BI a v roznych variantach pokru.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 29 Okt 2009 15:19

Pepi napísal:No, som trosku sklamany. Minule OPT som nehral preto, lebo to bolo rozdelene do dvoch herni. Teraz ste to este "vylepsili" a uz je to dokonca v troch. Dalsia vec je, ze ste tych 21 turnajov natrieskali do 45 dni a este pre istotu tesne pred Vianoce, kedy bude dost zhonu uz bez toho. Toto uz uplne nechapem. Podla mna to mohlo trvat pokojne aj dlhsie a radsej si kratit januarove a februarove vecery. Inak OK, dotacia super, akcia super, ale toto mi jednoducho vadi. Btw. na LA mam nejakych 11 bonusovych dolarov, ktore som nemohol cashoutnut, tak mozno tam zo srandy dva turnajiky dam.

A este mi neda nevyslovit moje zbozne prianie, ktore som uz niekolkokrat tlmocil vlademu, aby sa uz nejaka normalnejsia PP liga hrala aj v niektorej z vychytenejsich herni. Myslim, ze ucast by bola mnohonasobne vacsia.


Podla mna maju TOP herne hracov dost aj bez nejakych akcii. Preto je gain/loss na takyto typ proma nevyhodny. Ale pre bottom of the pack herne je kazdy novy regular velke plus. Preto sa im to IMO z marketingoveho hladiska oplati viac. Vsak si zoberte mna. NIkdy som ani len neuvazoval, ze by som si otvoril konta na bwine, W. Hill, Lucky Ace, ale je velka sanca, ze o par dni poslem zopar stovak dolarov do danovych rajov len vdaka tejto akcii, a to my tiez ide skor o ten fun faktor a "alfa samec" princip ako o samotne peniaze (ktore su len prijemne plus a extra motivacny faktor).
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Pepi 29 Okt 2009 15:33

Ja mam taky pocit, ze zmysel mojho prispevku ostal aj napriek dodatocnemu dovysvetleniu nepochopeny, ale neva...
Dobre viem, aky zmysel ma OPT pre herne, no v mojom prispevku som pisal aj o niecom inom.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 29 Okt 2009 15:54

Pepi napísal:Ja mam taky pocit, ze zmysel mojho prispevku ostal aj napriek dodatocnemu dovysvetleniu nepochopeny, ale neva...
Dobre viem, aky zmysel ma OPT pre herne, no v mojom prispevku som pisal aj o niecom inom.


Rozumiem. Keby to boli herne Pstars, FTP tak som tam na 100%. Takto stale uvazujem, ci sa mi to chce vsetko riesit na poslednu chvilu...

>>>> "zbozne prianie, ktore som uz niekolkokrat tlmocil vlademu, aby sa uz nejaka normalnejsia PP liga hrala aj v niektorej z vychytenejsich herni."

+1
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod j0jiii 29 Okt 2009 16:17

Prosim Vas ake su minimalne vklady do kazdej z herni ??? Thx
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod vlade 29 Okt 2009 16:26

j0jiii napísal:Prosim Vas ake su minimalne vklady do kazdej z herni ??? Thx


Myslim ze 20$, Na LuckyAce ale dostanes instant 25% az do 100$, tak tam je dobre dat viac (vlozis 100, hras so 125, 200=>250, 400(max) => 500)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod spax 29 Okt 2009 16:36

chci se zeptat, ani na jedne herne nemam acc, ale predpokladam, ze tam maji first deposit bonusy. Je pro me zbytecne na kazdou hernu posilat primo vic penez, jen kvuli 1st deposit bonusu, da se to tedy udelat tak, ze se regnu, nekdo mi posle penize jako ze sveho accountu (jde to,ne?) a ja si pak necham moznost 1st depositu na nekdy jindy?
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 29 Okt 2009 17:01

spax napísal:chci se zeptat, ani na jedne herne nemam acc, ale predpokladam, ze tam maji first deposit bonusy. Je pro me zbytecne na kazdou hernu posilat primo vic penez, jen kvuli 1st deposit bonusu, da se to tedy udelat tak, ze se regnu, nekdo mi posle penize jako ze sveho accountu (jde to,ne?) a ja si pak necham moznost 1st depositu na nekdy jindy?


ak sa to da,nemal by byt problem
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!