Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Pepi 30 Okt 2009 09:55

Vlade, myslim, ze v mojich predoslych (tusim celkovo troch) postoch tu v tomto threade som bol dost konkretny, ale zopakujem to... Skor by som takuto ligu bral, keby sa hrala min. dva mesiace, napr. Januar a Februar, kedy je predsa menej zhonu ako pred Vianocami. Dalej som uviedol, ze napad OPT je super, dotacie tiez super, akurat mi vadi to, ze je to v troch herniach. Chapem, preco je to v mensich herniach, lebo tie v snahe o prisun hracov su stedrejsi ako vacsie (vychytenejsie) herne. Nikde som vsak nenapisal, ze by tieto mensie herne boli zle. Ak ano, tak uved kde. Takisto, ked som pisal o tom, ze by som privital nejaku ligu (hoc aj dlhodobejsiu) v nejakej z vacsich herni, tak aj ked to mnohi pochopili vselijako, urcite som tym nemyslel, ze by sa tam mala "prestahovat" OPT. To bolo uplne o inom.

Skratka a jasne... Proti napadu OPT nemam nic. Uz v predoslych OPT som si chcel zahrat a uviedol som, co ma odradilo. Paci sa mi takisto, ze kazde vydanie ma vacsiu dotaciu. Ale ked to ma znamenat vyvin smerom, ze OPT 4 (2 herne, 3000 USD), OPT 5 (3 herne, 6000 USD) .... OPT 8 (6 herni, 12000 USD) a coraz vacsie mnozstvo turnajov natrieskanych v kratkom case, tak si myslim, ze tento vyvoj je "destruktivny".
To uz potom radsej navrhujem ist smerom nejakej "serie" s garantovanymi alebo dotovanymi turnajmi a zahrat si napr. aj limit, stud, razz, horse... Kazdy by si vybral turnaje, v ktorych by sa chcel zucastnit, kazdy by mal tym padom moznost "utrhnut si" z dotacii a nebudu zvyhodneni len ti, ktori budu mat akurat cas si ligu zahrat, ako je to pri momentalnom formate OPT.

Este k tomu, ci 3 turnaje za tyzden su vela... V pripade takejto ligy, kde rozhoduju body zo vsetkych turnajov, tak podla mna ano. A ano, odohram za tyzden mozno 100ks Sng, ale vtedy ked mam cas a teda ich hrat nemusim ked nechcem. Dalsia vec je, ze tych 100-120ks SnG je pre mna priorita. Ine turnaje navyse su pre mna iba spestrenie. A tak je to podla mna aj v pripade inych ludi snaziacich sa skor o grind ako o nejake pjur rilex hranie.

Takze asi tolko z mojej strany...
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod j0jiii 30 Okt 2009 10:29

Myslim ze vlade ma pravdu a myslim ze to spravil dobre. Nechapem co sa Vam niektorym nepaci ved nikdy to nebude moct vyhovovat vsetkym. Napr jak ty si povedal ze januar februar ved toe zas pre mna smiesny termin pretoze vtedy su zapoctovky a hlavne skuskove obdobie a je tu dost vysokoskolakov a tak by bola este mozno mensia ucast. A je to dobre aj to ze to neni napr. piatok ci sobotu vecer ked vacsina normalnych ludi ide niekam vecer na pifko a tak :) gj vravim tym co sa na tomto projekte podielali !
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Pepi 30 Okt 2009 10:43

j0jiii napísal:Nechapem co sa Vam niektorym nepaci ved nikdy to nebude moct vyhovovat vsetkym.

Myslim, ze o tom je forum, aby sa tu diskutovalo a kazdy moze slobodne prejavit svoj nazor, ak tak urobi v ramci pravidiel fora.

j0jiii napísal:Napr jak ty si povedal ze januar februar ved toe zas pre mna smiesny termin pretoze vtedy su zapoctovky a hlavne skuskove obdobie a je tu dost vysokoskolakov a tak by bola este mozno mensia ucast.

No vidis, mozno ty mas zapratany prave januar/februar a niektori vysokoskolaci su uz napr. polke januara hotovi, lebo zapocty a skusky im zacinaju uz v novembri/decembri. A btw. ja ako clovek, ktory som VS vystudoval externe mam na dennych studentov svoj nazor. Hlavne na to ich "nestihanie" pocas zapoctov a skuskoveho. :) Ono by to niekedy stacilo neflakat sa...
Tak by to mohol byt napr. februar a marec. To by podla mna vyhovovalo asi najviac ludom. Skratka, ked uz ma byt format OPT takyto ako je, tak by bolo dobre, aby sa to hralo niekedy v "uhorkovej sezone".
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod keso26 30 Okt 2009 11:16

Asus Eee 1005HA + Huawei E176 imo :)

eee + huawei_e176.jpg
eee + huawei_e176.jpg (27.45 ) Zobrazená 2230 krát
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod kelo1111 30 Okt 2009 15:06

Stalo sa niekomu pri stahovati softu wiliam hill,ze mu anvitir nechcel povolit download?..thx
kelo1111
 
Príspevky: 152
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 30 Okt 2009 15:14

kelo1111 napísal:Stalo sa niekomu pri stahovati softu wiliam hill,ze mu anvitir nechcel povolit download?..thx


-ano,znama vec pri vsetkych ipokroch-vypni ho pocas instalacie
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod 1zart1 30 Okt 2009 15:54

keso26 napísal:Asus Eee 1005HA + Huawei E176 imo :)

eee + huawei_e176.jpg


Ahoj, este k tomu hod nejaky datovy program. Najlepsie od O2, prip. Orange

Aha, ten modem dostanem v T - moboile k nejakemu programu?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod keso26 30 Okt 2009 21:04

1zart1 napísal:
keso26 napísal:Asus Eee 1005HA + Huawei E176 imo :)

eee + huawei_e176.jpg


Ahoj, este k tomu hod nejaky datovy program. Najlepsie od O2, prip. Orange

Aha, ten modem dostanem v T - moboile k nejakemu programu?

http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1703 ..k hociktoremu z tych troch programov dostanes huawei e176 za 1€
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Pepi 02 Nov 2009 10:28

Musim pochvalit rozdelenie dotacie aj pre jednotlive herne, ako som sa docital v dnesnom maily. To je super prave pre tych hracov, ktori nebudu mat cas hrat pravidelne vsetky turnaje alebo sa im nechce otvarat ucty v herniach, atd.
Kedze sa mi nechcu robit presuny BR a mam v LA na dva 5,50 USD turnaje (bonusove USD, ktore nesli cashoutnut), tak tam cosi skusim pohrat a uvidime, co potom... Budte tam teda ku mne mili, nech si trhnem aspon dajake ITM! :D
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod 7castle 02 Nov 2009 11:12

Nice Vlade & Roy! :poklona:

Fakt dobry napad ze je hodnotena aj kazda herna samostatne, ja naozaj nezvladam hrat 3x do tyzdna od 8, ale planoval som hrat aspon stvrtky na bwine for fun a teraz to ma aj nejaku pridanu hodnotu.

Tesim sa na vas luckeri!

A specialne sa tesim na Evicku, to je pre mna uplne myticka postava, cely rok neexistuje a pri OPT sa zjavi v plnej sile ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!