Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Hufelix 18 Nov 2009 11:07

palo1973 napísal:-normalne stracam chut hrat tuto OPT,miesto vecnych diskusii len nadavky a ironicke poznamky,o hre niektorych je skoda pisat,ale ak niekto chcete tak konkretne ruky,vecnu kritiku.....


Palo, konkrétna ruka tu je, tak skus teda vecne k nej. Predpokladám, že Lucker - nie je nadávka ;) .
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 18 Nov 2009 11:07

-ta ruka AK vs 34

-AP-ikov call zo SB s takym hnojom OOP je katastrofa,avsak na turne si si to trochu zle vyratal,lebo si tam mal len FD,ziadnu SD ako pises a dve over karty,ja by som tam vzhladom na jeho stack velku FE uz nevidel,mozno by to bolo ine keby si bol ty OOP a 2x checkol,tak by sa mohol snazit to ukradnut aj s air,ale vzhladom na efektivny stack si sa nemal kam ponahlat,takze bolo zrejme ze aspon nieco trafil a ze to uz nezlozi
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 18 Nov 2009 11:10

palo1973 napísal:-normalne stracam chut hrat tuto OPT,miesto vecnych diskusii len nadavky a ironicke poznamky,o hre niektorych je skoda pisat,ale ak niekto chcete tak konkretne ruky,vecnu kritiku.....


Ja sa snazim o vecnu diskusiu. Postujem handy, snazim sa ich analizovat na mojej lowstakes urovni, obhajujem svoje hry, vyzyvam k analyze aj nejake nezaujate skilled osoby ale zatial som len nepochopeny lucker. Lebo nezaujaty clovek vidi 2 strany hate postov na moju osobu, nic neriesace a opakovane poukazovanie na jeden dolezity spot, kde ma karty podrzali. Nic sa nehovori o mojej late game presence, o mojich opakovanych dobrych umiestneniach v PP turnajoch (klobasa, liga, etc.) lebo prepokladam, ze nikto neriesi ako sa mi dari mimo PP. Nikto neriesi moj misfortune v HU s Hohomanom, cez ktory som sa preniesol a aj sa nieco naucil. Ono je momentalne najdolezitejsie, ze pri tom horsom scenari (two pair) v dolezitom spote som si dovolil vyhrat pri 32% equity. Neslychane!
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 18 Nov 2009 11:12

-lucker je v pohode,myslel som inych nie teba

-ruka 99 vs 67 je imo zahrata standartne z oboch stran,mas to suitet IP a je to ruka ktora ma potencial porazat aj velke pary,akurat na flope by som to dal uz all in a nie miniraise na 17k,ale to je v podstate jedno
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 18 Nov 2009 11:15

-mortylen len tvoje posty z 11 54,11 55 a 11 59 su plne arogancie a ironie,a mne sa taky styl prilis nepaci.........
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 18 Nov 2009 11:21

palo1973 napísal:-ta ruka AK vs 34

-AP-ikov call zo SB s takym hnojom OOP je katastrofa,avsak na turne si si to trochu zle vyratal,lebo si tam mal len FD,ziadnu SD ako pises a dve over karty,ja by som tam vzhladom na jeho stack velku FE uz nevidel,mozno by to bolo ine keby si bol ty OOP a 2x checkol,tak by sa mohol snazit to ukradnut aj s air,ale vzhladom na efektivny stack si sa nemal kam ponahlat,takze bolo zrejme ze aspon nieco trafil a ze to uz nezlozi


A 2 3 4 sa myslim kvalifikuje ako straigh draw, ci nie? Ona sa sice oznacuje ako gutshot, ale je to v podstate SD. Ale, ako niekto iny spravne poznamenanal, nie je to nut straight.

Moj read bol QJ KJ 10J. AJ som si myslel, ze by shipol pre (skor taky semi bluff, sotva value shove vs my range), ale je to v podstatne to iste s KJ, lebo mi to berie jeden out z overkart. Proti 10J QJ mam dve over, baby pary by snad nesetminoval, monster KK AA by snad necoldcalloval vs limper + button raiser so shorstackom. Mal som vtedy asi 4 alebo 5 dalsich sngo otvorenych, mozno som si to mal premysliet, ale zdalo sa mi to ok, vobec som tuto handu nebral ako nieco extra, az pokial sa neobjavila tu vo fore. Skor ten 34 call pre OOP je z kategorie "missclick". Ked uz trafi middle par a J je najmenej nebezbecna face karta, on to checkne?! (mozno checkraise?). No mna by skor zaujimalo, co si superi mysleli, ked tie ruky hrali. Ja tu davam insight do mojej hry ale ziadna protihodnota. Iba cestny titul luck0r.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 18 Nov 2009 11:27

-no ten call pf bol urcite horsi,to som uz aj napisal,a ani to netvrdim,ze to bola katastrofa z tvojej strany,len podla mna si tam nemal FE

-zaujimave,ze si nikdy neodpustis tie sarkasticke poznamky(ako v poslednej vete),no asi je to tvoj styl,ale k vecnej diskusii to podla mna nepatri
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 18 Nov 2009 11:34

palo1973 napísal:-no ten call pf bol urcite horsi,to som uz aj napisal,a ani to netvrdim,ze to bola katastrofa z tvojej strany,len podla mna si tam nemal FE

-zaujimave,ze si nikdy neodpustis tie sarkasticke poznamky(ako v poslednej vete),no asi je to tvoj styl,ale k vecnej diskusii to podla mna nepatri


Podla mna ironia, sarkazmus ma tendenciu zlahcovat problemy, celkovo znizuje dolezitost situacie a je to dost casto aj moj styl, ano. Vecne diskusie bez emocii su sice fajn. Ale ked sa mi nedostava ZIADNEJ rozumnej odpovede (Ty si prva vynimka!), tak si rypnem. Niekto poukaze, ze nerozmyslam, tym teda asi implikuje, ze keby som rozmyslal, tak by som v tom spote nasiel fold. Vela stastia z hladanim takych foldov, je moj nazor. Je ironicky? Urcite ano. Je drzy? Mozno. Je arogantny? No tak pockat. Nie sme tu nejaki stahovacni?
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Hufelix 18 Nov 2009 11:40

Čo som si ja myslel a ako som to hral? Ja som bol so 67s na BTN v troch, takže sa veľmi jednoducho núka raise. Či už ako steel alebo veľmi slušný potenciál do hry. Po tom, čo som dostal reraise, už som mal silný read na to, že tam je pekný pár. Čo lepšie existuje na porazenie vysokého páru ako karty typu suited konektorov? Myslím, že nič lepšie nie je. Takže sa núka pri tomto stacku jednoduchý call. No a ďalej sa už píska, tam už nie je o čom, niet čo vysvetľovať. Možno mohol prisť hneď all-in, no v podstate klasický 3 bet po flope je pri takomto stacku temer to isté. To už je detail...
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 18 Nov 2009 11:41

-mas smolu,ze si ma stretol v nalade ked mi spadol net/herna a mal som otvorenych 12 stolov 20-30 $ sng v late faze a nemohol som sa tam 10 min lognut a stalo ma to 250 $

-podpichovacky,trsah talk a podobne veci patria k pokru a aj OPT,len vsetko s mierou,myslim ze tentokrat si ju neprekrocil


-peace
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!