7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod ___Mortylen___ 22 Dec 2009 00:26

Ak je reg, UTG folduje AQ :). Ten squeeze raise tym padom je semi-bluff, move, read based play. Co ak si nejaky wannabe pozrie to video a zacne reraisovat UTG raisera plus callera v L1 s AQ. I ked uznavam, ze "dead money" od callera na celu tu situaciu vrhaju malicko ine svetlo. Kazdopadne, IMO sa daju lahsie chipy zarobit, resp. usetrit v tomto pripade. ;)
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Hrk 22 Dec 2009 16:13

Ahoj, 7castle dik za super blog a videa :poklona: , presist vsech 96stran dalo poradne zabrat :D

Hravam zatim 5$ SnGcka, ale bohuzel ve velmi malem mnozstvi a jen sem se chtel zeptat na par veci.

a) K tomu tvemu druhemu videu:
1.) 33min si na buttnonu drzis 66 a typek raisuje 44 za 484, chtel jsem se zeptat s jakou rukou bys sel v tomhle pripade AI?
2.) 38min rikas ve videu matematicky nam staci 37%. Jak se k tomuto cislu dopracuju? jaky je postup vypoctu? sem zatim :fish: a tohle sem vetsinou delal nejak intuitivne a nijak nad tim matematicky nepremyslel. a velmi by mi to pomohlo protoze potom vidim jestli dorovnavam ok nebo :fish: .

b) zatim nepouzivam zadny soft, ale nekdy behem unora bych se hrani SnG venovat trosku serioznej a nwm ktery ze softu zvolit jestli PT3 nebo HM. (Zda uz i u HM lze rozlisovat jednotlive lvl jako v PT3).Predpokladam ze Sharkscope HUD by pripadne tez nebyl od veci. :)

c) mohl by ses mi prosim podivat na ruku na mojem blogu: blogy-f94/hrkuv-blog-sng-t3509.html a poradit mi s ni? byl bych moc vdecen :poklona: , bohuzel je to jen obrazek protoze viz. b) a na iPokru maji historii ulozenou v nejakem prisernem web tvaru.

A nakonec bych ti chtel poprat do noveho roku spustu jak online tak live uspechu a at uz se v tom LIVE pokru ta smula (skareda variace) od tebe odvrati a neco poradneho trefis :gl: :poklona:

Budu moc rad za odpovedi, a jen tak dale pokracuj s timto super blogem a nejake dalsi videjko k tem dvema kdyby pribylo tak by se urcite nikdo nezlobil ;) :D GL.
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod tommyKE 22 Dec 2009 20:04

obdivujem Ta, ze vies vynalozit stale tolko energie na vysvtetlovanie svojich myslienkovych pochodov uplne cudzim ludom. Mohol by si porozmyslat o nejakej platenej forme. Vsetci budu geniovia zadarmo? :D nezabite ma, idu vianoce
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 22 Dec 2009 23:11

Marky napísal:Mam moc stolu, nestiham. Jeste jsem si nevsimla. Ale priste budu davat pozor :) Asi jsem uz na ty moderni technologie moc stara.


Ok, tak ti teda odpustam ;)

A nestvi ma s tym ze si stara, ozvali sa mi spioni, identifikovali ta, vsetko viem, a vselico uznam len to ze si stara teda nie ;) Ved este pred rokom by ta ani na WSOP nepustili :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 22 Dec 2009 23:13

___Mortylen___ napísal:Ak je reg, UTG folduje AQ :). Ten squeeze raise tym padom je semi-bluff, move, read based play. Co ak si nejaky wannabe pozrie to video a zacne reraisovat UTG raisera plus callera v L1 s AQ. I ked uznavam, ze "dead money" od callera na celu tu situaciu vrhaju malicko ine svetlo. Kazdopadne, IMO sa daju lahsie chipy zarobit, resp. usetrit v tomto pripade. ;)


JJ, velmi dobre napisane, toto je imo velmi spekulativna hra, cokolvek co zavana r/f za 320 chipov v L1 v SNG je defaultne kravina, a ja by som to zapojil mozno niekde na HS na metagame ale inak presne ako pises, proste chipy ziskavame inak.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 22 Dec 2009 23:29

Hrk napísal:Ahoj, 7castle dik za super blog a videa :poklona: , presist vsech 96stran dalo poradne zabrat :D

Hravam zatim 5$ SnGcka, ale bohuzel ve velmi malem mnozstvi a jen sem se chtel zeptat na par veci.

a) K tomu tvemu druhemu videu:
1.) 33min si na buttnonu drzis 66 a typek raisuje 44 za 484, chtel jsem se zeptat s jakou rukou bys sel v tomhle pripade AI?
2.) 38min rikas ve videu matematicky nam staci 37%. Jak se k tomuto cislu dopracuju? jaky je postup vypoctu? sem zatim :fish: a tohle sem vetsinou delal nejak intuitivne a nijak nad tim matematicky nepremyslel. a velmi by mi to pomohlo protoze potom vidim jestli dorovnavam ok nebo :fish: .

b) zatim nepouzivam zadny soft, ale nekdy behem unora bych se hrani SnG venovat trosku serioznej a nwm ktery ze softu zvolit jestli PT3 nebo HM. (Zda uz i u HM lze rozlisovat jednotlive lvl jako v PT3).Predpokladam ze Sharkscope HUD by pripadne tez nebyl od veci. :)

c) mohl by ses mi prosim podivat na ruku na mojem blogu: blogy-f94/hrkuv-blog-sng-t3509.html a poradit mi s ni? byl bych moc vdecen :poklona: , bohuzel je to jen obrazek protoze viz. b) a na iPokru maji historii ulozenou v nejakem prisernem web tvaru.

A nakonec bych ti chtel poprat do noveho roku spustu jak online tak live uspechu a at uz se v tom LIVE pokru ta smula (skareda variace) od tebe odvrati a neco poradneho trefis :gl: :poklona:

Budu moc rad za odpovedi, a jen tak dale pokracuj s timto super blogem a nejake dalsi videjko k tem dvema kdyby pribylo tak by se urcite nikdo nezlobil ;) :D GL.


Ahoj,

nzc, ruku som pozrel, nie som si isty ci som ju pochopil, ale ak hej tak sa mi to zda ok.

S tym HEM/PT ti neporadim, ja mam PT3 a som spokojny, HEM som nikdy nemal takze neporovnam, ale mam dojem ze ludia to chvalia viac ako PT3. Myslim ze tu kedysi tomu bola venovana tema tak ju skujst najst alebo zaloz novu urcite ti niekto poradi.

Tie veci v tom videu skusim co najskor pozriet, uz si to nepamatam, mozno uz dnes, ak nie tak skoro, ak zabudnem tak mi vynadaj a pripomen pls :)

Drzim palce, ked sa budem stihat rad nakuknem do blogu ako sa dari/ci netreba poradit.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 22 Dec 2009 23:32

tommyKE napísal:obdivujem Ta, ze vies vynalozit stale tolko energie na vysvtetlovanie svojich myslienkovych pochodov uplne cudzim ludom. Mohol by si porozmyslat o nejakej platenej forme. Vsetci budu geniovia zadarmo? :D nezabite ma, idu vianoce


Njn, je pravda ze v tomto som taky altruista, niekedy mam sam pocit ze mozno az prilis, uplne najlepsie je ked mi potom za to niekto este nadava :Yahoo!: Ja proste verim ze pomahat je fajn a ze sa mi to raz nejak vrati. Mozno som naivka, neviem.

Samozrejme ze perspektivne rozmyslam ze by som cas svojho knowhow skusil nejako spenazit len ono je dost otazne ako je to na nasom trhu mozne/efektivne.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod pegas1975x 22 Dec 2009 23:46

7castle napísal:
tommyKE napísal:obdivujem Ta, ze vies vynalozit stale tolko energie na vysvtetlovanie svojich myslienkovych pochodov uplne cudzim ludom. Mohol by si porozmyslat o nejakej platenej forme. Vsetci budu geniovia zadarmo? :D nezabite ma, idu vianoce


Njn, je pravda ze v tomto som taky altruista, niekedy mam sam pocit ze mozno az prilis, uplne najlepsie je ked mi potom za to niekto este nadava :Yahoo!: Ja proste verim ze pomahat je fajn a ze sa mi to raz nejak vrati. Mozno som naivka, neviem.

Samozrejme ze perspektivne rozmyslam ze by som cas svojho knowhow skusil nejako spenazit len ono je dost otazne ako je to na nasom trhu mozne/efektivne.


LoooooL pride cas ked sa ti tvoja namaha vrati a nejaky tvoj "žiak" ta porazi na velkom turnaji alebo vyhra svetovy turnaj a potom si budes moct povedat ze mas dobry pocit ze si ho to naucil veeeeelmi dobre :lol2: :lol2: :lol2:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Miham 22 Dec 2009 23:52

7castle napísal:Samozrejme ze perspektivne rozmyslam ze by som cas svojho knowhow skusil nejako spenazit len ono je dost otazne ako je to na nasom trhu mozne/efektivne.


Preco len na nasom trhu? :) ved tvoja anglictina je na vysokej urovni, nie? :)
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod palo1973 23 Dec 2009 00:07

Miham napísal:
7castle napísal:Samozrejme ze perspektivne rozmyslam ze by som cas svojho knowhow skusil nejako spenazit len ono je dost otazne ako je to na nasom trhu mozne/efektivne.


Preco len na nasom trhu? :) ved tvoja anglictina je na vysokej urovni, nie? :)


Co tak skusit ponuknut nejaky caoching,myslim,ze mas dost "priaznivcov" ,po komentaroch na pokermane aj za riekou moravou,ja osobne keby som hraval to co ty,tak nevaham ani sekundu a kupujem aspon 10 hodin
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!